Bu konuyu okuyanlar

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar. Iphone 8 plus almak istiyorum ama kapasitesine karar veremedim. Günlük kullanıcıyım, şuan kullandığım samsung s6 edge 32 gb yetiyor bana ama video
ben 64 aldım yetmez diye düşündm yeter dediler. 4300 civarı var ama hepsiburada da bazen 4250 falan civarı oluyor haberin olsun ben hepsiburada dan aldım daha yeni. memnunum çok şükür

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba 8 plus için hangi kılıfı önerirsiniz? Hangi ekran koruyucu önerirsiniz?
ekran koruyucu spigen aldım hepsiburada da indirimdeydi arkaya da cakma ekran koruyucu aldım. kılıf da spigen slim armor aldım bide diamond protect sürdüm evet biraz masraflı ama temiz tutmak lazım

Son düzenleme:

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
5 milyar ver bide soruunumu olsun oh be ne güzel
hırsızlar olmazsa örümcek adamın ne anlamı olacak

bende düşük güç modunda siri çalışıyor dün düşük güçte siri çalışmıyordu. sizde de öyle mi düşük güçte çalışıyor mu yoksa bi sorun mu bu

Son düzenleme:

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
sadece apple için değil sorunlar her zaman olacaktır zaten çok normal

daha bugun battery life %100 ken 97 ye düşmüş anlayamadım seni iphone bir şey yapmadıgım halde şarj gidiy o da iyi..

Son düzenleme:

loginna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arabistandan iphone 8 plus alacagim model sordugumda mq8l2ae/a dediler bunu turkiyede kullanabilir miyim simfree mi yani bir de garantisi var midir ?

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arabistandan iphone 8 plus alacagim model sordugumda mq8l2ae/a dediler bunu turkiyede kullanabilir miyim simfree mi yani bir de garantisi var midir ?

Model koduna bak kutusunda yazar ben 2 ay önce
Kırgızistan dan getirtmistim model A1897 sorun olmadı

Ekli dosyalar

• SmartSelectImage_2018-01-28-20-54-15.jpg
    SmartSelectImage_2018-01-28-20-54-15.jpg
    76.2 KB · Görüntüleme: 575

loginna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 ude çalisir
Renk kodları sirayla 1897 gumus altin1864 gri1898
Anlaminada geliyor
Ha tamam tesekkurler iste dedigim gibi space grey alacagim yani tanidigim alacak bana getirecek insallah oyledir ya

Jarir bookstore iphone 8 plus alirsam turkiyede calisir mi alan var mi ?

Son düzenleme:

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
hocam yakın zamanda bende bu kulübün bir üyesi olacağım bekleyin beni :)

Ertuğrul Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir İPhone 8 plus kullanıcısıyım. Daha önce Samsung Galaxy S7 kullanıyordum. Telefonun herhangi bir sorunu yoktu ben sadece iphone kullanımın merak ettiğim için 8 plus’a geçtim. Alalı 1 hafta oldu henüz. O yüzden iPhone hakkında pek bir bilgim yok. Ama telefon baya hızlı ve stabil çalışıyor. Sadece kutudan çıkan şarj aleti ile bayağı fazla uzun sürede şarj oluyor. Ben de bir tane iPad air 2 var. Onun şarj aleti ile şarj ediyorum telefonumu ve baya hızlı şarz ediyor. %38’de iken Şarj etmeye başladım. 1,5 saat gibi bir sürede %100 oldu . Sizce telefonumu iPad’in şarj adaptörüyle şarj etmemin bir sakıncası olur mu? Telefonun bataryasına zarar vermiş olur muyum? Bir de yeni bir iPhone kullanıcısı olarak sizden daha iyi bir kullanım deneyimi için tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir İPhone 8 plus kullanıcısıyım. Daha önce Samsung Galaxy S7 kullanıyordum. Telefonun herhangi bir sorunu yoktu ben sadece iphone kullanımın merak ettiğim için 8 plus’a geçtim. Alalı 1 hafta oldu henüz. O yüzden iPhone hakkında pek bir bilgim yok. Ama telefon baya hızlı ve stabil çalışıyor. Sadece kutudan çıkan şarj aleti ile bayağı fazla uzun sürede şarj oluyor. Ben de bir tane iPad air 2 var. Onun şarj aleti ile şarj ediyorum telefonumu ve baya hızlı şarz ediyor. %38’de iken Şarj etmeye başladım. 1,5 saat gibi bir sürede %100 oldu . Sizce telefonumu iPad’in şarj adaptörüyle şarj etmemin bir sakıncası olur mu? Telefonun bataryasına zarar vermiş olur muyum? Bir de yeni bir iPhone kullanıcısı olarak sizden daha iyi bir kullanım deneyimi için tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
Bende 2 ay 8 plus kullandım yapamadım elim kolum bağlandı resmen s7 yi ararsın demedi deme sattım hemen note 8 aldım

Ertuğrul Köse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende 2 ay 8 plus kullandım yapamadım elim kolum bağlandı resmen s7 yi ararsın demedi deme sattım hemen note 8 aldım
Şuan aradığım tek özellik tv’ye yansıtma özelliği. Onu halledebilirsem benim açımdan iPhone’un sorunu olmayacak.

Son düzenleme:

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
8 plus hız veya performans anlamında sorun mu çıkardı ki hocam?
Hayır sorun çıkarmadı ama yıllardır note serisi kullanıyorum yapamadım 2 ay dayanabildim elim kolum bağlandı resmen hiç bir şeye izin yok

frkyndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır sorun çıkarmadı ama yıllardır note serisi kullanıyorum yapamadım 2 ay dayanabildim elim kolum bağlandı resmen hiç bir şeye izin yok
çok teşekkür ederim deneyimlerinizi paylaştığınız için

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bende note kullanıcısıydım gayet memnunum 8 plus kullanıyorum 2 ay oldu şikayetim yok tavsiye ederim zaten müşteri hizmetleri baya kaliteli bi sorun olduğunda ya yenisini verirler ya yenisini verirler kendi hataları ise kaçarı yok

Emreskmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Androidden geçiş yapıpta alışamayanlar varsa note 8 cihazımı 8 plus ile takas etmek istiyorum arkadaşlar, ilgilenen var ise pm :)

ayşen93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar. iphone 8 plus kullanıyorum 1 ayı aşkın süredir. İlk aldığım gün birkaç kez kulaklığı görmemişti, taktığım halde ses dışarıdan gelmişti ama önemsemedim. O günden sonra o sorun sadece bir kez daha oldu bir hafta sonra. Yine umursamadım. Telefona güncelleme geldi ve bir daha hiç böyle bir sorun yaşamadım. Bugün de telefonu şarja taktım şarjı algılamadı. Ben de şarjı telefondan çıkarmadım ama fişi çekip taktım, o zaman gördü. Sizce telefonun soketinde bir sorun var mıdır yoksa önemsiz bir durum mudur bu? Yani toplamda üç beş kez yaşadım beni etkileyen bir şey olmadı elbette ama eğer bir sorun varsa kontrole yollamalı mıyım dersiniz?

frkyndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. iphone 8 plus kullanıyorum 1 ayı aşkın süredir. İlk aldığım gün birkaç kez kulaklığı görmemişti, taktığım halde ses dışarıdan gelmişti ama önemsemedim. O günden sonra o sorun sadece bir kez daha oldu bir hafta sonra. Yine umursamadım. Telefona güncelleme geldi ve bir daha hiç böyle bir sorun yaşamadım. Bugün de telefonu şarja taktım şarjı algılamadı. Ben de şarjı telefondan çıkarmadım ama fişi çekip taktım, o zaman gördü. Sizce telefonun soketinde bir sorun var mıdır yoksa önemsiz bir durum mudur bu? Yani toplamda üç beş kez yaşadım beni etkileyen bir şey olmadı elbette ama eğer bir sorun varsa kontrole yollamalı mıyım dersiniz?
ben göndermeniz taraftarıyım 2 aydır kullanıyorum 8 plus ı hiç o tarz bir problemle karşılaşmadım büyük ithimal sokette bir sıkıntı vardır. hem bir şey kaybetmezsiniz garantisi varken yollayın derim.

ayşen93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ben göndermeniz taraftarıyım 2 aydır kullanıyorum 8 plus ı hiç o tarz bir problemle karşılaşmadım büyük ithimal sokette bir sıkıntı vardır. hem bir şey kaybetmezsiniz garantisi varken yollayın derim.
İlk sorunum güncellemeyle beraber gittiği için ben onu hala önemsemiyorum aslında. Ama bu şarj olayını ilk kez yaşadım. Aslında bir kere olan şeyden arıza sonucu çıkarmam ama ilk aldığımda yaşadığım sorunla bağı varsa ileride sıkıntı çıkarabilir. Garantisinin bitmesine 2 yıl var umarım bir daha olmaz da yollamak zorunda kalmam.

suygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba arkadaşlar 8plus kullanıcısıyım sorunmu degilmi bilemedim danışmak istedim normal şartlarda telefonla ilgili bir sıkıntım yok ancak yolda müzik dinlerken dışardan arama geldiğinde ne karşı taraf beni nede ben karşı tarafın sesini duyabiliyorum ancak meşgule verip müziği kapattıktan sonra ben aradığımda konuşabiliyoruz sizce bunun kaynağı nedir son güncellemeyide yaptım aynı bazen düzeliyor apple ile görüştüğümde servise götürün diyor ancak telefonda bir sıkıntı olduğunu sankıyorum oyüzden telefonun açılmasıda içime sinmiyor uzun oldu kusura bakmayın ?

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar ekran süresi ve bekleme süresi ne kadar alıyonuz?

Avicebron

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?