İphone 8 plus kaç sene kasmadan idare öder yani ömrü kaç sene olur

Bu konuyu okuyanlar

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Son güncelleme alana kadar kullanabilirsiniz ufak tefek kasmalar olur ama sonradan düzeltiyorlar

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
2 sene rahat kullanırsın.
3. Seneden sonra aynı performansı bekleme.

veyselyigitk21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
İOS işletim sistemi eski telefonları güncellemeler ile yavaşlatıyor. Şirkete bu olay ile alakalı davalar açıldı. Youtube'da sistemin değişikliği ile alakalı videolar da var. İPhone 5 ilk çıktığında almıştım. 6 çıktığı gibi yavaşlamalar gördüm ardından değiştirdim. İPhone 7'yi de ilk çıktığında aldım. 128GB olmasına rağmen hafif yavaşlamalar görüyorum. Bundan sonraki 4-5 ay içerisinde daha da yavaşlayacağını düşünüyorum. Samsung S9 Plus'a geç rahatına bak derim...

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
3 yıldan sonra sapıtır.

Jack1095

Doçent
Reaksiyon puanı
193
Kullanıcıya göre değişir 3 sene belki daha fazla idare eder.

20567053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İOS işletim sistemi eski telefonları güncellemeler ile yavaşlatıyor. Şirkete bu olay ile alakalı davalar açıldı. Youtube'da sistemin değişikliği ile alakalı videolar da var. İPhone 5 ilk çıktığında almıştım. 6 çıktığı gibi yavaşlamalar gördüm ardından değiştirdim. İPhone 7'yi de ilk çıktığında aldım. 128GB olmasına rağmen hafif yavaşlamalar görüyorum. Bundan sonraki 4-5 ay içerisinde daha da yavaşlayacağını düşünüyorum. Samsung S9 Plus'a geç rahatına bak derim...
O konuda ben şu ana kadar hep samsung telefon aldım 1 sene sonra başladı kasmaya

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
O konuda ben şu ana kadar hep samsung telefon aldım 1 sene sonra başladı kasmaya

İphoneda kasıyor kasmıyor dersek yalan söylemiş oluruz yeni bir güncelleme çıkınca normale dönmesi bayağı bir zaman alıyor ama daha şimdiye kadar beni hiç yarı yolda bırakmadı neyi açmak istediysem açtı ve hiçbir zaman telefon kitlenmedi işini yapıyor hertürlü

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
iPhone 5'i 3 yıl çok rahat, 4. yıl işlemci yetersizliğinden dolayı ısınarak ve 5. yıl kısmen kasarak kullandım. Sonra da iPhone X'e geçtim. İyi ihtimalle ortalama 4 yıl gidiyor Apple cihazları. Zorlarsan çok daha uzun da kullanabilirsin.