iPhone 8 Plus - Galaxy S8 Plus Karşılaştırma

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
Performans konusunda 8 plus tabi yazılım ve donanım olarak gerçekten çok iyi ama tasarım olarak ben s8 den yanayım tabi tasarım göreceli.

BJKolik

Profesör
Performans konusunda 8 plus tabi yazılım ve donanım olarak gerçekten çok iyi ama tasarım olarak ben s8 den yanayım tabi tasarım göreceli.
Tasarım iyi olabilir ama telefonda aradığımız yazılım donanım ve performans bunlar olursa uzun süreli kullanırız oyumu Iphone 8 Plus' a veriyorum.

Tasarım iyi olabilir ama telefonda aradığımız yazılım donanım ve performans bunlar olursa uzun süreli kullanırız oyumu Iphone 8 Plus' a veriyorum.
Ya zaten reyis Apple'ının lansman farkını reklamlarını tanıtımını vs gördün yani apple bu konuda gerçekten ayrı bir Düya yani adamların sunduğu lansman bile kullanıcılarına farklı üst seviye bir his veriyor bence bu kadar insan boşuna apple için gidiyor olamaz bu konu da appleye yaklaşacak firma çok zor yazılım ve donanım uyumu konusunda ancak çıkacak babayiğit bir firma bende kendi yazılımımı yapacam bundan sonra ve her üründe o uyumu kaliteyi verecek ki bu gerçekten imkansız seviyesinde ancak öyle olur. yaptıkları ürünün de kimse kötü olduğunu söyleyemez malzeme kalitesi gerçekten çok iyi tabi donanım olarak eksikleri vardı ama bu yıl büyük ölçüde kapattı Yen'i telefonlarla

BJKolik

Profesör
Ya zaten reyis Apple'ının lansman farkını reklamlarını tanıtımını vs gördün yani apple bu konuda gerçekten ayrı bir Düya yani adamların sunduğu lansman bile kullanıcılarına farklı üst seviye bir his veriyor bence bu kadar insan boşuna apple için gidiyor olamaz bu konu da appleye yaklaşacak firma çok zor yazılım ve donanım uyumu konusunda ancak çıkacak babayiğit bir firma bende kendi yazılımımı yapacam bundan sonra ve her üründe o uyumu kaliteyi verecek ki bu gerçekten imkansız seviyesinde ancak öyle olur. yaptıkları ürünün de kimse kötü olduğunu söyleyemez malzeme kalitesi gerçekten çok iyi tabi donanım olarak eksikleri vardı ama bu yıl büyük ölçüde kapattı Yen'i telefonlarla
Aynen katılıyorum dediklerinize bende bu yüzden Iphone diyorum.

Murat Burç

Def<3Öm
Yönetici
Mod. Adayı
Kalas gibi telefon tabi ki s8 plus
Ön kamerada çok iyileştirme yapılmamış gibi gözüküyor zaten
--- Gönderi Güncellendi ---
Kalas gibi telefon 8 Plus ,tabi ki s8 plus daha iyi
Ön kamerada çok iyileştirme yapılmamış gibi gözüküyor zaten

S8 plus. Ki soyle biseyde var cok yuksek ihtimal ip8+ daha pahali olacak esit fiyatlarda bile cok eskimis tasarimla ben napayim?

Hiçbir şey bilmesem yorumlamam tarafsız olarak yorumluyorum Sende haklısın kafam karıştı A10X işlemcisi diye karıştırdım A11 bionic olduğunu şimdi hatırladım evet çok güçlü
Abartmaya gerek yok dediğin işlemci Macbook Pro'ların çoğundan daha güçlü şuan.
Yalnız o Macbooklar dün akşamki canlı yayında sorun çıkardı .d

Murat Burç

Def<3Öm
Yönetici
Mod. Adayı
Hiçbir şey bilmesem yorumlamam tarafsız olarak yorumluyorum Sende haklısın kafam karıştı A10X işlemcisi diye karıştırdım A11 bionic olduğunu şimdi hatırladım evet çok güçlü

Yalnız o Macbooklar dün akşamki canlı yayında sorun çıkardı .d
A10X güçsüz A11 güçlü diye bir şey yok.
A9X ve A10'da olduğu gibi ikisi de birbirine çok yakın işlemciler hatta A9X'in GPU performansı A10'un bile önünde olabilir yanlış hatırlamıyorsam.
Bakmak lazım, A10X'in GPU performansı A11'in bile önünde olabilir.
O küçümsediğin A10X de fazla fazla güçlü.
Evet yanılmamışım. Offscreen yanı aynı çözünürlükte A9X GPU'su A10 GPU'sunu performans olarak eziyor.
Muhtemel senaryo A11 vs A10X'de de olacak. Bu sefer çok çözünürlük avantajı olmadığı için iPhone X'in onscreen de bile önüne geçebilir iPad Pro 10.5 ve 2. jenarasyon 12.9

Son düzenleme:
iPhone 8 Plus o ismi haketmiyor , 7S Plus olmalıydı . Görünürde sadece arkanın cam olması değişikliği var , bir kaç upgrade falan filan niye 8 demişler anlamış değilim .

S8 Plus tabiki , 2 side aynı fiyattan olsa yine S8 Plus alırım ama iPhone X mi S8 Plus mı derseniz X derim .

A10X güçsüz A11 güçlü diye bir şey yok.
A9X ve A10'da olduğu gibi ikisi de birbirine çok yakın işlemciler hatta A9X'in GPU performansı A10'un bile önünde olabilir yanlış hatırlamıyorsam.
Bakmak lazım, A10X'in GPU performansı A11'in bile önünde olabilir.
O küçümsediğin A10X de fazla fazla güçlü.
hiçbir işlemciyi küçümsemedim A10X A10 dan güçlü A11 bionic en güçlüsü A10X A10 nun modifiye edilip geliştirilmiş versiyonu aradaki fark çok büyük olmasa gerek
İphone X uçuyor :D adamların Face İD i çok güzel çalışıyor

Bu konuyu görüntüleyen üyeler (Toplam:0)

stat counter