iPhone 8 Demo Cihazda App Store'yi kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

SualpSümer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ben Vodafone dan iPhone 8 aldım alırken siyah rengi istediğimde sadece demosu var dedi bende bir fark olmaz diye tamam dedim. Fakat şuan App Store dan bir şey indiremiyorum ekran kilidi koyamıyorum. Bu durumdan kurtulabilir miyim yoksa telefonu değiştirmem mi gerek

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Merhaba ben Vodafone dan iPhone 8 aldım alırken siyah rengi istediğimde sadece demosu var dedi bende bir fark olmaz diye tamam dedim. Fakat şuan App Store dan bir şey indiremiyorum ekran kilidi koyamıyorum. Bu durumdan kurtulabilir miyim yoksa telefonu değiştirmem mi gerek

Değiştirmen gerek, neden demo alıyorsun ki? Başka yerden isteyebilirdin.

SualpSümer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Değiştirmen gerek, neden demo alıyorsun ki? Başka yerden isteyebilirdin.
Siyah istediğim için onu verdi bir fark olur mu dedim olmaz dedi Bügün değiştirmeye gideceğim. Peki değişimi kabul etmeme bir durum ile karşılaşır mıyım

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Demo cihazda hiçbir şey yapamazsınız. Lütfen gidin değiştirin paranıza yazık etmeyin.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; itunes üzerinden ios11.3 versiyonunu kurarsan demo yazılım devre dışı kalması lazım.

SualpSümer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar; itunes üzerinden ios11.3 versiyonunu kurarsan demo yazılım devre dışı kalması lazım.
Kurdum yalnız devre dışı kalmadı malesef

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kurdum yalnız demo yazılımı devre dışı kalmadı malesef ki

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
beyfendi bu ürün sahte değil demo bunu size dörd(4) defa ve fazlaca söyledik Deep Space var onu alın dedik siz katodik gibi tekrarlaya tekrarlaya siyah dediniz satış sorumlusu arkadaş sizden korkmuş arkadaşın geçmişte akıl hastası akraba deneyimi olduğu için sizi de akıl hastası sanmış polis çağırcakmış mağaza müdürü engellemiş...

SualpSümer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu değiştirme talebinde bulundum kabul edildi. Yarın sorunsuz bir şekilde yeni bir telefonu alacağım.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Neden iade ediyosun kardeşim
Telefonu itunese bağlayıp geri yükle yapacaksın

Demo cihaz mağazalarda gösterim için sen o tlefona format atıp rahat rhat kullanırdın

Demolar hemde dha ucuzdu

Son düzenleme: