iPhone 8 Plus alınır mı ? Herkes fikrini yazarsa sevinirim

Bu konuyu okuyanlar

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Peki note 8 mi iPhone 8 plus mı alırdın ikisi arasında kalsan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bulunduğumuz tarihte

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Peki note 8 mi iPhone 8 plus mı alırdın ikisi arasında kalsan

Bu bulunduğumuz tarihte
Android olarak S9 Plus desen ikisi arasında kalırdım belki ama Note konusunda 8 Plus daha mantıklı geliyor

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Beni biliyorsun xr alıp bu son güncellemem diye ağlayan 8+ kullanıcılarını izlerdim. :)
Xr stoklarda tükenmişti, ayrıca tek renk oda sarı kalmıştı, yenileri haftaya gelecekmiş ve 9000 TL gibi fiyat olacakmış sanırım

Dobby

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Kardeşim sen kaçırdın 1-2 hafta önce vatanda xr 6000 altına düştü

5800 lerdeydi

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Android olarak S9 Plus desen ikisi arasında kalırdım belki ama Note konusunda 8 Plus daha mantıklı geliyor

Ben her halükarda o kadar para verecek olsam apple alırım ama birde şu var bir telefon bir insana ötekilerden farklı ne verebilirki önemli olan güvenlik, stabilite, garanti hizmeti, uygulama mağazası kalitesi bunları en iyi apple veriyor yok filanca cihaz gece çekiminde daha iyiymiş geç onları satarken para etmesi bile bir şey yani apple'ın.

Kardeşim sen kaçırdın 1-2 hafta önce vatanda xr 6000 altına düştü

5800 lerdeydi

Arkadaş 8+ seviyordu onu aldı fazla üstelemeye gerek yok hayırlı olsun mutlu mesut kullansın, burda millet yanlış yaptın filan yazmış esas o cümle yanlış herkes hoşuna gideni alır sonuçta. Zaten arkadaş yazmış xr'nin iyi olduğu yönleri biliyorum ama ben 8+ istiyorum diyorsa konu bitmiştir moral bozmanın anlamı yok bence.

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Seviyorsan yapacak bişey yok hayırlı olsun ama iphone 8 plus telefon olarak tabiki o paraya alınmaz. Ama dünyanın en iyi pubg telefonu. tek sıkıntısı applelardaki boktan ısısınınca ekran kısılması. Youtubda pubg mobil en iyi oynayanların tamamı istisnasız 8 plustan başlamış hep hepsi hepsi 8 plus veya aynı kasalı önceki modeller. Bunun sebebi kenar çerçeveleri tam ayarında ele muhteşem bi şekilde oturuyor joystick gibi telefon, jiroskopu çok hızlı dokunmatiği muhteşem, oyundaki ios dokunmatik optimizasyonu muhteşem.

termal macun ve bakır folyoyla bi şekilde ısıyı arkaya verecek şekilde modlanarak ve baseus fan takılarak kullanımı kolaylaştırılabilir.
şuradaki gibi bi moddan bahsediyorum :
[HW Mod] Improve performance, prevent thermal throttle

Keşke sıfır almasaydın. Ben şu an s9plus kullanıyorum 2400e ikinci el aldım fakat üniversite bitip atanınca işe girince falan kesinlikle ikinci el bi 8 plus alıp o telefonda pubg oynamanın bi tadına bakıcam.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
ama ben sizin yerinizde olsam ios ekosistemini bırakıp 4300 e s10e alırım geri kalana da kamera alırım.
Ben S10e aldım, cihazı açar açmaz çayır çayır yanıyordu, servise götürdüm üretim hatası çıktı. 3 gün içinde gönderdikleri yerden haber gelecek, değişim istedim inşallah yeni telefon verirler.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Eğer kasa olayında daha ince çerçevelileri sevmediysen diğerlerinin aksine bence iyi seçim yapmışsın. Performansı üzmez ama kamerası çok iyi diyemem. Hem de bildiğimiz gibi fiyatına değmeyebilir(bence hiç değmez) ama sen mutlu ol yeter. Bu arada arkası parlıyor derken tam olarak neyi kastettin? Diğerleri parlamıyor mu?

Genel bir soru soracağım şu anda telefon alacak olsanız son güncellemesini alan note 8 mi alırdınız yoksa iPhone 8 plus mı alırdınız
İkisi arasında olursa her türlü 8+ alırdım çünkü performans benim en önemsediğim öncelik. Note 8,bu kısımda 8+’a göre baya geride.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Eğer kasa olayında daha ince çerçevelileri sevmediysen diğerlerinin aksine bence iyi seçim yapmışsın. Performansı üzmez ama kamerası çok iyi diyemem. Hem de bildiğimiz gibi fiyatına değmeyebilir(bence hiç değmez) ama sen mutlu ol yeter. Bu arada arkası parlıyor derken tam olarak neyi kastettin? Diğerleri parlamıyor mu?

İkisi arasında olursa her türlü 8+ alırdım çünkü performans benim en önemsediğim öncelik. Note 8,bu kısımda 8+’a göre baya geride.
Gözle görülür bi işlemci avantajı var zaten diğer kalan konularda note 8 alır özellikle kamera ekran tasarım olarak özellikle note 8 düşük ışıkta apaçık içinden geçiyor ben note 8 in pilinin daha iyi gittiğini düşünüyorum 13 aylık note 8 imle abimin 7 aylık xs max ından daha fazla kullanım süresi alıyorum 8 plusla hiç kıyaslamayalım istersen.Sdn nin hakkı abiyle kerem abinin 8 plus ve note 8 le ilgili bi videosu vardı onu izlemeni tavsiye ederim

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64

Arkası parlak derken, o tasarım da cam olması hoşuma gitti, Gold rengini aldım zaten, teşekkür ederim

Ben her halükarda o kadar para verecek olsam apple alırım ama birde şu var bir telefon bir insana ötekilerden farklı ne verebilirki önemli olan güvenlik, stabilite, garanti hizmeti, uygulama mağazası kalitesi bunları en iyi apple veriyor yok filanca cihaz gece çekiminde daha iyiymiş geç onları satarken para etmesi bile bir şey yani apple'ın.

Arkadaş 8+ seviyordu onu aldı fazla üstelemeye gerek yok hayırlı olsun mutlu mesut kullansın, burda millet yanlış yaptın filan yazmış esas o cümle yanlış herkes hoşuna gideni alır sonuçta. Zaten arkadaş yazmış xr'nin iyi olduğu yönleri biliyorum ama ben 8+ istiyorum diyorsa konu bitmiştir moral bozmanın anlamı yok bence.
Sen adamsın tam üyeler arasında aradığım en anlatıcı yorum olmuş ? Ayrıca 8 Plus fiyatı haketmiyor o fiyata daha donanımsal androidler var, fakat iOS beni güvende hissettiren kullanırken kasmaz izlenimi bırakan en başarılı cihaz, iki sene çerçeveli cihazı kullanırım, durum iyi giderse xs alırım, bu arada yorumun için teşekkür ederim dostum

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Gözle görülür bi işlemci avantajı var zaten diğer kalan konularda note 8 alır özellikle kamera ekran tasarım olarak özellikle note 8 düşük ışıkta apaçık içinden geçiyor ben note 8 in pilinin daha iyi gittiğini düşünüyorum 13 aylık note 8 imle abimin 7 aylık xs max ından daha fazla kullanım süresi alıyorum 8 plusla hiç kıyaslamayalım istersen.Sdn nin hakkı abiyle kerem abinin 8 plus ve note 8 le ilgili bi videosu vardı onu izlemeni tavsiye ederim
Kendi önceliklerime göre söyledim zaten. Dediğin gibi zaten note 8 diğer kısımlarda çok daha iyi. Ama bildiğin gibi ben performansa çok önem verdiğim için saniyesinde exynos kullanan note 8’i elerim

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Her cihaz kendi yerinde başarılı, 4000 fiyat ve üst cihazlarında olumsuz bir cihaz yoktur, en azından olmamalıdır, bir kısım işlemci diğer taraf donanım ve kalanlar batarya da performans sergiliyorsa hepsi kendi alanında uzman, ama Note 8 hakkında çok şikayet okudum, iPhone 8 Plus ile Note 8 i kıyaslamak bir kere saçma, biri Android birisi iOS ikiside farklı alanlarda, donanım olarak güzel ama İos donanım olarakta gayet yeterli ki telefondan dünyayı yönetmiyoruz, ayrıca fotoğraf çok net olucak diye bir kaide varsa oda fotoğraf makinesinin alınmasıdır, ben işlemciye bakarım iOS stabileze ayarında performans odaklı sağlam bir cihaz, her ne kadar takoz diye adlandırılsada gayet şık ve güzel bir cihaz, kendim aldım diye demiyorum başından beri bu taraftayım, ama Note 9 - S10 gibi cihazlarından bahsedersek gerçekten çok başarılı ve parasını hak eden cihazlar, ama Apple fazla pahalı ve gereksiz pahalı o konuda hak veriyorum

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Ben S10e aldım, cihazı açar açmaz çayır çayır yanıyordu, servise götürdüm üretim hatası çıktı. 3 gün içinde gönderdikleri yerden haber gelecek, değişim istedim inşallah yeni telefon verirler.
Üretim hatası çıktıysa kesinlikle değişim olur, olurda değişim yapmaz aynısını iade ederlerse bütün yetkililere git mutlaka değiştir

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben iphone almam
Hiçbiri alınmaz bence

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Her cihaz kendi yerinde başarılı, 4000 fiyat ve üst cihazlarında olumsuz bir cihaz yoktur, en azından olmamalıdır, bir kısım işlemci diğer taraf donanım ve kalanlar batarya da performans sergiliyorsa hepsi kendi alanında uzman, ama Note 8 hakkında çok şikayet okudum, iPhone 8 Plus ile Note 8 i kıyaslamak bir kere saçma, biri Android birisi iOS ikiside farklı alanlarda, donanım olarak güzel ama İos donanım olarakta gayet yeterli ki telefondan dünyayı yönetmiyoruz, ayrıca fotoğraf çok net olucak diye bir kaide varsa oda fotoğraf makinesinin alınmasıdır, ben işlemciye bakarım iOS stabileze ayarında performans odaklı sağlam bir cihaz, her ne kadar takoz diye adlandırılsada gayet şık ve güzel bir cihaz, kendim aldım diye demiyorum başından beri bu taraftayım, ama Note 9 - S10 gibi cihazlarından bahsedersek gerçekten çok başarılı ve parasını hak eden cihazlar, ama Apple fazla pahalı ve gereksiz pahalı o konuda hak veriyorum
Note 8 in pili hakkında olumsuz eleştiriler yapıldı halada yapılıyo bu konuda haklı olabilirler ama şuan hangi cihaz gönül rahatlığıyla sana dolu dolu pil ömrü sunuyo onuda düşünmek lazım bundan başkada herhangi bi şikayet duymadım, burdaki kıyaslamam yukarıda sorulan cevaba karşılıklı yoksa isteyen istediğini alıp kullanır orası beni ilgilendirmez ama şu iki cihaz arasındaki fiyat farkına değip 8 plus almak için aşırı fanboy gibi bişey olmak gerek ios stabil tamam amenna ama androidde gayet başarılı bi şekilde çalışıyo donanım tarafında samsung coşturuyo zaten ona diyecek bişey yok,note 9 s10 çok iyi cihazlar şahsen ben 8 plusla aynı fiyatta olan bu telefonlar varken 8 plusa bakmam kamera ekran batarya tasarım gibi konularda bariz üstünlükler söz konusu tamam sonuçta prof fotoğraflar çekmiyoruz belki ama olmuşken neden en iyisi olmasın bide böyle düşünmek lazım

emrejan6363

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Galaxy s10 kamera da 8 plus tan çok daha iyi ve işlemci olarak s10 biraz daha iyi. 8 plus ios isterseniz alabilirsiniz. Fark etmez derseniz s10 öneririm.
8plus yada 8 alınır mı.pazartesi alıcam.s10 da var aklımda ama.mesela s10 lar çıkınca s9plus ksmaya başladı bataryası zaten sorunluydu.kamera ve video açısından çok iyi o yüzden almak istiyorum zaten ama bu yönü tedirgin ediyo.seneye s11ler çıkınca aynı olur herhalde durum.bütçem max 4600.4 aylık 8 plus 4500 tl onu alıcam galiba .birde ilk defa ios kullanıcam 8 plusın eksileri nedir acaba.birde 0 iphone 8mi daha iyi yoksa 4aylık 8plus mı.ikiside 4500 tl.benim için önemli olan kamera ve işlemci.4aylık 8plus güvenilir faturası falan herşeyi var temiz

8plus yada 8 alınır mı.pazartesi alıcam.s10 da var aklımda ama.mesela s10 lar çıkınca s9plus ksmaya başladı bataryası zaten sorunluydu.kamera ve video açısından çok iyi o yüzden almak istiyorum zaten ama bu yönü tedirgin ediyo.seneye s11ler çıkınca aynı olur herhalde durum.bütçem max 4600.4 aylık 8 plus 4500 tl onu alıcam galiba .birde ilk defa ios kullanıcam 8 plusın eksileri nedir acaba.birde 0 iphone 8mi daha iyi yoksa 4aylık 8plus mı.ikiside 4500 tl.benim için önemli olan kamera ve işlemci.4aylık 8plus güvenilir faturası falan herşeyi var temiz

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64

iPhone 8 Plusun tek eksisi pahalı olması, parasını hak eden bir cihaz değil, ama o sıfırları için geçerli sen ikinci el 4500 TLye alacaksın o yüzden gayet normal, ben 6000 TLye sıfır aldım cuma günü elimde inşallah, 8 Plus çok hoşuma gitti aldım sonsuz ekran tasarımı çok hoşuma gitmedi, oyun kamera ve ayrıca sosyal medya kamera için çok başarılı bir performans sağlıyor, istediğin her uygulamayı yükleyip gönül rahatlığı ile kasmadan takılmadan kullanabilirsin, iPhone 8 Plus ve 8 arasında bir tek 1 Gb ram farkı ve kamera farkı var kamera farkı derken sadece Plusta portre modu var yoksa 8in normal kamerası çok iyi aynı ikiside, gönül rahatlığıyla al kardeşim

iPhone 8 Plusun tek eksisi pahalı olması, parasını hak eden bir cihaz değil, ama o sıfırları için geçerli sen ikinci el 4500 TLye alacaksın o yüzden gayet normal, ben 6000 TLye sıfır aldım cuma günü elimde inşallah, 8 Plus çok hoşuma gitti aldım sonsuz ekran tasarımı çok hoşuma gitmedi, oyun kamera ve ayrıca sosyal medya kamera için çok başarılı bir performans sağlıyor, istediğin her uygulamayı yükleyip gönül rahatlığı ile kasmadan takılmadan kullanabilirsin, iPhone 8 Plus ve 8 arasında bir tek 1 Gb ram farkı ve kamera farkı var kamera farkı derken sadece Plusta portre modu var yoksa 8in normal kamerası çok iyi aynı ikiside, gönül rahatlığıyla al kardeşim
6000 TLyi hak etmiyor ama nezamandir almak istiyordum 5 aydır cihazlara bakıyorum araştırıyorum en sonunda buna karar verdim, sen ikinci el 4500e alıcaksan gayet iyi bir fiyat temiz güvenilirse al

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
İlk olarak resim çekilmez yapılır, çekilen fotoğraftır.
İkinci olarak madem başka öneri yapmayacaksak ne desek de senin fikrin sabit kalacak. O yüzden yorum yapmaya değmeyen bi konu, gereksiz.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İlk olarak resim çekilmez yapılır, çekilen fotoğraftır.
İkinci olarak madem başka öneri yapmayacaksak ne desek de senin fikrin sabit kalacak. O yüzden yorum yapmaya değmeyen bi konu, gereksiz.

Resim yapılmaz çizilir ;)

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Resim yapılmaz çizilir ;)
Bu söylediklerimden buna mı takıldın ? Üstün zekalı(!) iphone xr övücüsü. Seninle kalkıp burda çizilir veya yapılır diye tartışmayacağım.

Kardeşim al artık alacaksan elli kere yazdın :) Bu kadar ince düşünme çabuk yaşlanırsın demedi deme.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bu söylediklerimden buna mı takıldın ? Üstün zekalı(!) iphone xr övücüsü. Seninle kalkıp burda çizilir veya yapılır diye tartışmayacağım.

Kardeşim al artık alacaksan elli kere yazdın :) Bu kadar ince düşünme çabuk yaşlanırsın demedi deme.

Senin kadar zeki değiliz estağfurullah... ama ikinci yorumunuzda hemfikirim bu kadar takılmamak lazım böyle işlerde daha hayati bin tane şey var.