iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ahmetemin_

Üyecik
Arkadaşlar, sizce şuanda android bir cihazdan ( ki cihaz eskidi yeni telefona geçeceğim) iPhone 7 plusa gecilirmi

Emre İnce

Üyecik
Merhabalar sevgili forum üyeleri, şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum. Yaşım 15 (Lütfen küçük görüp cevap vermemezlik yapmayın) İphone 7 Plus' a geçmek istiyorum öyle sürekli oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum onun haricinde Helix Jump, bir de İOS'a geçersem NBA 2K Mobile filan oynarım. Şu anki telefonum daha 2 senesi olmadı ben her iki seneye yakın telefon değiştirmekten sıkıldım. Benim bir yakınım yaklaşık 8 sene İphone 5S kullandı ben de bu telefona 3 4 sene degistirmemek üzere geçmek istiyorum daha önceden hep android kullandım ama artık bir İOS işletim sistemini tatmak istiyorum genel olarak kullanıcıları memnun ama sizin düşünceleriniz nedir? Sizce değiştirmeli miyim. Açıkçası benim hayalim diyebilirim. Ona göre cevaplarsanız çok sevinirim (^^)

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
7 plus kimseyi üzmez.
Millette çene çok. Onu alacağına bunu al diyenleri dinlersen yolunu şaşırırsın.

Sen ios merak ediyorum dersin adam sana huawei önerir.

Emre İnce

Üyecik
7 plus kimseyi üzmez.
Millette çene çok. Onu alacağına bunu al diyenleri dinlersen yolunu şaşırırsın.

Sen ios merak ediyorum dersin adam sana huawei önerir.
3-4 sene rahat götürür değil mi verdiğimiz paraya değer yani yoksa 2 senede 2000 liralık telefonda degistirebilirim ama mutlu olmam

Kaansn34

Asistan
Arkadaşlar, sizce şuanda android bir cihazdan ( ki cihaz eskidi yeni telefona geçeceğim) iPhone 7 plusa gecilirmi
Geçen sene bu soruyu sorsaydın al derdim dostum ancak apple’ın yeni çıkardığı cihazlar çok kuvvetli cihazlar Apple’da biraz daha yüksek gereksinim isteyecek arayüz tasarım,kontrol.. vs gibi şeylere kafa yormaya başladı (kişisel görüş) bu yüzden alman konusunda iki kez düşün derim.cihaza kötü demiyorum gerçekten güzel cihaz ancak yavaş yavaş eskiyor gibi...(Ama gerçekten hala efsane cihaz hız kamera ses kalitesi... vs)

TZCN

Asistan
Her şey bütçene göredir. Bana kalırsa sıfırını alıp o kadar para verme 2. El temiz bir cihaz bulup yoluna öyle devam et 7plus da. Çünkü malum dolar kuru ile şuanda sıfırına vereceğin paraya yazık edersin. O kadar para vermeye değer bir cihaz değil ŞUAN DA... dediği. Gibi yarı fiyatına 2.elini al temizinden kullan geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar sevgili forum üyeleri, şu an Lenovo K6 Note kullanıyorum. Yaşım 15 (Lütfen küçük görüp cevap vermemezlik yapmayın) İphone 7 Plus' a geçmek istiyorum öyle sürekli oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum onun haricinde Helix Jump, bir de İOS'a geçersem NBA 2K Mobile filan oynarım. Şu anki telefonum daha 2 senesi olmadı ben her iki seneye yakın telefon değiştirmekten sıkıldım. Benim bir yakınım yaklaşık 8 sene İphone 5S kullandı ben de bu telefona 3 4 sene degistirmemek üzere geçmek istiyorum daha önceden hep android kullandım ama artık bir İOS işletim sistemini tatmak istiyorum genel olarak kullanıcıları memnun ama sizin düşünceleriniz nedir? Sizce değiştirmeli miyim. Açıkçası benim hayalim diyebilirim. Ona göre cevaplarsanız çok sevinirim (^^)
Bir üst mesajda ki arkadaşa da aynı cevabı verdim. Bende 7plus kullanıyorum ve çok memnunun. Sende çok memnun kalırsın kardeşim. Ama üstüne basabasa söylüyorum SIFIR ALMA! Temiz bir 2.el bul paran cebinde kalsın. 7plus güzel telefon. Lakin şu dolar Türk lirası kurunda bu paralar verilecek bir cihaz değil.

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Siz neden ios işlemcisini tercih ediyorsunuz ona göre android yada ios işlemcili telefon alicamgimda

Webhead

Profesör
Siz neden ios işlemcisini tercih ediyorsunuz ona göre android yada ios işlemcili telefon alicamgimda
ben uzun ömürlü bir kullanım sunduğu için
marketi için uygulamaların işletim sistemi ile uyumlu bir şekilde çalıştığı için
kullanımı kolay olduğu için tercih ediyordum
bu arada İPhone 5s bana tam 5 yıl dayandı ve artık İPhone'un bir albenisi kalmadı ve bu saatten sonra asla İPhone almam bataryası bile almamak için geçerli bir sebep ve ben artık Huawei'ciyim
bütçe sıkıntım olmasaydı Huawei P30,Mate 10 Pro veya OnePlus 7 alırdım

Son düzenleme:

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Aynen o yüzden ios bataryası için ios sevmiyorum yani iphone

S9+ mı almalıyım yoksa iphone 7 mi

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Sana bilgi verebildiysem ne mutlu bana

P30 pahalı degilmi

Webhead

Profesör
Sana bilgi verebildiysem ne mutlu bana

P30 pahalı degilmi
bütçe sıkıntım olmasaydı onu alırdım ama ekonomik olarak Mate 10 Pro alırdım gerçi o da 3000 civarı ama değer
Huawei'nin Lite P Smart ve Y modelleri alınmaz Huawei alacaksan amiral gemisi alacaksın

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Verdigin bilgiler için teşekkürler kardeşim.ios hakkinda bise merak edersem sana soracağım

stat counter