iPhone 8 Plus ve iPhone 7 Plus karşılaştırma!

Bu konuyu okuyanlar

Burak Aykan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geliştirilen özellikleri yeni bir iphone üretme adına yeterli bulmuyorum; bana kalırsa fiyat/performans olarak en başarılı model, iphone 7 Plus 32GB olacak.

berkancelen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle merhaba yeni telefon alacağım ancak iphone 7 plusla iphone 8 plus arasında kaldım sizce 8 plus alsam fiyat farkına ve beklememe değermi ? birde 7 plus alacak olsam 8 plus türkiyeye gelice 7 plus fiyatı düşermi beklemelimiyim ?

iphone 7 plusmı almalıyım ıphone 8 plus mı ???????

M

Murat Burç

SDN Okuru
öncelikle merhaba yeni telefon alacağım ancak iphone 7 plusla iphone 8 plus arasında kaldım sizce 8 plus alsam fiyat farkına ve beklememe değermi ? birde 7 plus alacak olsam 8 plus türkiyeye gelice 7 plus fiyatı düşermi beklemelimiyim ?

iphone 7 plusmı almalıyım ıphone 8 plus mı ???????
7 Plus fiyatı düştü. Hepsi burada gibi yerlerde biraz daha düşer daha da düşmez.

berkancelen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 Plus fiyatı düştü. Hepsi burada gibi yerlerde biraz daha düşer daha da düşmez.
7 plus 32 gb siyah 3999 tl ye sipariş ettim teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
herkesin dediği gibi 7 plus ile 8 plus arasında çok fark olmamasına rağmen fiyatı 5000 tl nin üstüne çıkacakmış ve şuan türkiyede ki teknolojik ürünler satan yerlerde 7 plus bulunmuyor çünkü 8 veya 8 plus almaktansa 7 plus almak daha mantıklı tasarımdada fark yok teknik arttırmalarında hissedileceğini sanmıyorum :)