iPhone bataryası ağzında patladı!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
iphone-bataryasi-agzinda-patladi-sdn-01.jpg

Çinli bir vatandaş, iPhone bataryası orijinal mi değil mi diye kontrol etmek için ilginç bir yönteme başvurdu. Orijinalliğini test etmek için ısırdığı batarya vatandaşın ağzında patladı.

https://shiftdelete.net/iphone-bataryasi-agzinda-patladi

:: Ücretleri sebebiyle orijinal mi yoksa üçüncü parti bataryalar mı tercih ediyorsunuz?

Son düzenleme:

Rispeacebell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
benim arkadaş 3.parti bir batarya aldı taktı. Adam yanımda oyun oynuyo benim telefon cebimde sadece wi-fi ye bağlı benim şarz önce bitiyo gelde çıldırma

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,352
Ne yediğine dikkat etmeli doğru yoldan denemek varken alternatif yolu tercih niye

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Çinli vatandaşın merak seviyesi yüksekmiş, zaten başa ne gelirse meraktan... Orijinal batarya kullanıyorum. Üçüncü parti ve orijinal olmayan her ne varsa kabulüm de değil.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Altın mı ki bu gerçek olduğunu anlamak için ağzına alıp ısırıyor? Hani bazı dizi/filmlerde olur ya altını ısırır gerçek olup olmadığına bakar. :D

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Altın mı ki bu gerçek olduğunu anlamak için ağzına alıp ısırıyor? Hani bazı dizi/filmlerde olur ya altını ısırır gerçek olup olmadığına bakar. :D
Bu iPhone merakı insanları değiştiriyor, bir anlık halüsinasyon ile altın olarak algılamıştır belki. :rolleyes: