iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben iphone 4 var ve sanırım ios7 de sifre koymustum telefon cebimdeydi kendi kendine sifre girmiş sanırım telefonum açılmıyor hiç bişey olduğu yok sizce ne olmuş olabilir veya nasıl yapabilirim çok acil !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nolur bna yardim et son 3'cu yapmam gerekeni anlamadim nasil yeniden yapistiriyoruz hosts'ta snra DFU modda itunese balayin derken nasil oluyo itunes mi indirmek gerekiyo netten ondan snra geri yuklemeyi nasil yapicam cok or durumdayim :( nolur yazin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selm arkadaslar iphone 3 var itunes yuklerken hata kodu 40 diyor ne yapmaliyim lutfen yardimm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ben iphone 4s kulanıyorum power+home tusuna basılıtutum telefon kapandı ve açılmadı i tunese bağlanmıyor lutfen yardım edin acil bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende iphone 4 kullanıyorum geçenlerde bir program indirdim iphone için onu yüklerken geri yükleme hatası verdi. tekrar geri yükleme yapmak istediğim zamanda ios 7.1.2 yüklemem gerektiğini söyledi ama ben ios 7 yüklemek istemiyorum benim eski ios ta yani ios 6.4.3 te tekrar nasıl açarım? telde sadece itunes logosu ve usb kablo şekli çıkıyor lütfen acil yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba benim aynı olay başıma 2 kez geldi telefoncuya gidip jailbreak atarmısınız diye sorun ben 30 tl ye attırdım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende iphone 5 kullanıcısıyım ve aynı sorun bendede var dfu moda aldım tam geri yükleme biterken sorun oluşuyor :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4sim var telefoeskı ncudan aldım kendi kendını sıfırladı ve sımdı eski sahıbının Apple kımlıgını ıstıyor soyledıgınız ıslemlerı yaparsam yeniden kurabılırmıyım.. tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya iphone 5 im var ama açılmıyo kaç saattir şarjda ne yapmam gerekir hiç açılmıoo :( :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iphone 5 e jb yaptım ama elmada kaldı bilgisayarda görmüyo telefonu nasıl restore edebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm arkadaşlar benim iphene 4s sifirladim hala açilmadi birşey dönüp duruyor ekranda ne yapmam lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bnim ıphone 5s imi sıfırladım jailbreak dı ve amerikadan gelmişti şarjı %100 dü sıfırla dedim elmadan sonra alıtında doldu sonra ekrana bi yuvarlak geldi (yani şarj bitince ios 7 oluyor) bekledim olur diye sonra yattım sabaha kadar o döndü arkadaşlar ne yapabilrim çok endişeliyim acil cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar benim iphone 3 üm var telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve açıldığında usb kablosu ve itunes logosu var ve sim kart çalıştırmıyor ama telefon sim kart çalıştırıyordu yardımcı olursanız sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 3g var yurt dışı cihaz tum içerikleri ve ayarları sıfırla dedım elma geldı kaldı şimdi pc taktım sarj işareti geldı arada elma geliyor ne yapmam lazım yardımcı olabılırmısınız?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:arkadaşlar durup dururken telefonum kapandı şuan görüntü yok home+power yapamıyorum çünkü power tuşum çalışmıyor itunes telefonumu görmüyor ne yapmalıyım ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumun bugün bir kaç kere sarjı bitp kapandı tatrar açtım fakat son taktgmda iki saattir sarjda açılmadı nedendir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaw bakıjm şimdi bende iphonu 4 war . içeri we ayarları sildim dili kurdum wifiye bağladım ileri dedim hata oluştu tekrar deneyin dedi forumları kudum home tuşuna felan bastım şimdi itusten yazılım güncelliyorum ama artık hiç açılmıyor napmam gerek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Teşekkürler dediğiniz gibi oldu iPhone kurtarma modu açıldı teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum İphone 4s, İOS günceleme var dedi yükledim önce herşey yolundaydı yükleme bitince telefon kapandı ama tekrar açılmadı o haliyle geceden beri takıldı kaldı 12 saattir durumumuz aynı değiştiremdim herşeyi dendim Fabrika ayaralarına da dönmedi :( Ituneside günceledim Itenuside tanımıyo napacagımı şaşırdım lütfen yardım :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş ben senin dediğini yaptım da acılddı ıphone sadece acil arama lar diyo hat takılı oldugu halde yardım et ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim güncelleme sırasında iphon'un şarj kablosu çıktı ki jarjı %50'nin üzerindeydi. Daha sonra iTunes'a bağlamam için bir uyarı çıkıyor. iTunes'e bağladığımda da sanki güncellenip restore yapma gibi bir seçenek yapmam bekleniyor ki bunu yaptığımda yazılımı iTunes yüklüyor 10dk daha sonra sıradaki işlemi yaparken 9006 kodlu bir hatayla işlemi bitiremiyorum.

Sonra telefon tekrar iTunes'e bağlan seçeneğine geri dönüyor.

Bilgisi olup yardım edebilecek biri va mı acaba?...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok sağol işe yaradı şimdi geri yükleme yapıyorum çok teşekkürler
telefon neden oyle yaptı jailbreak mı bozuktu biliyomusun