IPHONE 8 PLUS MU huawei mate 10 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Miccoli46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
PHONE 8 PLUS MU huawei mate 10 pro mu

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Kamera konusunda ben mate 10 pro modelini daha basarili buluyorum. Firma bu konuda iyi is cikardi. Onun disinda tasarimsal acidan da ekran/kasa oranindan dolayi mate 10 pro daha basarili.

Fakat ben kendim alacak olsam ve bu iki urun arasinda kalsam iphone 8 plus alirdim. Cunku kirin islemcileri pek sevmiyorum.En nihayetinde uzun vadede islemci performansi kullanim deyimini buyuk oranda etkiliyor.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Merhaba,

Kamera konusunda ben mate 10 pro modelini daha basarili buluyorum. Firma bu konuda iyi is cikardi. Onun disinda tasarimsal acidan da ekran/kasa oranindan dolayi mate 10 pro daha basarili.

Fakat ben kendim alacak olsam ve bu iki urun arasinda kalsam iphone 8 plus alirdim. Cunku kirin islemcileri pek sevmiyorum.En nihayetinde uzun vadede islemci performansi kullanim deyimini buyuk oranda etkiliyor.

Daha doğrusu A11 , Kirin 970 ve yapay zekasından daha güçlü ve performanslı olması kamera konusunda da 4k 60fps video ve işleme yeteneğinin hızlı olması artılarından dolayı 8 Plus öneriyoruz ama tek eksisi 4000 mAh gibi bir pile sahip olamaması

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Daha doğrusu A11 , Kirin 970 ve yapay zekasından daha güçlü ve performanslı olması kamera konusunda da 4k 60fps video ve işleme yeteneğinin hızlı olması artılarından dolayı 8 Plus öneriyoruz ama tek eksisi 4000 mAh gibi bir pile sahip olamaması

Evet batarya konusunda hemfikiriz. Fakat apple'in uzun suredir yazilimsal olarak sagladigi pil performansi hatrisayilir derecede memnun edici, ozelliklede plus modellerde. Peki neden apple firmasi android rakipleri artik neredeyse powerbank pili boyutlarinda pil kullanirken kendisi neden hala kullanmiyor da diyebiliriz :) neyse sonuc olarak bu iki model arasinda iphone 8 plus daha iyi bir tercih olacagi kanaatindeyim.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Valla zor bi karar her iki cihazida alsan pişman olmazsin ben iki cihaz arasinda kalsam cok zorlanirdim sana sunu al diyemiyorum cunku ben karar veremiyorum i8plus mi mate 10promu diye iki cihazda super guclu cihazlar

Son mesajlar