İphone 7'den Xiaomi Note 8 PRO'ya Geçmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba arkadaşlar hayırlı günler. ''ZORUNLU'' olarak İphone 7 den başka bir telefona geçmem lazım. Aklıma Xiaomi redmi note 8 pro yattı. İstediğim özelliklerde bir telefon. Tek aklıma takılan PERFORMANS'ı beni tatmin eder mi? İOS stabilliği tabiki tartışılmaz. En azından 2 yıl boyunca Kasma Donma Kapanma gibi şeyler yaşamadan kullanabilir miyim? Onun dışında ekranı özellikleri tasarımı benim çok hoşuma gitti. fiyatı da uygun. Xiaomi redmi note 8 pro'yu önerir misiniz ? Onun dışında max. 3500 TL 'ye kadar telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler...

Note 8 pro gayet iyi performansı da iyi bir telefon. Onun yerine mi9t ye de bakabilirsiniz ama note 8 pro daha iyi.
hocam mi9t de düşündüm amoled ekran güzel fakat pop-up kamera sıkıntılı. her telefonu açışımda yüz tanımada kamera açılıp duracak. bi gün açılmayacak yarıda kalacak elimle çekecem fln uğraştırır yani :D tasarım olarak kalbim note 8 pro da :)

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
hocam mi9t de düşündüm amoled ekran güzel fakat pop-up kamera sıkıntılı. her telefonu açışımda yüz tanımada kamera açılıp duracak. bi gün açılmayacak yarıda kalacak elimle çekecem fln uğraştırır yani :D tasarım olarak kalbim note 8 pro da :)
O zaman hayırlı olsun diyelim şimdiden alınabilir iyi bir telefon

AlteredTech

Profesör
Merhaba arkadaşlar hayırlı günler. ''ZORUNLU'' olarak İphone 7 den başka bir telefona geçmem lazım. Aklıma Xiaomi redmi note 8 pro yattı. İstediğim özelliklerde bir telefon. Tek aklıma takılan PERFORMANS'ı beni tatmin eder mi? İOS stabilliği tabiki tartışılmaz. En azından 2 yıl boyunca Kasma Donma Kapanma gibi şeyler yaşamadan kullanabilir miyim? Onun dışında ekranı özellikleri tasarımı benim çok hoşuma gitti. fiyatı da uygun. Xiaomi redmi note 8 pro'yu önerir misiniz ? Onun dışında max. 3500 TL 'ye kadar telefon önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Teşekkürler...

Redmi Note 8 Pro alınır, öneririm. Kendim de almayı düşünüyorum. Performans-kamera-batarya olarak gayet mutlu eder. İphone 7’den geçeceğiniz için IPS ekran üzmez hatta daha yüksek çözünürlük de mutlu eder.

<<Dkn nyz>>

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
Note 8 proda mtk var amiral gemisi alın 3500tl ye mi mix 2s veya lg g7

Alp Duran

Üyecik
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB 1 ay önce 1.650 TL değil miydi? Hangi ara bu kadar zam geldi ?

ahm@

Doçent
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB 1 ay önce 1.650 TL değil miydi? Hangi ara bu kadar zam geldi ?
1 ay önce var mıydı? Ayrıca hiç o fiyatları görmedim ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence alınabilir cihaz Mtk biraz düşündürüyor ama alınabilir bence

astegon

Profesör
1 ay önce var mıydı? Ayrıca hiç o fiyatları görmedim ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence alınabilir cihaz Mtk biraz düşündürüyor ama alınabilir bence
G90T hakkında büyük bir olumsuzluk yok. Olsa 2 aydır çinde satışta bu cihaz. 1 ay'a yakın da EU'da.

Sardaukar

Doçent
ben redmi ote 7 kullanıyorum işimi görüyor

redmi note 8 pro hayli görür

stat counter