iPhone 8 vs iPhone Xr

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Sizce hangisi?

• iPhone 8

Kullanılan: 0 0.0%
  • iPhone Xr

Kullanılan: 13 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

Azer1901

Üyecik
Arkadaşlar merhaba. Yeni telefon almaq istiyorum. iPhone 8 ile iPhone Xr arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim?

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
Arkadaşlar merhaba. Yeni telefon almaq istiyorum. iPhone 8 ile iPhone Xr arasında kaldım. Sizce hangisini seçmeliyim?
Özellikle İphone almak istiyorsanız biraz bekleyip 11 almanızı öneririm. XR’la yakın fiyatlara gelicek.

İkisi arasından zaten XR eziyor.

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
ikisi arasından XR parçalar ama 11 bekle

Azer1901

Üyecik
Özellikle İphone almak istiyorsanız biraz bekleyip 11 almanızı öneririm. XR’la yakın fiyatlara gelicek.

İkisi arasından zaten XR eziyor.
Ben Bakü’de yaşıyorum. Burada fiyatlar Türkiye’yle karşılaşdtlrdıkta daha ucuz. Heç ben barter yapacağım. Hali hazırda 7 kullanıyoruç. Onu mağazaya verip üzerinde biraz para verip alacağım. Şimdi xr’ın fıyatı düşmüş. O yüzden 2si arasında kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ikisi arasından XR parçalar ama 11 bekle
Xr’da 3d touch yok. Yokluğu hiss ediliyormu. Bi de ios 13le 3d touch’un içlevi azalacak diyorlardı. Doğru mu?

ahm@

Stay Hungry, Stay Foolish
Ben Bakü’de yaşıyorum. Burada fiyatlar Türkiye’yle karşılaşdtlrdıkta daha ucuz. Heç ben barter yapacağım. Hali hazırda 7 kullanıyoruç. Onu mağazaya verip üzerinde biraz para verip alacağım. Şimdi xr’ın fıyatı düşmüş. O yüzden 2si arasında kaldım

Xr’da 3d touch yok. Yokluğu hiss ediliyormu. Bi de ios 13le 3d touch’un içlevi azalacak diyorlardı. Doğru mu?
haptic geldi

Secret++

Üyecik
Aynen. Çok sağlam bir cihaz.
xiomi kullanıyordum ekonomik durumlar çoğumuzun malumu işten çıkardılar satmak zorunda kaldım bir dahaki seçimim gene xiomi'den yana olacak batarya konusunda mükemmel cihaz.

4s’e hala güncelleme geliyor yani?😯
Bende şaşırdım ustam geçen hafta güncelleme geldi bakmadım ne gibi özellikleri güncelleyecek diye güncelledim.

AlteredTech

In absentia lucis, tenebrae vincunt...
bence 5s'ten sonra bozdu kendini
4s zaten devrim gibi bir şeydi
O kadar da değil hocam, 6 bence zamanının en iyisiydi. Bildiğim kadarıyla da en çok satan İphone o. 7’den sonra bozuldu asıl iş, adamlar inovasyonu unuttu( IP67’li İphone 6 kasası!)

stat counter