iPhone 7 yerine şarjı yüksek bir telefon önerirmişsiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Zazman

Üyecik
Merhaba telefonum iPhone 7 garantisi bitti kasası darbeli şarj konusunda çok sıkıntı çekiyorum. 2500 e kadar önerebileceğiniz (pil, kamera, oyun konusunda arada PUBG girerim rahat oynatacak bir telefon önerir misiniz?

AlteredTech

Doçent
Merhaba telefonum iPhone 7 garantisi bitti kasası darbeli şarj konusunda çok sıkıntı çekiyorum. 2500 e kadar önerebileceğiniz (pil, kamera, oyun konusunda arada PUBG girerim rahat oynatacak bir telefon önerir misiniz?
A50 öneririm. Eğer 2800’e çıkarsanız A70 çok daha mantıklı bir seçim olur. Performans, kamera ve batarya açısından bi tık daha iyi bir model.

Bi ıssırabilsem

Profesör
iOS ve Android batarya karşılaştırmasına gitmeyelim lütfen biri 1.6 120hp motor biri 1.6 250hp motor hangisi daha iyi yakıt tasarrufu yapar öyle düşünün.

AlteredTech

Doçent
Hangi iphone kullanan yakınıma sorsam şarjı çok hızlı bitiyor diyor :(
İphone 6 kullanıyorum, 10dk forumda takılıyorken %4-5 gidiyor. Oyunlara girince şarj yüzdesi şelale gibi akıyor(!). İOS’un gördüğüm kadarıyla en az şarj harcayan kullanımı video izlemek. Kardeşimde X var, onda da batarya benimle aynı sayılır.

HYÇ

Doçent
Mi 9T kullanıyorum, tavsiye edebilirim. İnternette indirime denk gelebilirseniz 2800/2900 liraya bulunabiliyor. Garantisiz yurt dışı cihaz almayı düşünürseniz 1900 liraya da bulunabiliyor. Sizi her anlamda memnun edecektir.

HYÇ

Doçent
ben hepsiburada'ya baktım hala 3200 tl
Hepsiburada'dan satın almak şart değil dostum, birçok yerde var. Mağaza puanı yüksek olan yerlerden almaya dikkat edildikçe N11, gittigidiyor gibi sitelere de bakabilirsiniz. Şu an 3150 liraya Mi Band 3 hediyeli haliyle satan yerler var mesela. 3300 liraya da Xiaomi airdots hediyeli satan görmüştüm geçenlerde. İhtiyaca ve kullanıma göre tercih yapılabilir.

stat counter