Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sizdede mi sağlık problemi var
--- Gönderi Güncellendi ---

peki 8 almaya hiçmi değmez ekstra para koyabilirmiyim şu an pek belli değilde
8 başlı başına alınmayacak bir cihaz. Bütce yeterse X alın kesinlikle. 4 senelik tasarıma o para verilmez.
Ağır cihazları taşiyamıyorsunuz Xperia XZ1 alabilirsiniz. Fiyatında 2600-2500 TL civarlarında.
Bir kişiden dinledim bunu internette basit bir şekilde anlatayım.
Birisi XZ Premium ile oburu yeni aldığı iphone 8 ile fotoğraf çekmeye başlamışlar. Gezmişler falan filan günün sonunda 8 kullanıcısı XZP kullanıcısından fotoğrafları istemiş. :D XZ1 ile XZP arka kameraları aynı.
Diyeceksinzi Xperianin tasarımı değişmiyor onu önerip niye 8i öneriyorsunuz.
Birinci sebebim 8in çok pahalı olması
Ikıncı sebebimi mi ise eski sony amiralleri ile yeni sony amirallerini karşılaştırırsanız evet o kadar fark olmadığını ama küçük küçük ince değişikliklere gidilip tasarının olgunlaştırıldığıni görürsünüz.

X i kurcaladım baya ekranın oled olmasi sirf bu teknolojiyi iphone ruhunda gormek bile guzel aslinda ama o çentigi ve uygulamalarda vs ekranin kisilmasi yanlardan bana hoş gelmedi pek. Birde apple oled ve cercevesiz ekran teknolojisinde yeni bence, plus boyunda çentiksiz cercevesiz ekranli bi iphone cikana kadar beklemeli.
8 plus aldim kendi pasaportuma kaydetmek uzere yurtdişi. 6s ten gectim buna ilk plus cihazim ve memnunum. Birde amerika global a1897 oldugu icin ab ses limiti de yok bangir bangir muzik dinliyorum kulaklikla, herkes gömuyo yok o iyi yok bu kotu diye. Herkesin gorusu farkli arkadaslar gereksiz muhabbetlere dusmeye gerek yok.) iki cihazida çekik gozlu abiler ablalar montajliyo. Her neyse i8plus almak ne kadar mantikli derseniz, ben 6s ten gectim pili cok iyi ona gore ekrani iyi kamerasi cok cok cok daha iyi. Ama eger 6 nin bile plus’ını kullaniyorsaniz vede telefonla deli islemci gerektirecek seyler yapmiyosaniz tutupta almayin bekleyin seneye bu boyda cercevesiz iphone alirsiniz.

adamlar nereye sığdırsın 2 ci kamerayı ki zaten plus ın özelliği pil fazla olmasın ekran büyüklüğü ve çift kamera bunlar olmasa kim alır plus u ha ilerki modellerde normal modele çift kamera getirebilirler

ıphone 8 kullanan arkadaslar sarj gunu cıkarıyormu ekran resmi atarmısınız plus modelı degıl.

Bende iPhone 8 64 gb siyah alarak aranıza katılmış bulunmaktayım 3 gün oldu alalı ve ios 11.0.2 ile geldi ancak sırf hesap makinesini doğru hesap yapmamasından dolayı 11.2.1 yükledim gayet stabil çalışıyor önceki cihazım iPhone Se 16 gb. Baya memnun etti iPhone 8 şimdilik

---- Mesajlar birleştirildi ----

ıphone 8 kullanan arkadaslar sarj gunu cıkarıyormu ekran resmi atarmısınız plus modelı degıl.

Son düzenleme:
arkadaşlar 3500 lira bütçem var sizce iphone 8 mi, iphone 7 plus mı yoksa note 8 mi alayım. İphone 8 plus yada iphone x al demeyin onlar beni aşar.