Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?

HH_87

Üyecik
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar önümüzdeki 2-3 ay içinde bir İOS kullanıcısı olacağım kısmetse.
Merak ettiğim sorular şunlar
Yeni seri iPhone'lar gelince bu yıl iPhone 8 serisinin fiyatları ne kadar düşer? Çok düşmediğini biliyorum.
iPhone 8 (plus değil) uzun süredir kullanlar biraz bahsedebilir mi sıkıntı yaptı mı? Eskidiğinde cihaz nasıl bir hal aldı v.s. (şarj-performans)
Ve Sizce iPhone 8 mi? iPhone 7 plus mı?
Plus alın

Mi 6 dan sonra ıphone 8 plusa geçtim. Mi 6 da problem yaşadım ve fatura bedelinin tamamını geri aldım üstüne para koyarak 8 plus aldım x ve 8 plus arasındaydım ama 8 plus daha mantıklı geldi. Ve cihaz harika

Merhaba arkadaslar bır sorunum var bırı cevap yazarsa cok mutlu olurum ıphone 8 plussım var ekranı kırıldı gonderdım garantıye 719 tl odedıkten sonra tekrar 2000 tl odememı ıstedıler su teması dedıler bende gerı gonderın dedım cıhazımı ve calısıp calısmadıgını sordugumda calısmadıgını soyledıler bende teknosa musterı hızmetlerı ıle ıletısıme gectım bana gerı donecekler anlamadıgım olay calısıyor olarak gonderdım calısmıyor olarak gerı gondermelerı sizce ne yapmam ?

stat counter