Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Taylan Özgün

Üyecik
Hocam bir mesaj yazarken yada youtube den bir şey ararken klavyede azmak istediğim harflere bastığımda takılıyor geç yazıyor?
İphonelarda pek görülen bir problem değildir bu ve yapabileceğiniz çok birşey yok cihazı sıfırlarsanız çözülür büyük ihtimalle ama sıfırlamaya değmez

Acılıs ekranında elma logosunun altında ustunde beyaz cızgıler goren var mı ? Sizin cihazlarda da oluyor mu benım telefonda var da

Dobby

Asistan
PUBG de çok şarj yiyor be yapabilirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne yapabilirim

Son düzenleme:

heyysanadiyom

Üyecik
Dostlar herkese selamlar , 8 plus ekranı ve kamerası çok hoşuma gidiyor fakat ios kullanmak istemiyorum aynı özellikleri androidte hangi telefonda bulabilirim?

Monchere

Üyecik
Acılıs ekranında elma logosunun altında ustunde beyaz cızgıler goren var mı ? Sizin cihazlarda da oluyor mu benım telefonda var da
Evet her açılışta elma logosunun olduğu ekranda şimşek çakar gibi yatay bir çizgi bazen daha geniş bazen daha ince bir çizgi çıkıyor. Bu çizginin yeri değişken her zaman aynı yerde çıkmıyor. Dikkatli ve geniş bakmak gerek saniyenin yarısından fazla ama tam 1 saniye değil. Yazılımı yeniden sıfırlayınca gitmedi. Yazılımsal değil. Siz bu durumla ilgili ne yaptınız yabanci forumlarda değişim verildiğini okudum. Sebebini bilen aynı durumda olan başka arkadaşlar var mı?

Monchere

Üyecik
Evet her açılışta elma logosunun olduğu ekranda şimşek çakar gibi yatay bir çizgi bazen daha geniş bazen daha ince bir çizgi çıkıyor. Bu çizginin yeri değişken her zaman aynı yerde çıkmıyor. Dikkatli ve geniş bakmak gerek saniyenin yarısından fazla ama tam 1 saniye değil. Yazılımı yeniden sıfırlayınca gitmedi. Yazılımsal değil. Siz bu durumla ilgili ne yaptınız yabanci forumlarda değişim verildiğini okudum. Sebebini bilen aynı durumda olan başka arkadaşlar var mı?

hi-guys

Asistan
Ön kamerada portre modu için SODA adlı uygulamayı öneririm. Kullanışı şöyle: normal kameradan selfie çekiyorsunuz ve daha sonra SODA uygulamasına giriyorsunuz. Sağ üstten galerideki fotoğrafı çekip edit mode yazısına tıklayın ve portrait effect seçin. İstediğiniz gibi bulanıklığı ayarlayabilirsiniz. Programın çok iyi çalıştığını belirtiyim.

Çantacı

Üyecik
Sevgili sdn ailesi bir problemim var yardımcı olursanız çok mutlu olurum. İşin içinden inanın çıkamadım. Yurt içi fiyatlar malumunuz bundan dolayı bir bağlantı buldum ve eşim için Dubai'den bir iPhone 8 plus siparişi verdim. İlkten sim kartı takmayı unuttuğumdan kartsız kuruluma geçtim. Bölgeyi seçtikten sonra karşıma bütün operatörlerin olduğu bir liste çıktı. Daha sonra Vodafone hattımı taktım ve bu sefer 2 operatör sayısı 2 ye düştü. Daha önce bu menüyü hiç görmedim.
Cihazın kutusunda da bir operatör reklamı yok. Maalesef cihaz etkinleşmiyor. Telefonum sim kilitli mi ona göre geri yollayacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
Çıkan seçenek ektedir.

Ekli dosyalar

Zazman

Üyecik
Arkadaşlar 21 aylık garanti red 8 plus 5100tl ye buldum 2.el sizce fiyat olarak uygun mudur alınır mı sizce ?

kemalbat

Asistan
Arkadaşlar 21 aylık garanti red 8 plus 5100tl ye buldum 2.el sizce fiyat olarak uygun mudur alınır mı sizce ?
Avrupadan kayıtsız 8 plus getiriyorlar, 3500-4000 civarına satıyorlar Türkiyede 12 ay garantisi oluyor onlardan almanı öneririm, 500TLye de pasaport kayıt yaptırırsın en azından 0 telefon.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Iphone 8 plus 6500 tl vericeme giderim mate 20 pro,p30pro yada s10+ alırdım çünkü kameraları,dahili hafızaları,ram,daha az kasıyor ve daha yenilikçi özellikler getiriyor sizin bu ios sevdanızı anlayamadım

stat counter