İphone Duvar Kağıdı Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

dreamweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben İphone 6s uzay gri rengi cihazı kullanıyorum. Artık telefonumun klasik duvar kağıdından sıkıldım başka bir duvar kağıdına geçmek istiyorum fakat ne uygulama olarak ne de güzel bir duvar kağıdı olarak bir şey bulamadım. Shift Delete Net'de çalışan Tolga Cem Küçükyılmaz'ın kendi İphone'un da kullandığı duvar kağıdı hoş ama bulamadım bir türlü :)) İsteyen arkadaşlar ekranlarını paylaşabilirlerse çok iyi olur. Ya da uygulamada önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler herkese.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben İphone 6s uzay gri rengi cihazı kullanıyorum. Artık telefonumun klasik duvar kağıdından sıkıldım başka bir duvar kağıdına geçmek istiyorum fakat ne uygulama olarak ne de güzel bir duvar kağıdı olarak bir şey bulamadım. Shift Delete Net'de çalışan Tolga Cem Küçükyılmaz'ın kendi İphone'un da kullandığı duvar kağıdı hoş ama bulamadım bir türlü :)) İsteyen arkadaşlar ekranlarını paylaşabilirlerse çok iyi olur. Ya da uygulamada önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler herkese.
Zedgeye bakabilirsin appstoredan indirip

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Zedge uygulaması işinizi fazlasıyla görücektir.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
App Store Türkiye'deki zedge orijinal zedge uygulaması değil!

dreamweb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Zedgeye bakabilirsin appstoredan indirip
Zedge uygulamasını bir defa kullandım daha önce içinde birkaç tane güzel duvar kağıdı vardı fakat yeni eklenmiyordu uygulamaya bayağı bi süre ondan sildim boşa yer kaplıyor diye. Yine de teşekkür ederim

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
App Store'da bulunan zedge Çakma.İndirdim androiddekinin 10'da biri kadar wallpaper yok.Safari'den zedge'nin sitesine gir.Oradan indirebilirsin.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bu orhinal uygulama çünkü sitedede bu uygulamaya yönlendiriyo

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
papers.co ve zebra duvar kağıdı adlı uygulamalara bak.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
herkes aynı şeyi demiş ama zedge var uygulama olarak ben onu kullanıyorum, bir de benim kullandığım bir wallapaper sitesi vardı cihaza göre çözünürlük seçip koyuyorduk adı aklıma gelirse buraya editlerim.

KEMAL TAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Tolga abinin telefonumda ne var videosunda olan duvar kağıdı ne atarmısınız lütfen