iPhone 8 sırasına sadece 2 kişi girdi!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 8 sırasına sadece 2 kişi girdi!

Çin'de iPhone 8 için Apple Store'da oluşturulan sıraya sadece 2 kişi girdi. Görünüşe bakılırsa birçok insan 3 Kasım'da satışa çıkacak iPhone X'i bekliyor.

Phone 8 veya 8 Plus almayı düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

TeknoLee

Doçent
Reaksiyon puanı
135
Başka yerlerde de ilgi çok büyük deniyordu. Haberler çelişiyor.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Bunlar hep iPhone X yüzünden

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Herkes iPhone x i bekliyor bakalım ne olacak

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çinde olmuş bir olay... iPhone X'in yeni tasarımı sebebiyle donanımsal hatalar olacaktır. Ayrıca home tuşunun olmayışı, eski ve sadık apple kitlesinin çok hoşuna gitmediğini tahmin ediyorum. Eğer yeni bir iPhone'a para ayırabilecek olsaydım kesinlikle 8P alırdım ben. Bence iPhone X çıkınca 8'in satışı artacaktır.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Ne ka üzüldüm ne ka üzüldüüm. 'Osman aga'nın kulakları çınlasın. :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Başka yerlerde de ilgi çok büyük deniyordu. Haberler çelişiyor.
Webteknoda okumuş olabilirsin. O site bazen Apple Fanboyluğu yapabiliyor evet.
--- Gönderi Güncellendi ---
X sorunsalı falan değil. Millet X ve 8 çıktıktan sonra ucuzlayan Iphone 7, 7 Plus alıyor keyfine bakıyor. X çıkınca satış rakamlarının Iphone 7'yi geçeceğini sanmıyorum.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Webteknoda okumuş olabilirsin. O site bazen Apple Fanboyluğu yapabiliyor evet.
--- Gönderi Güncellendi ---
X sorunsalı falan değil. Millet X ve 8 çıktıktan sonra ucuzlayan Iphone 7, 7 Plus alıyor keyfine bakıyor. X çıkınca satış rakamlarının Iphone 7'yi geçeceğini sanmıyorum.

X sorunsaliiii.apple fanlari ilk kez full ekran iphone sarhoslugunu yasiyor.sadece tr olarak dusunme.globalde alim gucu yuksek ulkelerde patlama yapacak dediydi dersin.(ama insallah sen haklisindir.fiyatlara cok guzel yansir.)

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
X sorunsaliiii.apple fanlari ilk kez full ekran iphone sarhoslugunu yasiyor.sadece tr olarak dusunme.globalde alim gucu yuksek ulkelerde patlama yapacak dediydi dersin.(ama insallah sen haklisindir.fiyatlara cok guzel yansir.)
Haklısın bak. Yurt dışında para sıkıntısı yok. Ama onlarda cimriliğinden mi anlamadım ama o kadar para kazanıyorlar akılları fikirleri ucuz telefonda. Mediamarkta en çok satandan az satana sıralandığında en önde cok ucuz telefonlar var.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Haklısın bak. Yurt dışında para sıkıntısı yok. Ama onlarda cimriliğinden mi anlamadım ama o kadar para kazanıyorlar akılları fikirleri ucuz telefonda. Mediamarkta en çok satandan az satana sıralandığında en önde cok ucuz telefonlar var.
Adamlar ne kadar kazansa bile ekonomiyi düşünüyor demekki

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
zannetmıyorum x e de ilgi olacagını çin de daha güçlü eli sağlam firmalar var

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İphone önümüzde ki yıllarda eski günlerini arayacak buraya yazıyorum her sene üstüne koyması gerekirken her sene aynı tasarımı süsleyip önümüze koydular bizde ki bu pahalı olsun havamız olsun kafası olduğu için bu zamana kadar hep aldık ama bundan sonra iphone satışları eskisi gibi olmayacaktır bana göre iphone 7 kullanıyorum gayette memnunum ama şu iphone 8 8p ve x i gördükten sonra markadan soğudum dolayısıyla LG V30 modelini bekliyorum bana göre note 8 iphone 8 8p ve x ten tasarım olarak çok daha başarılı.

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Açıkçası bu yıl etrafımda iPhone 7 satın alan kişi sayısı çok azdı. Dolar kurundan dolayı sanırım. Aynı durumun yeni iPhone için de olacağını tahmin ediyorum. Tabi hiç istatistiklere bakmadım. Tamamen kendi cahil gözlemim bu.

strongnation

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İphone önümüzde ki yıllarda eski günlerini arayacak buraya yazıyorum her sene üstüne koyması gerekirken her sene aynı tasarımı süsleyip önümüze koydular bizde ki bu pahalı olsun havamız olsun kafası olduğu için bu zamana kadar hep aldık ama bundan sonra iphone satışları eskisi gibi olmayacaktır bana göre iphone 7 kullanıyorum gayette memnunum ama şu iphone 8 8p ve x i gördükten sonra markadan soğudum dolayısıyla LG V30 modelini bekliyorum bana göre note 8 iphone 8 8p ve x ten tasarım olarak çok daha başarılı.
Sizce sadece iPhone değil diğer markalar dahil daha fazla ne yapabilir? 5 inç ekran isterse köşeleri yuvarlıyor sunuyor. (Not: Sonyspor)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
1 islemci koy 1000 lira artir seklinde ayni kasa yiteleniyor
Kesinlikle öyle iyileştirmeler yapılıp aynı tasarım gazlanıyor.Bazı arkadaşlar adamlar daha ne yapabilir ne koyabilir üstüne diyolarda adamların işi bu arkadaşlar gece gündüz bu işle meşguller bizim gibi sıradan işlerde çalışmıyo bu adamlar.Farklılık yaratmak onların işi farklılığın farkında olmak benim işim dolayısıyla o farklılığı kim yaratabiliyosa bundan sonra o daha ağır basacaktır piyasada.