iPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Bu konuyu okuyanlar

E

Emin han

SDN Okuru
Iphine4s Telefonun ayarlarını sifirladim açmayı denedim sadece apple işareti çıkıyordu sonra bataryayıyap ve kara tüketici değiştirdim yazılım attırdım gene acilmadi eyapmalitlyim yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben ıphone 4s kullanıyorum dün telefondan jailbreak kaldırmak için telefonu sildim ve açamıyorum herşeyi denedim ama olmuyor restore olmuyor telefon,restore işlemi tam bitmek üzereyken hata veriyor bilinmeyen hata (-1) diyor ve kalıyor bir çözüm lütfeeeeeeeeeeeeeeen.

N

nefisem

SDN Okuru
:blink::blink::blink::blink:Arkadaşlar merhaba ıphone 4 s kullanıyorum . Ayarları sıfırla tuşuna basınca telefon kapandı ve bir daha da acılmadı ekranda elma dondu kaldı acma kapama + home tusuna basıyorum telefon kapanıyor ve home tusuna basılı tuttum kabloyu taktım ıtunes yazılı yuvarlK KUTUCUK EKRANDA belirdi fakat tıklıyorum ama hiç bir sayfa acılmıyor oda ekrandA donup kLIyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz lütfen

M

mehmetlndn

SDN Okuru
Merhaba arkadaslar telefonum iphone 5
telefonumu yaklasik 2 hafta acmadim simdi sarja takiyorum acilmiyo iki dugmeye birden basiyorum yine acilmiyo ve bilgisayarim da yok ki bagliyim ne yapmaliyim bana yardimci olur musunuz? Simdiden tesekkurler