iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ben gece bıtaktığım yüzdeden en fazla 2-3 aşağı düşmüş oluyor,eğer iade hakkınız varsa iade edin,normal değil.Birde ios 12 bariz şarj harcıyor 11 e göre.Aldığınız sürüm 11 olursa şarj düzelmeden 12 ye geçmenizi önermem

onursumak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arka planda uygulama yenileme özelliğini kapatınca pil sorunu yaşamamaya başladım. Gece telefonun şarjı %100 iken sabah uyandığımda yine %100 oluyor. Pil sorunu yaşayan arkadaşlar bu özelliği kapatıp pil sorununu giderebilirler. Telefonumda ios 12.1 yüklü bu arada.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar Note 8 teklif ediyorlar takas ta ne dersiniz? Cihaz temiz yani sorun yok.bende ki 7plus 128gb. Daha gideri var mı :)

altinyaylali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
önceden samsung kulaniyordum simdi iphone 7 plus kulaniyorum konusma kayit pragrami lazim yardimci olurmusunuz bilgi olan varmi bu konuda

SAYGILR

AnakinSkywalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İphone 7 kullanan birisi ne kadar ekran süresi aldığını söyleyebilir mi?

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
İphone 7 kullanan birisi ne kadar ekran süresi aldığını söyleyebilir mi?

Kullanıma bağlı ben Sosyal Medya ve Oyunlarda çok vakit harcıyorum durum bu
67911
e

DesingKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sosyal medyayı aktif kullanıyorum sonuç bu batarya betam %84 26 Aydır kullandığım telefon batarya yönünden bir sıkıntı yaşamadım tabi günde 2-3 kere şarj Etmek zorunda kalıyorum
67912

AnakinSkywalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kullanıma bağlı ben Sosyal Medya ve Oyunlarda çok vakit harcıyorum durum bu
Ekli dosyayı görüntüle 67911e
Sosyal medyayı aktif kullanıyorum sonuç bu batarya betam %84 26 Aydır kullandığım telefon batarya yönünden bir sıkıntı yaşamadım tabi günde 2-3 kere şarj Etmek zorunda kalıyorum Ekli dosyayı görüntüle 67912
Ben oyun oynamam genelde whatsapp ve telefon konuşması yapıyorum(günde 2 2.5 saat arası telefon konuşurum bi o kadar da whatsapp). Çok sıkılırsam 20 30 dk instagram girerim. Ha birde 1 saat civarı youtube günde. Acaba günümü çıkarır mı yoksa gün içinde şarj etmeye ihtiyaç duyar mıyım ?

YED

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Ben oyun oynamam genelde whatsapp ve telefon konuşması yapıyorum(günde 2 2.5 saat arası telefon konuşurum bi o kadar da whatsapp). Çok sıkılırsam 20 30 dk instagram girerim. Ha birde 1 saat civarı youtube günde. Acaba günümü çıkarır mı yoksa gün içinde şarj etmeye ihtiyaç duyar mıyım ?

Belki 1 defa şarj etme ihtiyacı duyabilirsin

DesingKhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben yeteceğini düşünüyorum

Tlghntsn97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
7 plus alıcaktım Xiaomi mi8 aldım ekran süresi nasıl sizce.

bertan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone 7 mikrofon sorunu son zamanlarda birçok kullanıcıyı etkileyen yaygın bir şikayet haline geldi. Bu sorunun bir kısmı iOS güncellemesinden sonra meydana gelirken, bir kısmı da aniden meydana geliyor. Kullanıcılar telefon görüşmesi sırasında mikrofonlarının çalışmadığını, karşı tarafın arka planda robotik sesler duyduğu için konuşmaları anlayamadığını belirtiyor. Bazı kullanıcılar ise telefon görüşmelerinde karşı tarafı duyamadıklarını belirtiyor.

Kaynak : iPhone 7 Mikrofon Sorunu

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
32gb iPhone 7 kullananlar arkadaşlar cihaz tamamen boşken toplamda ne kadar kullanılabilir alan olduğunu söyleyebilirlermi?

ahmetemin_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar, sizce şuanda android bir cihazdan ( ki cihaz eskidi yeni telefona geçeceğim) iPhone 7 plusa gecilirmi

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhabalar sevgili forum üyeleri, şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum. Yaşım 15 (Lütfen küçük görüp cevap vermemezlik yapmayın) İphone 7 Plus' a geçmek istiyorum öyle sürekli oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum onun haricinde Helix Jump, bir de İOS'a geçersem NBA 2K Mobile filan oynarım. Şu anki telefonum daha 2 senesi olmadı ben her iki seneye yakın telefon değiştirmekten sıkıldım. Benim bir yakınım yaklaşık 8 sene İphone 5S kullandı ben de bu telefona 3 4 sene degistirmemek üzere geçmek istiyorum daha önceden hep android kullandım ama artık bir İOS işletim sistemini tatmak istiyorum genel olarak kullanıcıları memnun ama sizin düşünceleriniz nedir? Sizce değiştirmeli miyim. Açıkçası benim hayalim diyebilirim. Ona göre cevaplarsanız çok sevinirim (^^)

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
7 plus kimseyi üzmez.
Millette çene çok. Onu alacağına bunu al diyenleri dinlersen yolunu şaşırırsın.

Sen ios merak ediyorum dersin adam sana huawei önerir.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
7 plus kimseyi üzmez.
Millette çene çok. Onu alacağına bunu al diyenleri dinlersen yolunu şaşırırsın.

Sen ios merak ediyorum dersin adam sana huawei önerir.

3-4 sene rahat götürür değil mi verdiğimiz paraya değer yani yoksa 2 senede 2000 liralık telefonda degistirebilirim ama mutlu olmam

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
Arkadaşlar, sizce şuanda android bir cihazdan ( ki cihaz eskidi yeni telefona geçeceğim) iPhone 7 plusa gecilirmi
Geçen sene bu soruyu sorsaydın al derdim dostum ancak apple’ın yeni çıkardığı cihazlar çok kuvvetli cihazlar Apple’da biraz daha yüksek gereksinim isteyecek arayüz tasarım,kontrol.. vs gibi şeylere kafa yormaya başladı (kişisel görüş) bu yüzden alman konusunda iki kez düşün derim.cihaza kötü demiyorum gerçekten güzel cihaz ancak yavaş yavaş eskiyor gibi...(Ama gerçekten hala efsane cihaz hız kamera ses kalitesi... vs)

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Her şey bütçene göredir. Bana kalırsa sıfırını alıp o kadar para verme 2. El temiz bir cihaz bulup yoluna öyle devam et 7plus da. Çünkü malum dolar kuru ile şuanda sıfırına vereceğin paraya yazık edersin. O kadar para vermeye değer bir cihaz değil ŞUAN DA... dediği. Gibi yarı fiyatına 2.elini al temizinden kullan geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar sevgili forum üyeleri, şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum. Yaşım 15 (Lütfen küçük görüp cevap vermemezlik yapmayın) İphone 7 Plus' a geçmek istiyorum öyle sürekli oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum onun haricinde Helix Jump, bir de İOS'a geçersem NBA 2K Mobile filan oynarım. Şu anki telefonum daha 2 senesi olmadı ben her iki seneye yakın telefon değiştirmekten sıkıldım. Benim bir yakınım yaklaşık 8 sene İphone 5S kullandı ben de bu telefona 3 4 sene degistirmemek üzere geçmek istiyorum daha önceden hep android kullandım ama artık bir İOS işletim sistemini tatmak istiyorum genel olarak kullanıcıları memnun ama sizin düşünceleriniz nedir? Sizce değiştirmeli miyim. Açıkçası benim hayalim diyebilirim. Ona göre cevaplarsanız çok sevinirim (^^)
Bir üst mesajda ki arkadaşa da aynı cevabı verdim. Bende 7plus kullanıyorum ve çok memnunun. Sende çok memnun kalırsın kardeşim. Ama üstüne basabasa söylüyorum SIFIR ALMA! Temiz bir 2.el bul paran cebinde kalsın. 7plus güzel telefon. Lakin şu dolar Türk lirası kurunda bu paralar verilecek bir cihaz değil.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Siz neden ios işlemcisini tercih ediyorsunuz ona göre android yada ios işlemcili telefon alicamgimda

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Siz neden ios işlemcisini tercih ediyorsunuz ona göre android yada ios işlemcili telefon alicamgimda
ben uzun ömürlü bir kullanım sunduğu için
marketi için uygulamaların işletim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalıştığı için
kullanımı kolay olduğu için tercih ediyordum
bu arada İPhone 5s bana tam 5 yıl dayandı ve artık İPhone'un bir albenisi kalmadı ve bu saatten sonra asla İPhone almam bataryası bile almamak için geçerli bir sebep ve ben artık Huawei'ciyim
bütçe sıkıntım olmasaydı Huawei P30,Mate 10 Pro veya OnePlus 7 alırdım

Son düzenleme:

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Aynen o yüzden ios bataryası için ios sevmiyorum yani iphone

S9+ mı almalıyım yoksa iphone 7 mi

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sana bilgi verebildiysem ne mutlu bana

P30 pahalı degilmi

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Sana bilgi verebildiysem ne mutlu bana

P30 pahalı degilmi
bütçe sıkıntım olmasaydı onu alırdım ama ekonomik olarak Mate 10 Pro alırdım gerçi o da 3000 civarı ama değer
Huawei'nin Lite P Smart ve Y modelleri alınmaz Huawei alacaksan amiral gemisi alacaksın