Iphone garanti değişim

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Koşulsuz yenisi verilmiyor mu?Tek seferliğine,tamir edilen cihazın geri verilmesine yönelik.
Kesinlikle öyle birşey yok ben verdim yenisini hemen verdiler hikaye yani o işler.Apple store git benim cihazımda uygulamalar kapanıyor de onlar sana hangi uygulamanın ne zaman kapandığını bile söylüyorlar.Ancak onarılamayan örneğin anakartta bir sorun var ise değişim yapılıyor.

Frantic1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle öyle birşey yok ben verdim yenisini hemen verdiler hikaye yani o işler.Apple store git benim cihazımda uygulamalar kapanıyor de onlar sana hangi uygulamanın ne zaman kapandığını bile söylüyorlar.Ancak onarılamayan örneğin anakartta bir sorun var ise değişim yapılıyor.
Eskisini getir yenisini götür gibi bişey olucakmış ben onun için soruyorum

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
telefonumun üstüne araç kokusu döküldü ve telefon açılmıyor. Türkiye den aldım ama belgelerini kaybettim IMEI numarasından işlem yapılabilir mi acaba 2014 kasım da aldım i phone 6
Seri numarasından anlıyorlar kardeşim Apple ın sitesine gir ordan garanti kapsamında olup olmadığını anlarsın.Kullanıcı hatası olduğundan ücretli değişim olur.Apple ın sitesinden cihazın modeline göre ne kadar para vereceğin de yazıyor.Ortalama 1000 tl yi gözden çıkarın bencede.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Eskisini getir yenisini götür gibi bişey olucakmış ben onun için soruyorum
Apple retail o sistemin adı ve Türkiye de yok o sistem.Son sdn haberine göre bir operatör firması yapacakmış iphone 7 için.Ama cihazınızı çok düşük fiyata alırlar benden söylemesi.

Frantic1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tüm Bilgilerin (Backup) Sil. Riski Kabul EDILDI;Telefon kapalı, İç-Dış IMEI Kontrol Edilemedi EKRANIN SAĞ ÜST KÖŞESİNDE OYNAMA VAR. FLASH AÇILDIĞINDA ÖN ÜST KÖŞESİNDEN IŞIK SIZIYOR. EKRAN PARLAKLIĞI AÇILDIĞINDA ÜST TARAFTAN IŞIK SIZIYOR. EKB DE ÇİZİLMELER VE KABARMALAR VAR.

Durum: Merkez Servise gönderilecek

Onarım Detayı: CİHAZ AKTİF ŞEKİLDE TEST EDİLDİ. CİHAZIN EKRAN SAĞ ÜST KISMINA DOKUNULDUĞU ZAMAN EKRANDA SES ÇIKIYOR VE OYNUYOR. CİHAZIN EKRANI ÇIKARIP GERİ MONTE EDİLDİ. CİHAZIN ARIZASI GİDERİLMEDİ. BU SORUN EKRANIN DEĞİŞTİRİLMESİYLE GİDERİLEBİLİR. İŞLEME İPHONE'UNUZU APPLECARE ONARIM MERKEZİ'NE GÖNDEREREK DEVAM EDECEĞİZ, BURADA APPLE, EKRANI DEĞİŞTİRİLİP DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE KARAR VERECEK... Sizce Değişim Olur mu ? Kaç Gün İçinde gelir telefonum Yardımmm ??
Apple destekle iletişime geç en yararlısı o olur

Morlo01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
eyvallah grdaş telefondan yana hiç şansım olmuyor benim

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
arkadaşımın telefonunu sessiz mod tuşunda bozukluk ve ön kamerada kayma sebebiyle değişim yaptılar.

smnkrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun şarjı az gidiyor garantiye versem değişim yaparlar mı bide kasada ezik var sıkıntı olur mu

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ücretli batarya değişimi yaparlar

Ayberk7777

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Benim sessize alma tuşumda bi tutaksızlık var indirince sessize almıyor ancak biraz kaldırdığımda ortalarda alıyor servise versem kaç gün sürer ?

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Verdiğin servise bağlı Arti servise verirken bir haftada zorluya verirsen çok daha kısa sürede alırsın

ilaydasirin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone umu batarya şişmesi nedeniyle garantiye gönderdim.ekran kilidini kaldırmayı unuttum bi problem olur mu??

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
iphone umu batarya şişmesi nedeniyle garantiye gönderdim.ekran kilidini kaldırmayı unuttum bi problem olur mu??

Ekran kilidinin şifresini size sorup kiliti iptal etmeleri lazım alırken böyle alınıyor cihazlar.