İphone 8 donuyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Benimle aynı sorunu yaşan iphone 8 kullanıcıları varmı ?

• Kullanılan toplam oy
    11
İnternette forumlara filan bakıyorum kimse yazmamış iphone 8 plus olanlar yazmış benimki plus değil 8 normal günde instagram donmassa olmaz youtube kitlenir siri deseniz yavaş 11.2.2 den önce hey siri annem ara deseydim direk arardı şimdi artık annenin adı ne diye anlıyor hangi annen diyor , babam dediğim zamanda aynısı geçerli (aynı ses tonu ile diyorum eskiden böyle bişey yoktu) sonra whatsappdayken + basarak foto video yollamak istediğimde bazen video tıklarım açmaz veya video açılır gönder dedim zaman hazırlanıyor kısmı donar yani bildiğiniz üzere baya bi sıkıntı var ve hiç bi iphone 8 kullanıcı şikayet etmemiş(8plus kullanıcıları hariç) 4 bin tl verdiğim telefonun böyle sorunlar çıkarması gerçekten sinir bozucu.

sdelta

Profesör
Donmaması lazım. Telefonu iTunes ile PC'ye bağlayarak sıfırdan restore yapın. Çevremdeki iPhone 8 ve 8 Plus kullanıcıları oldukça mutlu. Sorun devam ederse Apple ile iletişime geçin. Büyük ihtimal telefonu değiştireceklerdir.

cihazda yabancı bir yazılım yüklemiş olabilirsin eğer restore yapıpta düzelmezse komple yedek felan varsa sil çünkü yedeklerin içine giren zararlı yazlımlar oluyor cihaza yedeği kurunca tekrar giriyor bidene olmadı ver apple store yapsınlar

Saolun arkadaşlar telefona pek değişik bişey kurmadım normal sosyal medya uygulamaları insta youtube filan onlar var hep alalı 2 hafta bile olmadı hatta bu aralar instagramdan story atıcaktım galerideki videoyu tam paylaş diyorum instagram kapanıyor telefonu yenidenn başlattım gene aynısı

lgsever

Profesör
Saolun arkadaşlar telefona pek değişik bişey kurmadım normal sosyal medya uygulamaları insta youtube filan onlar var hep alalı 2 hafta bile olmadı hatta bu aralar instagramdan story atıcaktım galerideki videoyu tam paylaş diyorum instagram kapanıyor telefonu yenidenn başlattım gene aynısı
Gösterdin mi garantiye ayrıca iade edebiliyorsan hemen yap.

Gösterdin mi garantiye ayrıca iade edebiliyorsan hemen yap.
Hayır götürmedim en kısa zamanda götürcem ios sorunu sanıyordum iphone 6 sı olanda bendeki sorunlar yok çevremdende görünce şüphelendim buraya yazdım saoalsınız cevapladınız vatandan aldım 6 ay içinde değişim yaptıklarını biliyorum

BJKolik

Profesör
6S Plus 11.2.2' de bu sorunlar yok cihazı sıfırlayın fabrika ayarlarına dönderin ya da servise gösterin veya verin.