iPhone 8 tasarımıyla büyüleyecek

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Konseptlerde kulaklık girişi var.. :p

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
"Sonunda beklenen yeni OLED ekranın yanı sıra Ana Ekran (Home) Tuşu’nun tamamen ortadan kalkacağı bilgilerinin üstüne, şimdi de akıllı telefonun tamamen şeffaf bir cam parçası olacağı ve bakıldığında arka tarafın görülebileceği söyleniyor."

aynen aynen hatta Apple ile zamanda yolculuk bile yapabilirsiniz :tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

Overlord

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Vakti zamanında Nokia için de tıpatıp aynı hayali concept telefonlar dolaşırdı ortalıkta "şeffaf, tuşsuz, tam ekran, bilmem kaç mp kamera", ama çıkan telefonlar görünüş olarak ta teknoloji olarak ta bir öncekinin makyajlanmış halinden öteye gitmiyordu. şimdi aynı filmler iphone için dönüyor. Haliyle gelişim gösteremeyen Nokia, rakipsizken şimdilerde esamesi bile okunmuyor. Aynı kadere, fazlasıyla şişirilen iphone'da ortak olacak. "Tarih tekerrürden ibarettir"

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Paylasilan tasarimlar iphone 5 cikacagindan beri ortalikta dolasan gorseller hatta bir aralar projektor tarzi klavye bile olacagi soyleniyordu ben bu gorsellere pek guvenmiyorum cikmasina 4-5 ay kalana kadar

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Bunların hepsi iddaa apple tasarımı değiştirmek istemicekdir 7s olarak çıkış yapacak

Reaksiyon puanı
10,325
"Elma" gelecek modellerle bizi uzaya falan götürebilir! :)

h2oxygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Paraşüt ile düşen ve lazer klavyesi olan projeksiyonlu Iphone haberlerinide sırası ile bekliyorum. Seriyi bozmadan lütfen..

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Iphone 8'i bekleyin diyenler çoğalacak ve onlar nerede ?

barney

Asistan
Reaksiyon puanı
93

Buradaa [emoji1366]
iphone 8 i bekleyin arkadaşlar [emoji1360]
Şahsen ben 6s cihazimdan 7ye gecmeyi hiç düşünmedim ki iphone 7 tanitilinca beni heyecanlandiran bir özelliğini de goremedim.
Onun dışındakı her beklenen model için absürt görseller paylasiliyor.
Büyüle bizi [emoji336]8

mayster

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Siri'ye kız arkadaşım yok çok mutsuzum dedim bana masaj yapan yerlerin adresini listeledi Londra'da. İşte o gün bugündür iPhone kullanmıyorum. :tearsofjoy:

Reaksiyon puanı
125
Her sene aynı geyik. Apple tarafından hareket yok. Anten çizgilerinin tasarımını değiştirsin anca. Tamam tasarımı değişmeni geçtim, bari anten çigilerini yok et Apple.

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Ben de varim :) bir xiaomi gibi ful ekranli bir model gorebilir miyiz bilmiyorum?
Ya arkadas kasasinda nakit milyarca dolar para olan bir sirket nasil oluyor da inovasyon , yenilik vs yapamiyor anlamak mumkun degil. Tabiki islemciye laf yok, yazilim donanim uyumuna da laf yok ama tasarimi sabun gibi bir sey. Bu john ivenin gitmesi gerek. Tim neden onu tutar anlamak mumkun degil. Adamin isi mac tasarlamak telefon tasarlamak degil ki? Aluminyum bükücü adam resmen. Aldinlar iste xiaominin ful ekran tasarimina imza atan ekibin basindaki adami veya samsungun tasarim ekibini olayi bitirsinler.
Ama 8den beklenti buyuk. Apple hic bu kadsr uzun zaman tasarima dokunmadan ilerlememisti. Sizintilar baslar birkac aya.

Reaksiyon puanı
125
Ben de varim :) bir xiaomi gibi ful ekranli bir model gorebilir miyiz bilmiyorum?
Ya arkadas kasasinda nakit milyarca dolar para olan bir sirket nasil oluyor da inovasyon , yenilik vs yapamiyor anlamak mumkun degil. Tabiki islemciye laf yok, yazilim donanim uyumuna da laf yok ama tasarimi sabun gibi bir sey. Bu john ivenin gitmesi gerek. Tim neden onu tutar anlamak mumkun degil. Adamin isi mac tasarlamak telefon tasarlamak degil ki? Aluminyum bükücü adam resmen. Aldinlar iste xiaominin ful ekran tasarimina imza atan ekibin basindaki adami veya samsungun tasarim ekibini olayi bitirsinler.
Ama 8den beklenti buyuk. Apple hic bu kadsr uzun zaman tasarima dokunmadan ilerlememisti. Sizintilar baslar birkac aya.
Xiaomi Mi Mix telefonun çok büyütdünüz arkadaşlar. O zaman şaşırırım ki alt çerçevede yok olsun. Ve kamerayı mantıklı bir yere yerleştirsenler . Alt tarafda kameramı olur ya. Fotoğraf çekerken elimizle falan kapatırız o kamerayı her türlü.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
İnsaf yav dah 7s-7s+ kulübü açılmadı.:D:p:cool:

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Vallaha apple resmi bir şey söyleyene kadar ne sızıntısı ne de konsepti umurumda değil. iPhone 5 çıkacağı zaman 4.7" olacak uçabilecek vs. her şey söyleniyordu 6 çıkacakken projektörlü klavye gelecek diye şeyler vardı 7 çıkarken de düşmeden kendini yavaşlatabilecek gibi şeyler dolanıyordu ortalıkta bunlardan hangisi gerçekleşti? İnsanların hayal gücü çok geniş :rolleyes:

ckarakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Tasarımın Apple ile alakası yoktur inanmayın.

Son mesajlar