İphone 7'den Xiaomi Note 8 PRO'ya Geçmek

Bu konuyu okuyanlar

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler. ''ZORUNLU'' olarak İphone 7 den başka bir telefona geçmem lazım. Aklıma Xiaomi redmi note 8 pro yattı. İstediğim özelliklerde bir telefon. Tek aklıma takılan PERFORMANS'ı beni tatmin eder mi? İOS stabilliği tabiki tartışılmaz. En azından 2 yıl boyunca Kasma Donma Kapanma gibi şeyler yaşamadan kullanabilir miyim? Onun dışında ekranı özellikleri tasarımı benim çok hoşuma gitti. fiyatı da uygun. Xiaomi redmi note 8 pro'yu önerir misiniz ? Onun dışında max. 3500 TL 'ye kadar telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler...

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Note 8 pro gayet iyi performansı da iyi bir telefon. Onun yerine mi9t ye de bakabilirsiniz ama note 8 pro daha iyi.
hocam mi9t de düşündüm amoled ekran güzel fakat pop-up kamera sıkıntılı. her telefonu açışımda yüz tanımada kamera açılıp duracak. bi gün açılmayacak yarıda kalacak elimle çekecem fln uğraştırır yani :D tasarım olarak kalbim note 8 pro da :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
hocam mi9t de düşündüm amoled ekran güzel fakat pop-up kamera sıkıntılı. her telefonu açışımda yüz tanımada kamera açılıp duracak. bi gün açılmayacak yarıda kalacak elimle çekecem fln uğraştırır yani :D tasarım olarak kalbim note 8 pro da :)
O zaman hayırlı olsun diyelim şimdiden alınabilir iyi bir telefon

The Cyclist

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,906
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler. ''ZORUNLU'' olarak İphone 7 den başka bir telefona geçmem lazım. Aklıma Xiaomi redmi note 8 pro yattı. İstediğim özelliklerde bir telefon. Tek aklıma takılan PERFORMANS'ı beni tatmin eder mi? İOS stabilliği tabiki tartışılmaz. En azından 2 yıl boyunca Kasma Donma Kapanma gibi şeyler yaşamadan kullanabilir miyim? Onun dışında ekranı özellikleri tasarımı benim çok hoşuma gitti. fiyatı da uygun. Xiaomi redmi note 8 pro'yu önerir misiniz ? Onun dışında max. 3500 TL 'ye kadar telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler...

Redmi Note 8 Pro alınır, öneririm. Kendim de almayı düşünüyorum. Performans-kamera-batarya olarak gayet mutlu eder. İphone 7’den geçeceğiniz için IPS ekran üzmez hatta daha yüksek çözünürlük de mutlu eder.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Note 8 proda mtk var amiral gemisi alın 3500tl ye mi mix 2s veya lg g7

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB 1 ay önce 1.650 TL değil miydi? Hangi ara bu kadar zam geldi ?

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB 1 ay önce 1.650 TL değil miydi? Hangi ara bu kadar zam geldi ?
1 ay önce var mıydı? Ayrıca hiç o fiyatları görmedim ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence alınabilir cihaz Mtk biraz düşündürüyor ama alınabilir bence

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
1 ay önce var mıydı? Ayrıca hiç o fiyatları görmedim ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence alınabilir cihaz Mtk biraz düşündürüyor ama alınabilir bence

G90T hakkında büyük bir olumsuzluk yok. Olsa 2 aydır çinde satışta bu cihaz. 1 ay'a yakın da EU'da.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
bakacağız

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
1 ay önce değildi. Daha ülkeye yeni girdi.

Siz Note 7 ile karıştırıyorsunuz sanırım.

Şu devirde alınacak en iyi f/p telefonu RN 8 Pro'dur.
Adsız.png

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
ben redmi ote 7 kullanıyorum işimi görüyor

redmi note 8 pro hayli görür

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
cimri.com siteler arası fiyat karşılaştırma.

Yanlış bilgi girmişler. 11 Eylül'de bu cihaz gelmedi TR'ye. Muhtemelen uluslararası fiyatı o günün kuru ile girmişler. Oysa doğru fiyat değil. TR'de çok ağır vergiler var cep telefonlarına (hepsi ayrı mesele, ayrı bir konuda tartışılacak bir husus)

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Yanlış bilgi girmişler. 11 Eylül'de bu cihaz gelmedi TR'ye. Muhtemelen uluslararası fiyatı o günün kuru ile girmişler. Oysa doğru fiyat değil. TR'de çok ağır vergiler var cep telefonlarına (hepsi ayrı mesele, ayrı bir konuda tartışılacak bir husus)
Sanırım öyle bir durum oldu. Çünkü fiyat grafiğinde hangi siteye ait olduğunu da göremedim.

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar mi9T ile note 8 pro arasında kaldım. mi9 tyi az önce test ettim ekran olarak gerçekten çok iyi bir telefon. Ancak note 8 pronun da kamerası özellikleri ve yeni çıkması beni düşündürüyor karar veremedim :( mi9t nin pop-up kamerası sanki biraz yavaş açılıyor. yüz tanımada sıkıntı yaratacak gibi :(

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Geçilir.

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
arkadaşlar mi9T ile note 8 pro arasında kaldım. mi9 tyi az önce test ettim ekran olarak gerçekten çok iyi bir telefon. Ancak note 8 pronun da kamerası özellikleri ve yeni çıkması beni düşündürüyor karar veremedim :( mi9t nin pop-up kamerası sanki biraz yavaş açılıyor. yüz tanımada sıkıntı yaratacak gibi :(
O zaman rn8 pro alın.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
Mükemmel bir değişim olur Şahin'den Maserati'ye binmiş gibi olursun RN8 Pro öneririm ama benim daha iyi bir önerim var 350 tl daha koyabilirsen Mİ9T Pro almanı öneririm
Bu arada bende İPhone 5s'ten Mİ9T'ye geçeceğim bakalım ben Şahin'den inip Maserati'ye binmiş gibi mi olacağım büyük ihtimal öyle olacak :)
Sırf IOS kullanmak için 9-10 bin tl vermek bana mantıklı gelmiyor performans konusuna gelecek olursak Mİ9T Pro alırsan SD855 çok güzel bir performans sunacaktır kullanınca beni hatırlarsın artık

ERDOĞAN-BAŞKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Mükemmel bir değişim olur Şahin'den Maserati'ye binmiş gibi olursun RN8 Pro öneririm ama benim daha iyi bir önerim var 350 tl daha koyabilirsen Mİ9T Pro almanı öneririm
Bu arada bende İPhone 5s'ten Mİ9T'ye geçeceğim bakalım ben Şahin'den inip Maserati'ye binmiş gibi mi olacağım büyük ihtimal öyle olacak :)
Sırf IOS kullanmak için 9-10 bin tl vermek bana mantıklı gelmiyor performans konusuna gelecek olursak Mİ9T Pro alırsan SD855 çok güzel bir performans sunacaktır kullanınca beni hatırlarsın artık
karar verdim bugün. mi 9t alacağım. mi 9t pro 1100-1200 daha fazla bütçemi çok aşıyor maalesef teşekkür ederim.

Webhead

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,565
karar verdim bugün. mi 9t alacağım. mi 9t pro 1100-1200 daha fazla bütçemi çok aşıyor maalesef teşekkür ederim.
yalnız bütçem 3500 tl dedin pro modeli ise 3800 tl falan sadece 300-350 tl bütçe açığın var Pro modelini almaman için bir engel yok
Mİ9T Pro 1100-1200 tl nerede fazla ?