İphone 8 Plus

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cumahocazade

Üyecik
Arkadaşlar İphone 8 Plus alacam yarın. Hangi mapazadan alacağıma karar veremedim. Media markt ya da teknosa düşünüyorum. Hangisini öneriyorsunuz. Birde herhangi bir sıkıntı halinde aldığım mağaza değilde direk apple kendi mağasına götürdüğümde onlar servise gönderir mi. Yoksa aldığım mağaza vasıtası ile mi gönderebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Erkenekli

Asistan
Arkadaşlar İphone 8 Plus alacam yarın. Hangi mapazadan alacağıma karar veremedim. Media markt ya da teknosa düşünüyorum. Hangisini öneriyorsunuz. Birde herhangi bir sıkıntı halinde aldığım mağaza değilde direk apple kendi mağasına götürdüğümde onlar servise gönderir mi. Yoksa aldığım mağaza vasıtası ile mi gönderebilirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Bence media markt dan alin ve bildigim kadari ile sizde götürebiliyorsunuz servise media markta verince onlar da gönderiyor
Şimdiden hayırlı olsun

TheTruthHurts

Profesör
Tam emin değilim ama sanki apple garantili ile veriyorlardı diye hatırlıyorum. Yanlışım varsa birisi düzeltsin.

stinghardyzz

Profesör
Apple götürdün an degiştirir faturaya bakmıyor onlar imeı kaydına göre garantiye alıyorlar en ucuz nerdeyse ordan al

dllturk

Üyecik
Apple'a faturasıyla birlikte gittin mi her türlü yardımcı olurlar.

stat counter