iPhone 7 verip 7+

Bu konuyu okuyanlar

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar Vodafone sağolsun ve de Türkcell son anda ki hatalar yüzünden 7+ şuanlık alamayacağım. Bende diyorum ki iPhone7 128 veya 32 lik alıp biraz onu kullanayım sonra da güzel bir plus denk getirirsem üstüne para verip alırım. Sizce bu fikrim mantıklı olur mu olursa üste ne kadar veririz ? Veya beklemeyi sevmem ama beklemi dersiniz ?

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Bende lansmandan birgün sonra ön sipariş vermeme rağmen kesin gelecek 14 ünde alacaksınız dedi bgün aradım gelmedi zor gelir dedi

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bende lansmandan birgün sonra ön sipariş vermeme rağmen kesin gelecek 14 ünde alacaksınız dedi bgün aradım gelmedi zor gelir dedi

Bana vodafone 7 plus için alabilirsiniz dediler sonra puanı belli olmamıştı veremiyoruz 7 alabilirsiniz dediler. Türkcell de de platinum pakete verme işlemi on siparisten sonra biter dedi burda ki bayi sonra da 2 3 ay daha surecek bu şekilde dediler. Halbuki 6 200 tlye kadar cihaz alabiliyor hat. Ama boyle puruzler çıkarttıkca insanın hevesi kursagında kalıyor

ylmz42

Asistan
Reaksiyon puanı
43
bu akşam telekomda ıphone 7 nin tanıtımı vardı.sordum müşteri temsilcisi ıphone 7, 3100 tl,plus 3600 tl dedi.bende şaşırdım tabi

Iyi fiyat ama şuan nakit param yok. Ama iPhone nun daha fazla yükseleceğini düşünüyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar Vodafone sağolsun ve de Türkcell son anda ki hatalar yüzünden 7+ şuanlık alamayacağım. Bende diyorum ki iPhone7 128 veya 32 lik alıp biraz onu kullanayım sonra da güzel bir plus denk getirirsem üstüne para verip alırım. Sizce bu fikrim mantıklı olur mu olursa üste ne kadar veririz ? Veya beklemeyi sevmem ama beklemi dersiniz ?
hiç uğraşma bekle derim.