iPhone dan sonra hangi telefon?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

loverman

Asistan
Herkese Merhaba;

Yarın iPhone 4ümü telefonu çok isteyen birine satıyorum.Ancak yeni telefon olarak ne alacağıma hala karar veremedim.Yaklaşık 2 yıldır iPhone kullanıyorum, genelde memnundum.Sizce iPhone 4S mi alayım yoksa Androidli HTC veya Samsung telefonlardan birinimi denememi önerirsiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Ben olsam Apple ailesinden devam ederdim. Gerçi benim Apple cihazlarında kurulu bir düzenim olduğu için böyle diyorum. Yoksa istediğine taşınabilirsin...

tdk

Üyecik
piyasada 400 cesit android cihaz var hepsi birbirinin aynisi.Telefon isi yapan insanlara bir sor aldigin cihazi yari fiyatina satabilirmisin.Bence satamazsin.Android cihazlari satarken cok zarar ediyorsun.Ayrica android cihazlar RAM konusunda ve BATARYA konusunda basarisiz.Benim tavsiyem iphone 4S

BeyaZayeB

Profesör
iphone 4 te kullandım galaxy s2 de kullandım. batarya konusunda android li bir telefon ve iphone arasında bir fark yok.
İphone 4s bildiğimiz iphone 4 değilmi benmi yanlış biliyorum. camera ve işlemci değişmiş sadece..
Ama androidli bir telefon kullanınca aradaki farkı anlayacaksın..
Bu telefonda galaxy s2 olursa dahada güzel olur :)
Şu andada ideos x5 kullanıyorum bence bu telefon bile iphone dan iyi.

onn.off

SDN Okuru
İphone 4S iyi bir tel en azında işletim sistemi anlaşılır ve karmaşa değil

iPhone 4S aslında çok iyi. Yeni işlemcinin bir çok konuda yeteneği var ve daha iyi çalışıyor. Bence alınır...

worthyd

Üyecik
telefon konusunda tercihler onemli tabi.. Eğer kendi menu nu kendın olusturmak istiyorsan.. telefonunun neresinde ne bulmak istiyorsan o zaman android işletim sistemli bir telefon al..Ancak ben bunlarla ugrasamama yersey stabil olsun.. ben sadece onlara erişeyim diyorsan ıphone alabilirsin.. Kaldıki artık iphone ların hızına erişen telefonlarda mewcuk htc sensation xe gibi ,samsung g s2 gibi ..

blauzahn

Asistan
Iphone kullanan birisi olarak derim ki bir sonraki telefonunuzun ekran başarısı önemli. En az iphone kadar başarılı bir dokunmatik (basmatik demiyorum) kullanımı olmalı. Ekran kalitesi olmalı. Bunu da deneyerek öğrenebilirsiniz. IOS veya Android'li telefonları önce deneyin en keyif aldığınız hangisi ise onu kullanın. Sonra pişman olunca iki-üç sıfırlı zararlar ortaya çıkabilir :p

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
iphonedan sonra diğer cihazları kullanmakta sıkıntı yaşayabilirsin yine iphone ile yola devam et bence.

samedsymn

Asistan
galaxy s2 öneririm kullanıyorum ve menunum sensationa gelince güzel alet fakad s2 kadar değil yazılım desteği ve custom rom sayısı olarak bayağı bir ilerde s2...

Bu arada önüne gelen SII almaya başladı. Kızılay dağıtmış gibi olur yakında :D Sadece benim tanıdığım 4 arkadaşımda var :D Harbiden kızılay dağıtmış gibi :D

BeyaZayeB

Profesör
Bu arada önüne gelen SII almaya başladı. Kızılay dağıtmış gibi olur yakında :D Sadece benim tanıdığım 4 arkadaşımda var :D Harbiden kızılay dağıtmış gibi :D
Saçma bir yorum olmuş..
Galaxy s2 henüz iphone kadar hava atma aracı olmadıki kızılay dağıtmış gibi olsun..
SDN de bir haber çıkmıştı İphone yok sattı die: http://shiftdelete.net/iphone-4s-yok-satti-33720.html
Bir ülkede bu kadar hava atma meraklısı insan olunca..

Kesinlikle galaxy s2 ve bir çok android yazılımını kullanan telefon iphone dan iyi..
İphone tek bir konuda iyi olabilir: Milleti kazıklama:)

--- Mesaj Güncellendi ---

morakes

Üyecik
Saçma bir yorum olmuş..
Galaxy s2 henüz iphone kadar hava atma aracı olmadıki kızılay dağıtmış gibi olsun..
SDN de bir haber çıkmıştı İphone yok sattı die: http://shiftdelete.net/iphone-4s-yok-satti-33720.html

Kesinlikle galaxy s2 ve bir çok android yazılımını kullanan telefon iphone dan iyi..

bence de..;)

Saçma bir yorum olmuş..

herkesin elinde sII :) saçma falan değil şimdiden kızılay dağıtmış gibi oldu bile :)

v0ld3m0rt1s

Asistan

Maalesef yanlış. Şu iPhone olayı sadece Türkiye'de böyle. Resmi olarak Apple getirse bak bakalım kaç para olacak :)

Neyse konu bu değil. Android asla IOS'a rakip değildir onu söyleyelim. Sanal Makina olayı bitmedikçe ilgimi çeken modeller hariç (HTC Zeta) kesinlikle Android işletim sistemine sahip bir cihaz almam. VM işide biraz sıkıntılı olduğu için hertürlü iPhone 4S...

erton44

Üyecik
samsung galaxy note al hayatın tadına var :) s2 falan boş

lafcanbazi

Üyecik
samsung galaxy note al hayatın tadına var :) s2 falan boş
note alacak kisinin telefon degil tablet almak icin niyetlenmesi lazim. bu kadar buyuk bir telefon olamaz. s2 en ideali su an piyasadaki en iyi telefon. iphone fiyatinin ederi bir telefon degil alanlar tamamen gosteris icin aliyor yoksa soyle ozelligi var boyle ozelligi var deyip kendilerini avutuyorlar.

stat counter