iPhone 7 verip 7+

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar Vodafone sağolsun ve de Türkcell son anda ki hatalar yüzünden 7+ şuanlık alamayacağım. Bende diyorum ki iPhone7 128 veya 32 lik alıp biraz onu kullanayım sonra da güzel bir plus denk getirirsem üstüne para verip alırım. Sizce bu fikrim mantıklı olur mu olursa üste ne kadar veririz ? Veya beklemeyi sevmem ama beklemi dersiniz ?

Apocalypse_

Where there is love there is life
Onursal Üye
Bende lansmandan birgün sonra ön sipariş vermeme rağmen kesin gelecek 14 ünde alacaksınız dedi bgün aradım gelmedi zor gelir dedi

Bende lansmandan birgün sonra ön sipariş vermeme rağmen kesin gelecek 14 ünde alacaksınız dedi bgün aradım gelmedi zor gelir dedi
Bana vodafone 7 plus için alabilirsiniz dediler sonra puanı belli olmamıştı veremiyoruz 7 alabilirsiniz dediler. Türkcell de de platinum pakete verme işlemi on siparisten sonra biter dedi burda ki bayi sonra da 2 3 ay daha surecek bu şekilde dediler. Halbuki 6 200 tlye kadar cihaz alabiliyor hat. Ama boyle puruzler çıkarttıkca insanın hevesi kursagında kalıyor

Arkadaşlar Vodafone sağolsun ve de Türkcell son anda ki hatalar yüzünden 7+ şuanlık alamayacağım. Bende diyorum ki iPhone7 128 veya 32 lik alıp biraz onu kullanayım sonra da güzel bir plus denk getirirsem üstüne para verip alırım. Sizce bu fikrim mantıklı olur mu olursa üste ne kadar veririz ? Veya beklemeyi sevmem ama beklemi dersiniz ?
hiç uğraşma bekle derim.

stat counter