Iphone 7'yi Bekleyenler Kimler Var ?

Bu konuyu okuyanlar

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Sevgili Dostlar Iphone 7 bekleyen kimler var acaba, 6S'e göre cezbedicek alınası özellikleri olur mu acaba ?
Yaklaşık yılbaşından beridir bekliyorum Iphone 7 Plus'ı :)

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Valla 6s plus var bende ama heralde satıp çünkü çok temiz kullandın bir çiziği bile yok üstüne biraz koyup iphone 7 alabilirim diye düşünüyorum A10 çok güçlü olmuş ipad pronun işlemcisiyle aynı neredeyse A9X le

Apocalypse_

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Merakla beklenen iPhone 7’nin çıkış tarihi internete sızdı. Sızıntılarıyla ün yapmış @evleaks, iPhone 7’nin çıkış tarihini Twitter hesabı üzerinden paylaştı. @evleaks’e göre iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, 16 Eylül’de satışa sunulacak.

Sonora kod adıyla anılan iPhone 7’nin iPhone 6s ile aynı tasarım çizgisine sahip olması bekleniyor. Tasarımsal açıdan arkadaki bantların kullanılmayacağı ve kulaklık girişinin kaldırılacağı belirtilen telefonun daha güçlü işlemciye ve daha iyi bir kamera performansına sahip olacağı ifade ediliyor. 32 GB’dan başlayan depolama seçeneğiyle kullanıcıların karşısına geçeceği iddia edilen iPhone 7’nin daha hızlı LTE’ye destek vereceği konuşuluyor. iPhone 7 Plus’ta ise iPhone 7’den farklı olarak çift kamera kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

trm

Asistan
Reaksiyon puanı
52
6s kullanıyorum çıkış fiyatına göre bakıcam duruma, eğer çok uçuk olmazsa elimdekini verip üste ekler alırım.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bende 6 var ama 7yi merak ediyorum açıkçası