Bu konuyu okuyanlar

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?
Plus alın

whitestone.ba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Mi 6 dan sonra ıphone 8 plusa geçtim. Mi 6 da problem yaşadım ve fatura bedelinin tamamını geri aldım üstüne para koyarak 8 plus aldım x ve 8 plus arasındaydım ama 8 plus daha mantıklı geldi. Ve cihaz harika

Ahbab

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar bır sorunum var bırı cevap yazarsa cok mutlu olurum ıphone 8 plussım var ekranı kırıldı gonderdım garantıye 719 tl odedıkten sonra tekrar 2000 tl odememı ıstedıler su teması dedıler bende gerı gonderın dedım cıhazımı ve calısıp calısmadıgını sordugumda calısmadıgını soyledıler bende teknosa musterı hızmetlerı ıle ıletısıme gectım bana gerı donecekler anlamadıgım olay calısıyor olarak gonderdım calısmıyor olarak gerı gondermelerı sizce ne yapmam ?

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar merhaba i̇phone 6s plustan i̇phone 8 plus red e geçmeyi̇ düşünüyorum ama neden renk fi̇yat farki çikiyor anlamiyorum 300 400 tl fark edi̇yor ?

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar merhaba i̇phone 6s plustan i̇phone 8 plus red e geçmeyi̇ düşünüyorum ama neden renk fi̇yat farki çikiyor anlamiyorum 300 400 tl fark edi̇yor ?

Hocam belki duymuşsundur apple tüm ürünlerine zam yaptı birde almak istediğin renk seçeneğide yeni anlatmak istediğim, eski olan 3 renk elinde kalanlar için uygun fiyattan satılabilir ama red seçeneği yeni olduğundan tedarikçiden yeni alındığını düşünüyorum bundan dolayıda diğer renklere göre yüksek fiyat çekiliyor zamlı alındığından başka mantıklı bir sebep gelmiyor

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Hocam belki duymuşsundur apple tüm ürünlerine zam yaptı birde almak istediğin renk seçeneğide yeni anlatmak istediğim, eski olan 3 renk elinde kalanlar için uygun fiyattan satılabilir ama red seçeneği yeni olduğundan tedarikçiden yeni alındığını düşünüyorum bundan dolayıda diğer renklere göre yüksek fiyat çekiliyor zamlı alındığından başka mantıklı bir sebep gelmiyor
Zamdan sonra tedarik edenleri anlarımda eski fiyattan alıp stokçuluk yapanları anlamıyorum .

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde bayramdan önce sizce indirim olurmu ?

Son düzenleme:

Umay16umay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bugünlerde 8 plus alınır mı yoksa yeni modeller mi beklenmeli?

necmi.0201

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba arkadaşlar 15 yıldır Samsung kullandım aklınıza gelebilecek tüm Samsung modelleri kullandım S8 S8 plus s9 Plus ve Note 8 de dahil ve artık yeter dedim apple iOS dünyasına bende katıldım ilk iOS cihazım 8 Plus oldu tek sıkıntı klavye ufak geldi ama alışırım inş

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
İlk gün kullanım iphone 8 plus

Son düzenleme:

Ufukeroglu3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
8plus alarak ben de bugün araniza katildim lakin bi arkadaşın dediği gibi klavye banada küçük geldi ayarlanmiyorda sanirim boyutu bu konuda yardimci olabilecek biri varsa sevinirim teşekkürler şimdiden

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Selamlar ve hayırlı günler değerli arkadaşlar. Benim cihazım İphone 8 ve bazen klavye hatası alıyorum bu sorunu nasıl aşarım.

Taylan Özgün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Hocam bir mesaj yazarken yada youtube den bir şey ararken klavyede azmak istediğim harflere bastığımda takılıyor geç yazıyor?
İphonelarda pek görülen bir problem değildir bu ve yapabileceğiniz çok birşey yok cihazı sıfırlarsanız çözülür büyük ihtimalle ama sıfırlamaya değmez

niklausmikaelson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Acılıs ekranında elma logosunun altında ustunde beyaz cızgıler goren var mı ? Sizin cihazlarda da oluyor mu benım telefonda var da

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
PUBG de çok şarj yiyor be yapabilirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne yapabilirim

Son düzenleme:

heyysanadiyom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Dostlar herkese selamlar , 8 plus ekranı ve kamerası çok hoşuma gidiyor fakat ios kullanmak istemiyorum aynı özellikleri androidte hangi telefonda bulabilirim?

Monchere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Acılıs ekranında elma logosunun altında ustunde beyaz cızgıler goren var mı ? Sizin cihazlarda da oluyor mu benım telefonda var da
Evet her açılışta elma logosunun olduğu ekranda şimşek çakar gibi yatay bir çizgi bazen daha geniş bazen daha ince bir çizgi çıkıyor. Bu çizginin yeri değişken her zaman aynı yerde çıkmıyor. Dikkatli ve geniş bakmak gerek saniyenin yarısından fazla ama tam 1 saniye değil. Yazılımı yeniden sıfırlayınca gitmedi. Yazılımsal değil. Siz bu durumla ilgili ne yaptınız yabanci forumlarda değişim verildiğini okudum. Sebebini bilen aynı durumda olan başka arkadaşlar var mı?

Monchere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet her açılışta elma logosunun olduğu ekranda şimşek çakar gibi yatay bir çizgi bazen daha geniş bazen daha ince bir çizgi çıkıyor. Bu çizginin yeri değişken her zaman aynı yerde çıkmıyor. Dikkatli ve geniş bakmak gerek saniyenin yarısından fazla ama tam 1 saniye değil. Yazılımı yeniden sıfırlayınca gitmedi. Yazılımsal değil. Siz bu durumla ilgili ne yaptınız yabanci forumlarda değişim verildiğini okudum. Sebebini bilen aynı durumda olan başka arkadaşlar var mı?

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Telefon çok ısınmaya başladı ne yapabilirim