İphone 8plus & Huawei p20 pro?

Huawei p20 pro vs iPhone 8plus

• Huawei p20 pro

Kullanılan: 7 41.2%
  • İPhone 8 plus

Kullanılan: 10 58.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Daha öncede burdan öneri ve isteğim doğrultusunda 2 sene önce htc m10 ve iphone 6s arasinda kalip htc almistim bir skntı yasamadim su ana kadar ancak degistirmek istiyorum, şuan yine iki telefon arasında kaldım huawei p20 pro ve iphone 8 plus 64 gb öneriniz ne yönde olur her türlü yoruma açığım ve degerlendirilecektir gönlüm iPhone dan yana ancak huawei de düşünülebilir gibi bu liste de ?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
İkisi arasından P20 Pro.
Ancak bütçen ona yetiyorsa önerim S9 Plus'tır.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
İkisi arasında neredeyse 1000tl fark var.
Fakat ben seçenekler dışında S9 Plus öneririm.

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ancak Samsung benim için para verilecek bir telefon değildir. Tabi ki bu benim Görüşüm herkesin görüşüne saygı duyarim?

Ulas Özenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tabiki P20 pro kamerası yeter bence ama daha önce androide alışmışsın sorun yaşamazsın ben iphone 8 e geçtim bir sorun yok ama keşke p20 pro alsaydım diyorum
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ancak Samsung benim için para verilecek bir telefon değildir. Tabi ki bu benim Görüşüm herkesin görüşüne saygı duyarim?

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Samsung telefon dünyasının en büyük devidir. Her türlü kötü iyi çok iti model üretir.
Şu an piyasanın tepe modeli S9 Plustır.
Önyargıyla davranma, incelemeleri izle.
P20 Pro kötü değil ancak S9 Plus daha iyi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Huawei bile para ediyorsa samsungun trilyonlar etmesi lazım.Ben 8 plus alırdım p20 pro şişirmeden ibaret başka bişey değil kendime alacak olsam kesinlikle s9 plus alırdım

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Samsung genel olarak sevmiyorum arkadaşlar seveni çok ve piyasası olan bir telefon olabilir ama beni mutlu edecek birşey değil, huawei nin fiyatının ben de cok sisirildigini ve gereksiz ovuldugunu düşünüyorum ancak alan arkadaşlarım memnun 8plus olsun p20 olsun ama kafam karışık şuan

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Aynı şekilde bende samsunga para vermem. Bu ikisi arasından p20 pro tercih ederim çünkü 1.si iosu sevmiyorum, 2. si tasarımda p20 pro, iphone 8e göre çok daha şık bir cihaz

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Samsung genel olarak sevmiyorum arkadaşlar seveni çok ve piyasası olan bir telefon olabilir ama beni mutlu edecek birşey değil, huawei nin fiyatının ben de cok sisirildigini ve gereksiz ovuldugunu düşünüyorum ancak alan arkadaşlarım memnun 8plus olsun p20 olsun ama kafam karışık şuan
O zaman samsung istemiyorsan IPhone 8 plus al huawei kesinlikle adı bile geçmesin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Çok açık ve net s9 plus ın olduğu yerde ne p20 pro ne 8 plus istediğiniz kadar samsungu sevmeyin herşey ortada s9 plus şuan piyasadaki en iyi telefon iphone x 'le beraber

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Dostum ben telefonu inceledim p20 proyu inan bana ne kamerası anlatıldığı kadar mükemmel ne tasarımı ne malzeme kalitesi ne ekranı tüm bunların yanında bi çok eksiği var tek artısı 4000 mah bataryası onda da şöle bi eleştirim var hem 4000 mah batarya koyuyosun hem 402 ppi ve tırt bir çözünürlük koyuyosun ekrana çok saçma yani huawei ne 4999 lira verende akıl mantık aramam çok net.sakın teknoloji kanallarında sölenenlere aldanmayın huawei hem operatör mağazalarına hem teknoloji mağazalarına hemde teknoloji editörlerine para veriyo benim malımı övün diye turkcell e git vodofone git turk telekoma git ilk huawei öneriyolar pirim alıyolar çünkü akıllı olun huawei gibi çin malı bi telefona 5000 verilmez

BoJack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Ben de anroidçiyim ama kesinlikle bu ikisinden biriyse iphone 8 plus.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Alabiliyirsan s9+ ama bunlar içinden p20 pro tabiki de

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
S9 Plus almayacaksan P20 Pro daha mantıklı.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,089
Arkadaşlar öncelikle merhabalar,
Daha öncede burdan öneri ve isteğim doğrultusunda 2 sene önce htc m10 ve iphone 6s arasinda kalip htc almistim bir skntı yasamadim su ana kadar ancak degistirmek istiyorum, şuan yine iki telefon arasında kaldım huawei p20 pro ve iphone 8 plus 64 gb öneriniz ne yönde olur her türlü yoruma açığım ve degerlendirilecektir gönlüm iPhone dan yana ancak huawei de düşünülebilir gibi bu liste de ?

P20 pro alacağına git LG G7 thinq al daha iyi en azından vereceğin paraya değer.

---- Mesajlar birleştirildi ----

P20 pro alacağına git LG G7 thinq al daha iyi en azından vereceğin paraya değer.

Ama P20 pro ve 8 Plus arasında kaldıysan kesinlikle 8 plus almalısın.

Son düzenleme:

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkese yorumları için teşekkürler iPhone 8 plus 64 gb aldım bugün ancak androidden kopmuyorum şirket hattimda htc10 telefonumda kalacak ikisininde beni tatmin edeceğini umuyorum onerileriniz için sagolun tekrardan.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Ya abi adam iki telefon arasında kalmış biz başka bir şey önerince vır vır herkes S9+ demiş hala telefon kavgası yapıyorsunuz. İkisi arasından ne diyorsanız söyleyin. Ben olsam P20 Pro alırdım 8 Plus'ı dağıtır geçer ama hayırlı olsun tabi.

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Valla aynen öyle ben ikisi arasında kalmisim herkes bana samsung önerisinde bulunuyor, bende bilirim samsung düşünmeyi buna vereceğim parayı ona vermeyi ama tamamen kişisel Görüşüm ve isteğim bu yönde benim