iPhone 8 üretiminde büyük kriz!

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Test diğer cihazlarla değil ki yapılan test tekniği Samsung üretimi işlemci tümce üretimi işlemciden yavaş ve pil kullanımı fazla
Yahu işinize geleni söylüyorsunuz geçti mi geçti neyi anlatıyoruz siz
--- Gönderi Güncellendi ---
Biz cihaz hız karşılaştırması yapmıyor muyuz işlemciye nereden döndük ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
sadece 3 saniye. zaten note4 şu an yavaşlıyor git gide.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Apple parca tasarimlarini kendi yapiyor samsung gibi uretimi samsung a yaptiriyor yine hatirlarsin iphone 6 ve 6 s in uretiminde A9 cipi samsung ve tsmc de yapilmisti ama gelelim sadede tsmc uretim islemciler daha iyi performans veriyordu demekki samsung aldigi iside saglam yapamiyordu

Yahu işinize geleni söylüyorsunuz geçti mi geçti neyi anlatıyoruz siz
Biz cihaz hız karşılaştırması yapmıyor muyuz işlemciye nereden döndük ?
bu mesajımdaki A9 sanırım ekran kartı oluyor ?nereden nereye derken ? ve işimize geldiği gibi derken ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Y
15 tane cihaz için özel yazılan yazılımi olan ve 1080p ekrana sahip olan cihazı geçmiş mı evet geçmiş ve iddia ettiğin gibi yavaslamiyor merak etme
samsung pişmanlıktır gerisini bilemem. yıllardır ailecek kullandık babam huawei'ye bir geçti aldatıldığını anladı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
bu mesajımdaki A9 sanırım ekran kartı oluyor ?nereden nereye derken ? ve işimize geldiği gibi derken ?
Benim hatlar karıştı
Bir iki tane Samsung fanboyu kaale almayacaksın değilmiş ? Bütün büyük teknoloji siteleri Samsung un yavaş oldunu yazıyorken
Samsung fanboyu derken everyting Apple proya mi Samsung fanboyu diyorsunuz ?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Murat Samsung işlemcisi yavaş işte daha neye inat ediyorsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
samsung pişmanlıktır gerisini bilemem. yıllardır ailecek kullandık babam huawei'ye bir geçti aldatıldığını anladı.
Yahu Samsung'un hangi modeli ile Huawei in hangi modelini kıyasliyorsun S5 ve öncesi çöp zaten
Murat Samsung işlemcisi yavaş işte daha neye inat ediyorsun
Yahu benim izlediğim Apple fanboyu everything apple kanalındaki testte de pluslarin pil ömrü performansı eşit asıl siz neye inat ediyorsunuz ?
Hayır onu geçtim çalıntı özellikten işlemci performansına biz nereden geldik

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Çiğdem bitti gidip bir paket daha alayım:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Başa dönüyorum
Samsung'a çalıntı diyorsunuz Apple'ın 7 plusdan kopyaladıği özelliklere bir cevap vermediniz .
İsim var ben gidiyorum yav zaten bunları özensiz yazıp cikiyordum ordan karıştı hatlar

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
huawei alalı aylar geçmeye başladı. yavaşlamıyor telefon. samsung olsa... neyse samsung kötü deyince sanki ekrandan çıkıp bize saldırıyorsunuz. A3 kullandım 2 saat. şarja ne diyorsun kardeşim :)) 10 dkda %15 şarj gitmesi...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
GökTürklere,osmanlıya dönmesi ihtimali de var...
iphone8 üretiminde ki sorunlar her üreticiye olabilir normal çok kasmayın Tim uncle yusuf yusuf olmadıkça sorun yok.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
GökTürklere,osmanlıya dönmesi ihtimali de var...
iphone8 üretiminde ki sorunlar her üreticiye olabilir normal çok kasmayın Tim uncle yusuf yusuf olmadıkça sorun yok.
aynen. zamzung çok mu iyi üretiyor sanki. bakınız..pembe çizgi