Iphone 7

Bu konuyu okuyanlar

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaşlar uzun zamandır telefon bakıyordum. Bir arkadaşım siyah renkli ıphone 7 bulmuş. Satıcı nakit 2.900 tl diyormuş. Telefon 19.01.2017 tarihinde gebze asaş diye bir avm den alınmış.2 yıl apple garantisi varmış. Fatura ve orjinal kutusu var. Çizik vuruk vs. yokmuş. Sizce fiyat uygun mu? Alırsam almadan önce neleri kontrol etmem gerekiyor. Daha önce hiç ıphone kullanmadım. Desteğinizi rica ediyorum.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Slm arkadaşlar uzun zamandır telefon bakıyordum. Bir arkadaşım siyah renkli ıphone 7 bulmuş. Satıcı nakit 2.900 tl diyormuş. Telefon 19.01.2017 tarihinde gebze asaş diye bir avm den alınmış.2 yıl apple garantisi varmış. Fatura ve orjinal kutusu var. Çizik vuruk vs. yokmuş. Sizce fiyat uygun mu? Alırsam almadan önce neleri kontrol etmem gerekiyor. Daha önce hiç ıphone kullanmadım. Desteğinizi rica ediyorum.
İkinci el İphone 7 için çok pahalı bir fiyat 200-300 tl daha üstüne koyup esnaftan sıfır alabilirsiniz.

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Hepsiburada'dan 3,249 ₺ ye alabilirsiniz.

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaşlar bende I7 siyah alarak aranıza katıldım. İlk defa ios kullanıyorum. App kimliği oluşturdum ama 100mb sınırı olduğu için bir şey indiremiyorum sim üzerinden. Bunun çözümü var mı ?

Ayrıca yapmam gereken bir şeyler var mı ? yada tavsiyeniz var mı ?

Hepsi burada açık ürün gönderiyormuş. Donanımhaber de konusu var.

BarKoda1010

Profesör
Reaksiyon puanı
353
Slm arkadaşlar bende I7 siyah alarak aranıza katıldım. İlk defa ios kullanıyorum. App kimliği oluşturdum ama 100mb sınırı olduğu için bir şey indiremiyorum sim üzerinden. Bunun çözümü var mı ?

Ayrıca yapmam gereken bir şeyler var mı ? yada tavsiyeniz var mı ?

Hepsi burada açık ürün gönderiyormuş. Donanımhaber de konusu var.

100 mb in çözümü var