iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Bu yıl telefonu değiştirmeyip macbookumu yenilesem :/

Apple umarım fazla yenilik yapmazsın :D

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Bu yıl telefonu değiştirmeyip macbookumu yenilesem :/

Apple umarım fazla yenilik yapmazsın :D

aynen insan artık bi cihaz almaya korkuyor hemen yeni bişey çıkıyor taksitle alsan daha da fena eskiyor sen hala taksidini ödüyorsun

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
aynen insan artık bi cihaz almaya korkuyor hemen yeni bişey çıkıyor taksitle alsan daha da fena eskiyor sen hala taksidini ödüyorsun

Doğrusun dostum . Ama bence hepimizin kaçırdığı bir nokta var bu cihazların da bir sınırı var daha ne yapabilirlerki ? Bence sınırs dayandılar ve kaymağını yeme peşindeler :) o yüzden iphone 7 tamamdır ben daha 3 sene telefon değiştirmem :)

pisst0n

Doçent
Reaksiyon puanı
180
Doğrusun dostum . Ama bence hepimizin kaçırdığı bir nokta var bu cihazların da bir sınırı var daha ne yapabilirlerki ? Bence sınırs dayandılar ve kaymağını yeme peşindeler :) o yüzden iphone 7 tamamdır ben daha 3 sene telefon değiştirmem :)

8 çerçevesiz gelecek diyorlar 7 1 sene geçmeden eskiyecek öyle birşey olursa :/

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14

aynen daha ne kadar gelişebilir ki en fazla ufak eklemeler yaparlar ben zaten her zaman yeni telefon almaya korkuyorum bi alsan 2-3 ay sonra yeni özellikli bi tanesi özellikle telefon piyasası çok hızlı gelişiyor laptop ve tablet öyle değil bi alsak 3-5 sene rahat gidiyor bi laptop mesela bunun sebebi de insanların en çok ihtiyaç duyduğu cihaz telefon, tablet ve laptop öyle her yere gitmese telefonlar artık kimlik gibi 7/24 yanımızda doğal yani gelişmesi insanlar yeni şeyler yeni özellikler istiyor talebe göre üretiyorlar markalar da[emoji23][emoji23]

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Bu yüz tanıma özelliği 7 lere gelecek mi acaba

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Usta modası geçmiş konuşardan şişti herkes yok batarya ömrü yok iphone 6s mi 7 mi ;) biraz uygulamalardan yazılımdan bahsetsek ? Hayatımızı pratik anlamda kolaylaştıracak konulara değinsek daha doğru olurdu :) boş boş telefon satıyorsunuz resmen :)

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Usta modası geçmiş konuşardan şişti herkes yok batarya ömrü yok iphone 6s mi 7 mi ;) biraz uygulamalardan yazılımdan bahsetsek ? Hayatımızı pratik anlamda kolaylaştıracak konulara değinsek daha doğru olurdu :) boş boş telefon satıyorsunuz resmen :)
[emoji106] katiliyorum gunumuz teknolojisinde kotu kamera kotu pil veya kotu telefon (cin mallari haric) yok parayi fazla verirsin en iyisini alirsin azcik kisarsin orta segmenteki urunu alirsin bu hep boyleydi ve boyle kalacak.

_Cloud_

Asistan
Reaksiyon puanı
12
iPhone'un olması bir yana macbook pro olmadan yarım geliyor bana.

Son düzenleyen moderatör:

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bişey sorucam ben mail uygulamasına girmeden bana mail bildirimleri yeni mailler gelmiyor girmemle birlikte denetlemeye başlıyor ve sonra geliyor siz de nasıl anında girmeden geliyor mu bi ayarsı mı var bunun ?

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250

Bildirimlerden girip,outlock-gmail e girip ordanda kontrol edin

Yani su:
28f70d2222c08909e123995d3d64150c.jpg
2b5a88fb61cdd498b8676a8a9fd30988.jpg

Arti guc tasarruf modundaykende gelmez.

tansu87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bana 7 ve 7 plus arka kamera farkları lazım. aynı yerden aynı anda çekilmiş.

lg g6'da çift kamera ile geniş açı fotoğrafları çok güzel. iphone 7 plus çift kamera ile bu geniş açı fotoğrafında nasıl hiçbir yerde bulamadım. ona göre 7 veya 7 plus alacağım.

MelodyPond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar bana 7 ve 7 plus arka kamera farkları lazım. aynı yerden aynı anda çekilmiş.

lg g6'da çift kamera ile geniş açı fotoğrafları çok güzel. iphone 7 plus çift kamera ile bu geniş açı fotoğrafında nasıl hiçbir yerde bulamadım. ona göre 7 veya 7 plus alacağım.

İPhone 7 Plus ikinci kamerayi g6 gibi geniş açı fotoğraf çekmek için değil, optik zoom ve bokeh efekti için kullanıyor.

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İos 11 yükleyen var mı GM sürümünü? 10.3.3 e göre nasıl yorumları alabilir miyim?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025

İphonedo'nun ilgili videosuna bakabilirsiniz

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İos 11 yükleyen var mı GM sürümünü? 10.3.3 e göre nasıl yorumları alabilir miyim?
Ben kullanıyorum ios 10.3.3 e göre biraz daha yavaş ve batarya süresi olarak biraz daha az gidiyor telefonum ama yinede ilk sürüm olmasına rağmen iyi bence yüklemeye değer

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
GM yüklemeyin. iOS 11.0 sonrası sürümleri bekleyin derim. App Store'daki konum servisleriyle ilgili sıkıntıdan dolayı şarj hızlı gidiyor ve uygulama yükleme hızı çok yavaş.

nader11neu

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Bişey sorucam ben mail uygulamasına girmeden bana mail bildirimleri yeni mailler gelmiyor girmemle birlikte denetlemeye başlıyor ve sonra geliyor siz de nasıl anında girmeden geliyor mu bi ayarsı mı var bunun ?

Maalesef. Yok Böyle birşey

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
GM yüklemeyin. iOS 11.0 sonrası sürümleri bekleyin derim. App Store'daki konum servisleriyle ilgili sıkıntıdan dolayı şarj hızlı gidiyor ve uygulama yükleme hızı çok yavaş.
Evet fakat gm sürümü betası bu sürüm. Tam sürüm 19'unda çıkacaktı sanırım