iPhone 8 Plus 64 GB veya Samsung Note 8

Bu konuyu okuyanlar

Melih1216N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
SA Beyler yardimci olursaniz sevinirim bunlarin arasinda kararsiz kaldim ve Nedenini yazarsaniz sevinirim

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
2 telefon da mutsuz etmez.
İkisini de eline al incele özellik olarak yakınlar. Gece çekimi note 8 iyi kalem avantajı var.
Ama iphone 8 pulüs pişman etmez. Sen incele karar ver.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
8 plus da note 8 de güzel telefon ama note 8 gibi bir telefonun rakibi bana göre tarafsız olmaklazımsa ıphone x

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
8 plus da note 8 de güzel telefon ama note 8 gibi bir telefonun rakibi bana göre tarafsız olmaklazımsa ıphone x
Tarafsız olmak lazımsa mı? Iphone X'in Note 8 den üstün işlemci haricinde 3 özelliğini söyler misin?
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben sana 4 tane sayarım Note 8'in üstün olduğu.

Melih1216N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yani Note 8 diyorsunuz cogunuz

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
8 plus daha iyi daha uzun ömürlü. Note 8 ses olarak sorunluymuş

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Tarafsız olmak lazımsa mı? Iphone X'in Note 8 den üstün işlemci haricinde 3 özelliğini söyler misin?

valla üstat açıkçası saymanı rica ederim. çünkü kamerada oled ekranda işlemcide hızda her test ve şirkette geçmiş durumda note 8 i. birtek kamerada google pixel xl 2 nin gerisinde kalıyor diğer herşeyde ilk sırada. bunu ben değil shiftdelete söylüyor bu arada test sonuçlarına göre.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Zaten en büyük fark işlemci sonra sıra dışı ekran tasarımı şahsen seviyorum kamera olarak yüz tanıma özelliği gelişmiş sanal gerçeklik özelliği yazılımı kullanıcı dostu tasarımı. Servis kalitesi müşteri memnuniyeti. Ben burda note 8 kıyaslaması yapmıyorum zaten note 8 üstün dedim 8 plus rakibi değil benim görüşümce ama ıphone x konusunda kartlar açık

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
valla üstat açıkçası saymanı rica ederim. çünkü kamerada oled ekranda işlemcide hızda her test ve şirkette geçmiş durumda note 8 i. birtek kamerada google pixel xl 2 nin gerisinde kalıyor diğer herşeyde ilk sırada. bunu ben değil shiftdelete söylüyor bu arada test sonuçlarına göre.
1. En başta fiyat farkı
2. Iphone X gibi tuz ve buz olmuyor(dayanıklılık)
3.Hızlı şarj ozelliğini kullanmak için ayrı kulaklık kullanmak için ayrı para vermek zorundasın yani bi 7500TL rahat cebinden çıkacak
4.Çentik;şuan kullanıcıların en sevmediği şey.
Hız testlerine bir daha bak derim. Ayrıca Kamerada DxOmark'a bakarsan yanılırsın. Kendin testleri izlersen Note8'in fark artığını görürsün.

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
X'in tek iyi olduğu 2 özellik; İşletim sistemi- İşlemci.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
1. En başta fiyat farkı
2. Iphone X gibi tuz ve buz olmuyor(dayanıklılık)
3.Hızlı şarj ozelliğini kullanmak için ayrı kulaklık kullanmak için ayrı para vermek zorundasın yani bi 7500TL rahat cebinden çıkacak
4.Çentik;şuan kullanıcıların en sevmediği şey.
Hız testlerine bir daha bak derim. Ayrıca Kamerada DxOmark'a bakarsan yanılırsın. Kendin testleri izlersen Note8'in fark artığını görürsün.

hocam 7.500 biraz abarmadiniz mi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Ucuza İphone X bulabilirsen al diyecemde minimum 6100 TL olduğu için o paraya hiç değmez o yüzden Note 8 alman güzel bir tercih olabilir

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
hocam 7.500 biraz abarmadiniz mi
AirPods 750TL hepsiburadada. 300TL Hızlı şarj kablosu de. 1050. Iphone x 6099tl topla. 7149TL biraz üstüne eklemişim kusura bakma.
@Durmuşkandemir konuyu bi tekrar okuyayım dedim. Yaptığım hatayı şimdi gördüm kusura bakma. O profildeki elma yanlış okumaya yönlendiriyor ister istemez.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
@Melih1216N 5000 Tl gibi bir bütçen varsa kesinlikle bugün satın almalısın Samsung'un önemli kampanyası bugün sona eriyor eğer almaya karar verirsen telefonun yanında 128gb sd kart kablosuz şarj veya daha ucuz olarak galaxy s8 plus alırsanız yanında hediye veriyor eğer istemiyorsanız ithalatçı garantili alabilirsiniz eğer androidi sevmiyorum ben ios kullanıcısıyım diyorsanız biraz bütçeyi yüksek tutup iphone 8 plus un yanında bir kaç şey daha almanızıda öneririm bir macbook şarj aleti gibi mesela hızlı şarj için :)

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
buna sen karar vermelisin
ios mu android mi
ben olsam note 8 derim

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Sorun" Iphone X mi Note 8 mi" olsaydı bile cevap değişmezdi. Hala Iphone 8 Plus mı diye soruyorsun.

IDxOnI

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle ne için telefonu kullanacağına karar vermen gerek.Ben apk vs indirim tema değiştirme falan benim hoşuma gider vs diyorsan Android sana bu tür özellikleri tanır.Bak ben bu zaman kadar Andorid kullandım.Andoroid de 3-4 sene sonunda kasma,uygulamadan atma gibi sorunlarla karşılaştığım için İos dünyasını da merak ettiğim için Iphone 8 plus a geçiş yaptım.Ayrıca şunu da belirteyim Iphone telefonların 2.el piyasası Samsung'a göre daha iyi.

Bence Iphone 8 Plus almalısın

Ahmet.Bayrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence Note 8 daha özellikli daha güzel bir telefon. Pişman olacağını düşünmüyorum...

ruzeyilmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Fiyat ve bir çok avantajı olsun Note8 seni yarıyolda bırakmaz Hem özellik olarak Apple geride

ysfbrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bir android sever olarak Çok basit cevabı eğer uzun süreli güncelleme desteği ve stabilizasyon istiyorsan iphone 8 ama yok kameram daha iyi olsun, (kameran iphone 8'de daha gerçekçi belki ama kalite farkı pek olmamakla birlikte eğer fotoğrafta canlılık ve keskinlik doygun renkler arayan biri isen note8.
Bu arada ois performansı açık ara daha iyi note8 de) daha geniş ve net bi ekranım olsun kalemi de kullanmak istiyorm diyorsan note8 (ama s7 serisinden itibaren samsungda işi çözdü artık telefonlar yağ gibi öyle kasma donma sorunu yok gibi, 4 aydır s8 kullanıyorum bi gün kasma donma ısınma flan olmadı)

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 8 kamerası gerçekçi değil beyler.
Bu bilgi 7 Plus ile 8 Plus kamerası karşılaştırması yapmış birinin görüşü.
7 Plus daha gerçekçi diyordu.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Yazılacak çoğu şey yazılmış ortak nokta iki telefonda çok iyi güncel ve güçlü tercihini sen yapacaksın ben olsam iphone 8 plus alırdım ki bu gidişle v30 u beklemeyi bırakıp alacağım.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
8 plusın çağ gerisinde kalmış bi tasarımı var sırf tasarımı için bile note 8 alınır tek artısı tasarım değil gece çekimi ön kamera geniş açısı ve netliği hızlı şarj için ekstra para ödemen gerekmez daha dayanıklı kasa ve en önemlisi s pen daha saymaya gerek varmı 8 plusın stereo hapörler ve 4k60 fps avantajı var karar senin