iPhone 8 fiyatı için en gerçekçi iddia!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 8 fiyatı için en gerçekçi iddia!

Onuncu yıla özel iPhone fiyatının 1000 doların üzerinde olması bekleniyor. Fakat bugün yayınlanan bir rapor, fiyatların bu kadar yüksek olmayacağını iddia ediyor.

iPhone 8 için fiyat beklentiniz nedir?

Son düzenleme:

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Fiyat her zaman 650 dolar +kdv olmustur yine ayni olacak kur farkina gore hesapla

Reaksiyon puanı
10,325
Aslında ucuz ya da pahalı olmasının satışı açısından fazla bir farkı, önemi olmaz diye düşünüyorum. Çünkü benim gibi elma karşıtları 100 dolara bile satsa yine almayız, fanboyları ise 1500 dolardan dahi gelse ne eder ne yapar bi şekilde ona sahip olurlar. Bu husus diğer markalar için pek geçerli bir kural değil, ama elma olunca bütün dünyada böyle bir kural işler hale geldi. Karnındaki çocuğunu satmak isteyen, böbreğini veren mahut hastalıklı tiplerin haberlerini okumuşsanız beni daha iyi anlayabilirsiniz. Bu durumu gayet iyi bilen elma sahipleri ucuza satacaklarını pek zannetmiyorum.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Aslında ucuz ya da pahalı olmasının satışı açısından fazla bir farkı, önemi olmaz diye düşünüyorum. Çünkü benim gibi elma karşıtları 100 dolara bile satsa yine almayız, fanboyları ise 1500 dolardan dahi gelse ne eder ne yapar bi şekilde ona sahip olurlar. Bu husus diğer markalar için pek geçerli bir kural değil, ama elma olunca bütün dünyada böyle bir kural işler hale geldi. Karnındaki çocuğunu satmak isteyen, böbreğini veren mahut hastalıklı tiplerin haberlerini okumuşsanız beni daha iyi anlayabilirsiniz. Bu durumu gayet iyi bilen elma sahipleri ucuza satacaklarını pek zannetmiyorum.
O da bir şey mi Dayı çok afedersin kızın biri Çin'de İphone için bekaretini satılığa çıkarmıştı.:eek::D

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
O da bir şey mi Dayı çok afedersin kızın biri Çin'de İphone için bekaretini satılığa çıkarmıştı.:eek::D

Reaksiyon puanı
10,325

Sahi o da vardı ya, unutmuşum. Note8 için bekaretini verebilecek bir Çinli bayan aranıyor!:eek::p
Bak böyle birşey olursa Note8 harbiden uçar gider, olur mu dersin Faust? :)

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
en düşük depolama kapasiteli modeli 870 dolar olur tahminin sadece tabi kayıtlara geçsin bakalım .

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Sahi o da vardı ya, unutmuşum. Note8 için bekaretini verebilecek bir Çinli bayan aranıyor!:eek::p
Bak böyle birşey olursa Note8 harbiden uçar gider, olur mu dersin Faust? :)
Eskiden olsa hayır derdim ama şimdi bakıyorum da Dayı Samsung bile mevcut durumlardan dolayı kendisini İphone ile eş tutmaya başladı.Yanlış anlamayın İphone'u sadece örnek verdim.:)