iPhone 7'den hayrete düşüren 4K video!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Hiç şaşırmadım doğrusu :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yapma boyle seyler yapma :)

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Aman Allah'ım efsane bir 4k video olmuş.Ne kadar gerçekten 7 Plus orası aşikar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ama iphone 7 nin ram i dusuk kamerasi kotu hem de pahali

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
titreşim motorunu alacak param yok...
320*240p yeterli...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Anlamıyorum bu gibi videoları ve fotoğrafları.

Aynı cihaz bizde de var neden böyle çekimler yapmıyor.

İnsanları aptal yerine koymakla reklam yaptığını zannetmek olayını kasıtlımı yapıyor apple veya fanları anlamıyorum ...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ama iphone 7 nin ram i dusuk kamerasi kotu hem de pahali
  • Kamerada önemli olan Megapiksel değil. Kameranın lensidir.
  • Raminin düşük olması nedeni ise uygulamaların pek Ram'e ihtiyacı duymamasıdır. Bunun nedeni o kısıtlılık diye eleştirdiğiniz şeydir. Örn. Androidde bir uygulama 100 mb ram alıyorsa bu rakam iOS'ta yazılımdan falan dolayı 40 mb ram alıyor.
  • 8 gb ram 100 lira... 100 liranın lafını etmeyeceğinizi düşünüyorum. iOS isterse telefonuna 10 gb ram takar. 8 gblik rami de toptan 50 liraya alır. Telefonun fiyatının üstüne de 50 liracık koyar o zaman nasıl da alıyorsunuz. Ama yüksek rame gerek yok iOS cihazlarda.
  • Kasasının ve tasarımının çok hoş olduğunu düşünüyorum. Kasası muhtemelen para eder.
Umarım anlamışsındır hocam.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
  • Raminin düşük olması nedeni ise uygulamaların pek Ram'e ihtiyacı duymamasıdır. Bunun nedeni o kısıtlılık diye eleştirdiğiniz şeydir. Örn. Androidde bir uygulama 100 mb ram alıyorsa bu rakam iOS'ta yazılımdan falan dolayı 40 mb ram alıyor.
  • 8 gb ram 100 lira... 100 liranın lafını etmeyeceğinizi düşünüyorum. iOS isterse telefonuna 10 gb ram takar. 8 gblik rami de toptan 50 liraya alır. Telefonun fiyatının üstüne de 50 liracık koyar o zaman nasıl da alıyorsunuz. Ama yüksek rame gerek yok iOS cihazlarda.
  • Kasasının ve tasarımının çok hoş olduğunu düşünüyorum. Kasası muhtemelen para eder.
Muhabbeti anlamamissin :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhonedan başka telefon yok mu dünyada ?
Alın iPhonedan başka telefon biliyorsanız bunları da paylaşırsınız. Hem de öyle sadece gündüz ışığında değil düşük ışıkta da çekim yapılmış
--- Gönderi Güncellendi ---

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Ya Murat kamera konusunda Lumia 1020 harici telefon koyman hata 41 mp lik Carl Zeiss lens ve ois olan cihazın yanında diğerleri özellikle samsung çöp kalıyor koyma lütfen

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Sataştığın kişi yazdığın bilgileri 3e katlar :D Yanlış kişiye yazmışsın. Oradaki demek istediğini anlamamışsın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya Murat kamera konusunda Lumia 1020 harici telefon koyman hata 41 mp lik Carl Zeiss lens ve ois olan cihazın yanında diğerleri özellikle samsung çöp kalıyor koyma lütfen
Yahu o zaman 1020yi paylaşsınlar niye iPhone 7 paylaşılıyor ? Bu cihazın özelliği ne ?
1020nin yanında çöp olacak bir kamera varsa o da iPhone kamerasıdır samsung kamerası değil
Haberde ne yazıyor
''Elbette bu görüntüler hiç dokunulmadan video haline getirilmedi. Vora, Filmic uygulamasını kullanarak, biraz renk oyunları katarak ve güzel bir edit çalışmasıyla bu işi ortaya çıkarttı.''
Cihazın burda bile oynamaya ihtiyacı var .

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Sataştığın kişi yazdığın bilgileri 3e katlar :D Yanlış kişiye yazmışsın. Oradaki demek istediğini anlamamışsın.
hocamın bilgileri eminim ki benden fazladır. bilgi her zaman iyidir. herkes her şeyi bilemez. bu nedenden dolayı birbirimizde olan bilgileri birbirimize paylaşmamız lazım. @Murat Burç mesela bilmediğimiz telefon modellerini bize bu konuda gösterdi....
mraltg'a sataşmıyorum bu arada. :(

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
İphone kameraları süper abi samsung kasıyo:)

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Apple mı Samsung mu yoksa başka bir dev mi gibi sorular artık bayatladı.

Makalede duruma açıklık getirilmiş üzerinde oynama falan.

Şu bir gerçek ki apple; teknoloji tarafında hep başkalarının patentlerini kiralayarak bu noktaya geldi.
Son 6 ay 1 senelik dilimde kullandığı yahut kullanacağı patentleri; patent sahiplerini kendi lobisiyle alt edip zoraki kullanma ile birlikte ve ucuza kiralamaya gitme amacından dolayı hep mahkemelik.

Güncel olmamak kaydıyla Samsung vs Apple patent bilgilerim şu;

Apple 11 bin küsür patent e sahip iken Samsung 73 bin den fazla patente sahip.
İşlevselliği tartışılmaz bir gerçek olan Samsung patentlerinin eriştiği bu sayıya şuanda uzak yakın hiçbir marka erişmiş değil. Bir değişiklik söz konusu ise bilgilendirme yapabilirsiniz düzeltirim.
Fakat sempati duymakla veya taraf tutmakla işler yürümüyor.
Hak edene hakkını vermeyi bildiğiniz zaman tarafsız ve bilinçli kullanıcı olmuşsunuzdur.

İyi Forumlar ...

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Apple mı Samsung mu yoksa başka bir dev mi gibi sorular artık bayatladı.

Makalede duruma açıklık getirilmiş üzerinde oynama falan.

Şu bir gerçek ki apple; teknoloji tarafında hep başkalarının patentlerini kiralayarak bu noktaya geldi.
Son 6 ay 1 senelik dilimde kullandığı yahut kullanacağı patentleri; patent sahiplerini kendi lobisiyle alt edip zoraki kullanma ile birlikte ve ucuza kiralamaya gitme amacından dolayı hep mahkemelik.

Güncel olmamak kaydıyla Samsung vs Apple patent bilgilerim şu;

Apple 11 bin küsür patent e sahipçiken Samsunh 73 bin den fazla patente sahip.
İşlevselliği tartışılmaz bir getçek olan Samsung patentlerinin eriştiği bu sayıya şuanda uzak yakın hiçbir marka erişmiş değil. Bir değişiklik söz konusu ise bilgilendşrme yapabilirsiniz düzeltirim.
Fakat sempati duymakla veya taraf tutmakla işler yürümüyor.
Hak edene hakkını vermeyi bildiğiniz zaman tarafsız ve bilinçli kullanıcı olmuşsunuzdur.

İyi Forumlar ...
Sadece teknolojik eşyalarının patenti mi yoksa tüm samsung inc. Patenti mi? O daha önemli. Çünkü samsung Apple'dan 10 kat daha büyük bir şirket. Her alanda adamlar aktif:)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Genelde apple samsungu mahkemeye veriyor patent hirsizligi yuzunden

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Sadece teknolojik eşyalarının patenti mi yoksa tüm samsung inc. Patenti mi? O daha önemli. Çünkü samsung Apple'dan 10 kat daha büyük bir şirket. Her alanda adamlar aktif:)

Net olarak hatırlamıyorum ama apple ile olan patent davaları konulu bi makale okurken denk gelmiştim.
INC olsun veya elektronik olsun neticede Samsung a ait sayı.

Ayrıca 2016 ait patent kabul sayılarında apple ilk 10 da bile değil.

1 IBM
2 Samsung
3 Canon

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Net olarak hatırlamıyorum ama apple ile olan patent davaları konulu bi makale okurken denk gelmiştim.
INC olsun veya elektronik olsun neticede Samsung a ait sayı.

Ayrıca 2016 ait patent kabul sayılarında apple ilk 10 da bile değil.

1 IBM
2 Samsung
3 Canon
Apple yenilik yapmıyor zaten. Her modelde 1 ekliyor. Diğer firmalar 10-15 yenilik ekliyor.
Abiii yapma ya iPhone kasıyor asıl :D :D
Omo somsongto ondroit vor o yozdon kosoyor:D:D:D

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
WhatsApp Image 2017-04-14 at 17.34.27.jpeg

bilin ne ile çekilmiş?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
Allah nazardan korusun yedek kamera'nın osunu çökerttim ch@t527 göçtü mini.iso yamulttu...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Samsung da değil. Apple da değil... Xiaomi ve Huawei