İphone a geçtim kayıtlı oyun savelerini taşıyamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

chrstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar androidden iphone a geçtim simcity, nfs no limits, the last day on earth gibi oyunlarımın savelerini nasıl taşıyabilirim hepsine yeniden başlamak zorunda kaldım

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Eski telefonuna ve yeni telefonuna IOS'a taşı diye bir uyguluma var Apple'ın onu indir bütün verilerin aktarılacaktır. (diye biliyorum)

İyi Forumlar.

chrstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eski telefonuna ve yeni telefonuna IOS'a taşı diye bir uyguluma var Apple'ın onu indir bütün verilerin aktarılacaktır. (diye biliyorum)

İyi Forumlar.
Evet onu duydum ama eski telefonumun ekranı bozuldu açılmıyor başka bir yolu yok mudur? Bu arada yeni cihaz kurulumu yaparken icloud hesabı almak yerine gmail hesabını tanıtmıştım iphone a bunun bir faydası olmaz mı?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Sanırım yok diye biliyorum. Başka bir Android cihazdan hesabını açıp oradan uygulama save'lerini o cihaza yükleyip o cihaza IOS'a Taşı uygulamasını yüklesen? Dolaylı oldu biraz ama.

İyi Forumlar.

chrstr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanırım yok diye biliyorum. Başka bir Android cihazdan hesabını açıp oradan uygulama save'lerini o cihaza yükleyip o cihaza IOS'a Taşı uygulamasını yüklesen? Dolaylı oldu biraz ama.

İyi Forumlar.
Peki başka bir android cihaza aktarırken yine eski telefona ihtiyaç yok mu ?

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Apple Teknik destek hattını ara yardımcı olurlar. Hem daha sağlam bilgiler elde edebilirsin.