iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışta!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışta!

iPhone 7, iPhone 7 Plus ve yeni Apple Watch serisi bu gece 00:00 itibariyle satışa çıktı. Peki, insanlar iPhone 7'ye ne kadar ilgi gösterdi? Uzun kuyruklar oluştu mu?

iPhone 7 satın almayı düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

SevrenurTKöle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Reaksiyon puanı
2,554
Aslında düşünüyorum ama iphone 6 yı daha geçen sene aldım ve yenilememe izin verilmiyor maalesef
Olur mu izin verilmiyor iphone 6da kalamazsın.
Hararetli bir şekilde farklarını anlat eğer işe yaramazsa daha da ileri git nereye baksam iphone 7 plus görüyorum de oda işe yaramazsa bazen iphone 6 ya bakınca çift kamera görüyorum ama sonra bakıyorum ki yok büyük hayal kırıklığı oluyor de buda işe yaramazsa son çare şunu dene steve Jobs beyaz kefenle rüyama giriyor bana ne zaman 7 plus alacaksın diye soruyor kafayı yiyeceğim delireceğim falan de mutlaka ikna edersin yaf öyle hemen pes edilir mi.

SevrenurTKöle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hararetli bir şekilde farklarını anlat eğer işe yaramazsa daha da ileri git nereye baksam iphone 7 plus görüyorum de oda işe yaramazsa bazen iphone 6 ya bakınca çift kamera görüyorum ama sonra bakıyorum ki yok büyük hayal kırıklığı oluyor de buda işe yaramazsa son çare şunu dene steve Jobs beyaz kefenle rüyama giriyor bana ne zaman 7 plus alacaksın diye soruyor kafayı yiyeceğim delireceğim falan de mutlaka ikna edersin yaf öyle hemen pes edilir mi.
Pes etmek değil mesele söz verdim eskiyene kadar bunu kullanıcam diye sonra tabi içim gidiyo iphone 7 nin siyah mat olanına ama denicem bu taktiği de teşekkür ederim.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
:smile::smile::smile:

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Bir telefona 3 bin lira üstü bedel ödemek akıl kârı değil.