iPhone 8 fotoğrafları sızdırıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 8 fotoğrafları sızdırıldı!

iPhone 8 ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni iPhone'un tasarımını en net şekilde ortaya koyan yeni fotoğraflar yayınlandı.

iPhone 8 tasarımı nasıl sizce?

Son düzenleme:

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Daha keskin bir değişiklikler olmalı neden mi ?
5000 TL'yi gözü kapalı verebilecek hatta hazırlamış insanlar var ve giderekte artıyorlar.
Ancak iki çizgi yer değiştirip , kamera enine boyuna oynamak saçmalık olur.
Benim gibi Apple Fan boyunu kaybederler ve...

inadıma gider alır drope test yaparım,daha sonra da blackberry son telefonu ile hayatımı sürdürürüm :p o_O:p:D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6s de yaşadığım batarya sebeplerin den dolayı bir ıphone kullanıcısı olarak sıkıldım hızlı şarj özelliği ve uzun süre giden bir bataryayla gelmediği sürece enazından benim açımdan çok zor gibi duruyor ileride alabilmem için

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
'Steve Jobs' huzur içinde yatsın ve tanrı onu kutsarsa biraz da tim COCK a fikir versin please

ha bu arada dostum 6s uzun süre kullandım ve tavsiyem,şarj bandını %20-%80 tut 1 ay devam et öyle , asla ve asla orjinal olmayan kablo kullanma

Olcay sarıçiçek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berbat görünüyor.incelik oranı 15 mm gibi sanki.kalin olmasına rağmen bide kamera çıkıntısı var.gercekten böyle çıkarsa bu telefon hayal kırıklığı olur ....

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler
Note alın hayatınızı yaşayın.:D
Bir hafta note 5 ve üstüne şans verin hatta s7 s8 serisi ne 7 plus kalır ne 6s :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
'Steve Jobs' huzur içinde yatsın ve tanrı onu kutsarsa biraz da tim COCK a fikir versin please

ha bu arada dostum 6s uzun süre kullandım ve tavsiyem,şarj bandını %20-%80 tut 1 ay devam et öyle , asla ve asla orjinal olmayan kablo kullanma
Bu şekilde çözülür diyorsun peki üstat yüzde 20 gibi takıyorum yüzde 80 gibi de çıkartıyorum

Son mesajlar