iPhone 8Plus vs iPhone 7Plus + Series 3 Apple Watch

8+ , 7Plus + Watch

• iPhone 8 Plus

Kullanılan: 4 57.1%
  • iPhone 7 Plus + Apple Series 3 Watch

Kullanılan: 3 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar merhaba bundan yaklaşık 2 ay önde Galaxy S9+ almak adlı bir konu açmıştım bu tarihlerde alacaktım fakat 1-2 sorundan dolayı vazgeçtim. Sizlere şunu danışmak istiyorum. 8+ almak istiyorum fakat onun yanında da Apple watch almak istiyorum bu ikili kombinasyonu yapınca fiyat bir hayli yüksek oluyor. Şimdi konuya geleyim şuan 7+ ve onun yanında Apple watch alınır mı yoksa almayıp sadece 8+ mı almalıyım ? Ciddi anlamda kararsızım bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa onlardan bilgi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.. :):) Bu arada şunu da eklemek istiyorum önümüzde ki Eylül lansmanını bekleyemem öyle bir zamanım yok. :)

ogzhntke1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
eğer watch ile birlikte kullanmak istiyorsanız 7plus ile watch almanız daha mantıklı. ama cihazım biraz daha hızlı performanslı olsun diyorsanız 8plus almanızı tavsiye ederim. 7plus ile 8plusun arasında fazla bir fark yok fakat yeni güncellemeler geldikçe eski cihazların pabucu dama atılıyor.
dediğim gibi watch ile kombinasyon yapmak istiyorsanız eğer 7plus ve watch daha mantıklı. 7 ile 8’in arasında fark arka kısmının cam olması ve kablosuz şarj özelliğinin olması. bunun yanında ufak tefek hız ve performans farkıda bulunuyor tabiki.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
eğer watch ile birlikte kullanmak istiyorsanız 7plus ile watch almanız daha mantıklı. ama cihazım biraz daha hızlı performanslı olsun diyorsanız 8plus almanızı tavsiye ederim. 7plus ile 8plusun arasında fazla bir fark yok fakat yeni güncellemeler geldikçe eski cihazların pabucu dama atılıyor.
dediğim gibi watch ile kombinasyon yapmak istiyorsanız eğer 7plus ve watch daha mantıklı. 7 ile 8’in arasında fark arka kısmının cam olması ve kablosuz şarj özelliğinin olması. bunun yanında ufak tefek hız ve performans farkıda bulunuyor tabiki.
Evet watch ile birlikte kullanmak istiyorum bu yüzden bana da 7plus+watch kombinasyonu daha mantıklı geliyor. Zaten ufak tefek performans farklarına takılan biri değilim İOS 12 ile şuan 7+ daha iyi durumda gelir diye de düşünüyorum..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben Gear S2 kullanıyorum akıllı saatler para israfindan başka bir şey degil.
8 Plus al veya hatta dön S9 Plusa :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
eğer gerçekten kullanacaksan 7 plus ve apple watch ama onun yerine 8 plus alıp yanına da uygun fiyatlı normal bi saat almanı öneririm. Daha uzun süre işini görür.

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İphone 8 plus daha iyi olur ben olsam öyle yapardım apple watch bana gereksiz geliyor para verip alacağım bir ürün değil

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İphone 8 plus daha iyi olur ben olsam öyle yapardım apple watch bana gereksiz geliyor para verip alacağım bir ürün değil
Günlük yaşantıma etki eden bir teknoloji olduğu için daha çok günlerimin 8-10 saati sporla geçtiği için veri yönünden bana gereksiz gelmiyor o yüzden almak istiyorum. Bu arada yanıtın için de teşekkür ederim.. :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben Gear S2 kullanıyorum akıllı saatler para israfindan başka bir şey degil.
8 Plus al veya hatta dön S9 Plusa :D
İlk başlarda bende S9+ düşünüyordum bu zamanlarda alacaktım arkadaşlarımın bir kaçı alıp kullanıp artı ve eksi yönlerini söyleyince tekrardan fikrimi kalıcı olarak değiştirdim. Yinede teşekkür ederim.

eğer gerçekten kullanacaksan 7 plus ve apple watch ama onun yerine 8 plus alıp yanına da uygun fiyatlı normal bi saat almanı öneririm. Daha uzun süre işini görür.
Apple watch'ı gerçek anlamda kullanacağım gibi gözüküyor onun öncesinde Xiaomi'nin bir akıllı saatini kullanmıştım onun haricinde bir çok markanın deneyimini elde ettim en son kararı Apple'da kıldım, o yüzden alıp tam anlamı ile kullanacağıma inanıyorum.. :) :)

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Günlük yaşantıma etki eden bir teknoloji olduğu için daha çok günlerimin 8-10 saati sporla geçtiği için veri yönünden bana gereksiz gelmiyor o yüzden almak istiyorum. Bu arada yanıtın için de teşekkür ederim.. :)

İlk başlarda bende S9+ düşünüyordum bu zamanlarda alacaktım arkadaşlarımın bir kaçı alıp kullanıp artı ve eksi yönlerini söyleyince tekrardan fikrimi kalıcı olarak değiştirdim. Yinede teşekkür ederim.

Apple watch'ı gerçek anlamda kullanacağım gibi gözüküyor onun öncesinde Xiaomi'nin bir akıllı saatini kullanmıştım onun haricinde bir çok markanın deneyimini elde ettim en son kararı Apple'da kıldım, o yüzden alıp tam anlamı ile kullanacağıma inanıyorum.. :):)
Kullanacaksan dediğim gibi 7 plus + apple watch alabilirsin.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Saat telefon kombinasyonu güzel olur

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Büyük ihtimalle öyle yapacağım bu seferde Nike Plus ile Normal spor kordon arasında kaldım bunda da Nike serisini tercih edicem yüksek ihtimalle.

Bende aynı fikirdeydim. Teşekkür ederim.. :):)
Rica ederim

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Büyük ihtimalle öyle yapacağım bu seferde Nike Plus ile Normal spor kordon arasında kaldım bunda da Nike serisini tercih edicem yüksek ihtimalle.

Bende aynı fikirdeydim. Teşekkür ederim.. :):)
Eğer bundan varsa türkiyede bunu öneririm, yoksa siyah olan çok güzel.

Ekli dosyalar

• EF885D46-68CE-4D72-A02D-F895D29299C3.png
    EF885D46-68CE-4D72-A02D-F895D29299C3.png
    312.2 KB · Görüntüleme: 512
Reaksiyon puanı
892
8 plus alın apple watch gereksiz telefonunuz iyi olsun bence.Yeni model her zaman iyidir.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Maalesef siyah olanı var bu kordon ekstra :( o da 220 TL gibi bir fiyat. Kordon fiyatı cidden çok faiş.
O zaman size kalmış 2 çeşidin de siyah rengini çok beğeniyorum. Beyaz almanızı önermem hızlı kirlenebilir.

hasanalicelenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Eğer bundan varsa türkiyede bunu öneririm, yoksa siyah olan çok güzel.
Maalesef siyah olanı var bu kordon ekstra :( o da 220 TL gibi bir fiyat. Kordon fiyatı cidden çok faiş.

AliExpress ten çok uygun fiyata orjinalin aynı kordonları alabilirsin. Ben Apple Watch kullanıyorum ve çok memnunum. Durumunuz müsait ise apple ile başka bir saat kesinlikle önermem

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
AliExpress ten çok uygun fiyata orjinalin aynı kordonları alabilirsin. Ben Apple Watch kullanıyorum ve çok memnunum. Durumunuz müsait ise apple ile başka bir saat kesinlikle önermem
Siz kordonları sipariş ettiyseniz banada satıcının uzantısını gönderebilir misiniz ? Bu arada orijinal diye belirtmişsiniz gerçekten orijinal dimi bilmediğimden soruyorum..

hasanalicelenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Siz kordonları sipariş ettiyseniz banada satıcının uzantısını gönderebilir misiniz ? Bu arada orijinal diye belirtmişsiniz gerçekten orijinal dimi bilmediğimden soruyorum..

AliExpress'te ne buldum, inanamazsın
316L stainless steel watchband For Apple Watch 3/2/1 Link bracelet band strap 38mm/42mm removeable belt metal buckle for iwatch-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group
Milanese Loop Band for Apple watch 42mm 38mm Link Bracelet Strap Magnetic adjustable buckle with adapter for iwatch Series 3 / 2-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group
Leather Loop For Apple Watch Band 38mm/42mm Adjustable Magnetic Closure Strap Series 3/2/1 Band-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group