iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Konusu 'iOS' forumundadır ve pigeontechs tarafından 9 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye SDN Okuru

merhaba, buradaki yazıları okuyarak telefonumu açtım, arkadaşlara çok teşekkür ederim.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye SDN Okuru

ben de tüm içerik ve ayarları sıfırladım fakat telefon hala o ilemi yağıyo gibi ekrandakı şey dönüp duruyo 10 saat ten sonra. bu normal mi yoksa ne yapmam lazım

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadailar ben telefonda tüm içerik ve aarları sıfırla dedim telefon yurt dışından gelme iphone 3g ama hep elma resminde donuyo ne yapmm lazım lütfen yardım edin saygılar

4. thepolice2

thepolice2 Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Telefon jailbreakli ise sıfırla dersen telefon kitlenir. DFU moduna alıp iTunes üzerinden Restore yapmayı dene.

5. qmero

qmero Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    restore nasıl oluyor acill yardımm

6. thepolice2

thepolice2 Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Telefonu bilgisayara bağla. iTunes u aç. iPhone menüsünde Geri Yükle diye bir seçenek var. Ona bas. Sonrasını iTunes halledecek.

7. qmero

qmero Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba telefoncular tahmini kaç tl ye yapar ve de pahalımıdır ?

8. qmero

qmero Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim pc deki internet vınn olduğundan pc görmüyor interneti ne yapmalıyım acil lütfen :(

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar formlarda arkadaslar gayet ıyı anlatmıs bende anlamıyordum bu ıslerden eger telefonunuz elma logosunda oylece kalıyorsa saatlerce hatta gun boyu korkmayın eger telefonunuz jeırbeklıyse bu sorunlar her zaman olur oncelıkle bılgısayarınızda mutlaka ıtunes programı olmalısonra telefonunuzu kople kapatın (home+acma kapatma tusuna basarak) sonra usb kablosu ıle tlfnu pc ye baglayın ılk bagladıgızda pc nız telfnu gormez sonra home +acma kapama tusuna aynı anda basılı tutun telefonun ekranına elma logosu gelene kadar elma logosu geldıgı zaman acma kapatma tusundan elınızı cekın home tusuna basmaya halen devam edın sonra tlfnun ekranında usb ısaretı cıkacaktır sonra ıtunesı acıp oradan telefonumuzu yenıden kurabılırsınız yararım olduysa ne mutlu bana kolay gelsın

10. qmero

qmero Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sagol da benim int vınn oldugundan itunes interneti görmüyoor bunun başka yolu yok mudur?

11. Black Wolf

Black Wolf Doçent

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bende iphone4 Turkcell den alınma, jailbreak yaptıktan sonra tüm içerikleri sil dedim 4 saat oldu ekranda bi simge dönüyor.
    PC ye bağlı ama pc görmüyor. Acaba aynı işlemleri benimde mi yapmam lazım?

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı sorun bendede var yardım eden yokmu?

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonumu sabah şarja taktımm ve sonra dönüpp baktığımda telefonn açılmıyorduu bunun için ne yapmalıyım...:(

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar... iphone 4s kullanıyorum... 3 gün önce telefonum şarjı %1 gösterirken şarja taktım. yaklaşık bir saat sonra baktığımda hala %1 gösterdiğini gördüm. Şarj olmadığı düşüncesiyle tlfnunu kapatıp açmak istedim. Kapattım açamadım. Daha sonra şarjda 4-5 saat bekledikten sonra açıldı şarjı hala %1di. tlfnumu kullandım o gün şarj %1 göstermesine rağmen demekki şarj olmuştu. o şekilde kullandım. gece tekrar bitii şarj ve kapandı 2 gündür açılmıyor artık. ne itunes işe yarıyor ne de power+home falan. hiç tepki yok. ne olmuş olabilir... yardım lütfen...

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

çok teşekkür ederim iphone um açıldı

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

sa arkadaşla benim iphone 3 ve tunese gir geri yükle yap diyor bende yapaıorum tam yüklenirken bir hata oluştu diyip kapatıo tunesi neyapmalıyım??:(

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

geri yükle ne ve sim kartı desteklemiyor dedi napalım

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nasıl bir telefondur arkadaş ya

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar aynı hata bendede var lütfen yardım ???? :S

20. ingilizanahtari

ingilizanahtari Üyecik

Beğenileri: