İphone 8 Yerine Hangi Telefon Alınmalı?

Bu konuyu okuyanlar

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
merhaba kolay gelsin acil tavsiyeye ihtiyacım var şimdi ben bundan 1 hafta önce iphone 8 alcaktım ama stokta yoktu şimdi fiyat mahlum bende o yüzden diyorum iphone 8 yerine s8 alsam daha mantıklı olmaz mı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha mantıklı olabilir fakat internetten alışveriş yapacaksanız daha iyi telefonlar alabileceksiniz. Xiaomi mi 8, OnePlus 6 ya da Galaxy S9+ bile alınabilir.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
yada note fe mi alsam
Galaxy S9+ gibi bir amiral gemisi almak varken 3-4 yıl boyunca kullanabileceğiniz telefondur kendisi. Galaxy Note FE'ninde güncelleme desteğinin bitmesine az kaldı.

senslh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Son düzenleme:

ysnplt

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Xiaomi mi 8 almanı tavsiye ederim.Honor u da düsünebilirsin

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone 8 fiyatına s9 plus alırsın

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Iphone 8 de ve Samsung S8 de kullanıyorum iPhone 8 pil konusunda samsung S8 den daha iyi sosyal medya da video için iPhone 8 tercih ediyorum genellikle video da kesinlikle iPhone ama S9 veya S9 Plus için bir şey diyemem S8 ile aynı bataryayı kullanıyor gerçi ama iPhone da telefonu kullanmadığım zaman şarjı gitmiyor ama samsung da kendi kendine götürüyor arka plandaki uygulamaları kapadığın halde bir de wifi açıksa daha kötü ama iki talefonu kıyaslarsak kamera fotoğraf donanım dersen kesinlikle Samsung S8 ama video da iPhone. Tasarım olsun Samsung daha güzel S9 ve S9 Plus da kamera da fotoğraf ve video da daha iyileştirildi daha iyi diyorlar tabii fiyatlarda arttı artık iPhone 8 5.199 bu fiyatı hiç haketmiyor bu paraya kadar ne telefonlar var daha uygun fiyatlı harika teledonlar var alabiliyorsan Samsung S9 veya S9 Plus a bak derim

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,046
merhaba kolay gelsin acil tavsiyeye ihtiyacım var şimdi ben bundan 1 hafta önce iphone 8 alcaktım ama stokta yoktu şimdi fiyat mahlum bende o yüzden diyorum iphone 8 yerine s8 alsam daha mantıklı olmaz mı

Bütçen yetiyorsa S9+ al derim, Ama S8 de güzel tercih senin.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Apple yanlış yolda,
Fiyat olarak haklısınız. Aslında bu apple ın suçu değil, dolar kuru ve verdiğimiz vergiler yüzünden oluyor bunlar. 1500-2000 tl vergi ödüyoruz bazı telefonlara... hangi ülkede böyle ? tek suçu appleda aramamalıyız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Fiyat olarak haklısınız. Aslında bu apple ın suçu değil, dolar kuru ve verdiğimiz vergiler yüzünden oluyor bunlar. 1500-2000 tl vergi ödüyoruz bazı telefonlara... hangi ülkede böyle ? tek suçu appleda aramamalıyız.
Düzeltme : iPhone X 256 GB için 2559 tl vergi ödüyomuşuz....

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046

Düzeltme : iPhone X 256 GB için 2559 tl vergi ödüyomuşuz....

Tek suçu Apple de aramıyorum ama hiç hesaplı bir fiyat sunduğuna da şahit olmadım, doğrusu.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046
Bence fiyatlar zamlanmadan önce gayet iyiydi x hariç. Bu dolar kurunda çok normal bu fiyatlar.

Kime göre neye göre,
Bir şey söylemek istemiyordum ama söyleyeyim söz hakkı doğdu sonuçta.
Kutu içeriği, 6 dan beri aynı tasarım arka kısım cam oldu 8 de kılıfı çıkarmadan asla belli olmuyor 8 Plus olduğu, ön kamera da açı sorunu, hızlı şarj destekliyor ama gerekli olan yani kutu içerisinde olması gereken içeriğe ekstra ödeme yapmak zorunda bırakılıyoruz, kulaklık hala aynı, bence 4700 TL yi de hak etmiyor, şuan ki fiyatına söyleyecek söz bulamıyorum, dolar yükselmeden önce de pahalıydı zaten şuan daha da pahalı.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Kime göre neye göre,
Kutu içeriği, 6 dan beri aynı tasarım arka kısım cam oldu 8 de kılıfı çıkarmadan asla belli olmuyor 8 Plus olduğu, ön kamera da açı sorunu, hızlı şarj destekliyor ama gerekli olan yani kutu içerisinde olması gereken içeriğe ekstra ödeme yapmak zorunda bırakılıyoruz, kulaklık hala aynı, bence 4700 TL yi de hak etmiyor, şuan ki fiyatına söyleyecek söz bulamıyorum, dolar yükselmeden önce de pahalıydı zaten şuan daha da pahalı.
Haklısınız hızlı şarj konusunda ve şuanki fiyst konusunda.

Reaksiyon puanı
892
Kime göre neye göre,
Abi o kulaklığı kullanıyorum ama rezil bir kulaklık olduğunu düşünüyorum değişmesi gerekli çünkü hiç en ufak bir bass sesi çıkartamıyor,ben appleın yerinde olsam X alana beats x,8 ve 8 plus alana da urbeats3 hediye ederdim

Reaksiyon puanı
892
Abi o kulaklığı kullanıyorum ama rezil bir kulaklık olduğunu düşünüyorum değişmesi gerekli çünkü hiç en ufak bir bass sesi çıkartamıyor,ben appleın yerinde olsam X alana beats x,8 ve 8 plus alana da urbeats3 hediye ederdim
Beatsi satın aldı hala cimri öğrenciler ipad pro alırsa(x in yarı fiyatı) powerbeats3 hediye ediliyor,neden bu iphonelara yok?Saçmalık bence.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046

Apple ona da ekstra para ister, kesin :D

Apple bu konuda kullanıcılarını pek düşünmüyor, arkadaş ona gelecek olan paraya bakıyor ve şöyle söylüyordur kesin gelsin paracıklar :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Apple ona da ekstra para ister, kesin :D

Apple bu konuda kullanıcılarını pek düşünmüyor, arkadaş ona gelecek olan paraya bakıyor ve şöyle söylüyordur kesin gelsin paracıklar :D
Evet aynen öyle,samsung hiç öyle değil ürünlerinin yanına hediyeler koyar ön siparişlerde falan hele ki note9 7500e gelirse 1000₺ değerinde hediye veya gear s3 hediye eder

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,046
S9 veya S9+ alanlara ( 128GB Hafıza Kartı & Kablosuz Hızlı Şarj Cihazı ) veriyor.

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Samsung bu hediyeleri note 9da da verir inşallah. Gerçi note 8de verdi ama evde duruyor kullanmıyoruz bile :)