iPhone 7 vs Samsung S8

Bu konuyu okuyanlar

Lordes Mordo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu kapanabilir iPhone 7 alıyorum. Yorumlarınız için teşekkürler şu Black Friday de umarım biraz düşer.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Ben de iPhone 7 alacağım black friday i bekliyorum. 3000 TL den fazla fiyat 2 yıl güncelleme vereceği şüpheli android cihaza yatırmak manasız geliyor. Güncelleme önemli. Uygulamaları stabilize etmesi önemli. Samsung'u satarken 2. el piyasası da çok çok düşük. Apple ise durduğu yerde değer kazanıyor.
Bugün hala 2014 model iPhone 6 2300 TL fiyatlarındaysa ne kadar değerini koruduğu aşikar.
Halbuki 2014 model Samsung Galaxy S5 unutuldu gitti bile. kasım kasım kasılıyor... Hiçbir yerde satılmıyor bile.

iPhone 7 doğru tercih. Macera aramaya gerek yok.
İkinci el piyasası dışında da bir halta yaradığı yok zaten Apple'ın.
iPhone 6 dediğin cihaz S5,S6'lardan daha çok kasıyor emin ol ki androidin atağı şu son 3 sene içinde gerçekleşti.
S8 iPhone 7'yi her şekilde dümdüz eder aynı şekilde S7 de öyle

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
İkinci el piyasası dışında da bir halta yaradığı yok zaten Apple'ın.
iPhone 6 dediğin cihaz S5,S6'lardan daha çok kasıyor emin ol ki androidin atağı şu son 3 sene içinde gerçekleşti.
S8 iPhone 7'yi her şekilde dümdüz eder aynı şekilde S7 de öyle
Arkadaşım hala ip6’yı bırakmadı ve gördüğüme göre de telefon rahatça çalışıyor. Çok şükür ios 11’i hiç indirmeden direk 12’yi indirmiş ;)

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Arkadaşım hala ip6’yı bırakmadı ve gördüğüme göre de telefon rahatça çalışıyor. Çok şükür ios 11’i hiç indirmeden direk 12’yi indirmiş ;)
Ben ne kadar 6 gördüysem hepsi kasım kasım kasılıyor bizzat babam kullanıyor.