iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Ben de bu yılmdeğiştirmeyi düşünmüyorum . Normalde her yıl yeni modeli alırdım . Eskisini satıp falan .. yeni çıkan model de heyecanlandırmadı açıkçası :) r de fiyat durumu var tabi

Bu yıl telefonu değiştirmeyip macbookumu yenilesem :/

Apple umarım fazla yenilik yapmazsın :D

aynen insan artık bi cihaz almaya korkuyor hemen yeni bişey çıkıyor taksitle alsan daha da fena eskiyor sen hala taksidini ödüyorsun
Doğrusun dostum . Ama bence hepimizin kaçırdığı bir nokta var bu cihazların da bir sınırı var daha ne yapabilirlerki ? Bence sınırs dayandılar ve kaymağını yeme peşindeler :) o yüzden iphone 7 tamamdır ben daha 3 sene telefon değiştirmem :)

Doğrusun dostum . Ama bence hepimizin kaçırdığı bir nokta var bu cihazların da bir sınırı var daha ne yapabilirlerki ? Bence sınırs dayandılar ve kaymağını yeme peşindeler :) o yüzden iphone 7 tamamdır ben daha 3 sene telefon değiştirmem :)
8 çerçevesiz gelecek diyorlar 7 1 sene geçmeden eskiyecek öyle birşey olursa :/

eo93

Asistan
aynen daha ne kadar gelişebilir ki en fazla ufak eklemeler yaparlar ben zaten her zaman yeni telefon almaya korkuyorum bi alsan 2-3 ay sonra yeni özellikli bi tanesi özellikle telefon piyasası çok hızlı gelişiyor laptop ve tablet öyle değil bi alsak 3-5 sene rahat gidiyor bi laptop mesela bunun sebebi de insanların en çok ihtiyaç duyduğu cihaz telefon, tablet ve laptop öyle her yere gitmese telefonlar artık kimlik gibi 7/24 yanımızda doğal yani gelişmesi insanlar yeni şeyler yeni özellikler istiyor talebe göre üretiyorlar markalar da

Usta modası geçmiş konuşardan şişti herkes yok batarya ömrü yok iphone 6s mi 7 mi ;) biraz uygulamalardan yazılımdan bahsetsek ? Hayatımızı pratik anlamda kolaylaştıracak konulara değinsek daha doğru olurdu :) boş boş telefon satıyorsunuz resmen :)

Usta modası geçmiş konuşardan şişti herkes yok batarya ömrü yok iphone 6s mi 7 mi ;) biraz uygulamalardan yazılımdan bahsetsek ? Hayatımızı pratik anlamda kolaylaştıracak konulara değinsek daha doğru olurdu :) boş boş telefon satıyorsunuz resmen :)
katiliyorum gunumuz teknolojisinde kotu kamera kotu pil veya kotu telefon (cin mallari haric) yok parayi fazla verirsin en iyisini alirsin azcik kisarsin orta segmenteki urunu alirsin bu hep boyleydi ve boyle kalacak.

Bişey sorucam ben mail uygulamasına girmeden bana mail bildirimleri yeni mailler gelmiyor girmemle birlikte denetlemeye başlıyor ve sonra geliyor siz de nasıl anında girmeden geliyor mu bi ayarsı mı var bunun ?

stat counter