iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

Arkadaslar bi iphone 7 var bunun home tusu calismiyor ben sivastayim garanti icin applenin istanbuldaki yerine telefonu goturmem sartmi yoksa telefoncular veya alindigi yer gonderebiliyormu?

Arkadaslar bi iphone 7 var bunun home tusu calismiyor ben sivastayim garanti icin applenin istanbuldaki yerine telefonu goturmem sartmi yoksa telefoncular veya alindigi yer gonderebiliyormu?
Kargoyla gönderebilirsin arkadaşım Afyon'dan İstanbul zorluya kargoyla göndermişti ama ilk önce zorlu işe iletişime geç 0 (212) 708 37 00

Arkadaşlar merhaba ben de iPhone 7 var ve arka planda ki uygulamaları kapattığımda WhatsApp bildirimleri gecikiyor fakat açık bıraktığımda hızlı geliyor kapalı zamanda da ilk üç 4 dakika çok hızlı geliyor sonra yavaşlamaya başlıyor kafayı yiyecegim bu sorunu nasıl çözebilirim başka yaşayan kullanıcı var mı

Arkadaşlar merhaba ben de iPhone 7 var ve arka planda ki uygulamaları kapattığımda WhatsApp bildirimleri gecikiyor fakat açık bıraktığımda hızlı geliyor kapalı zamanda da ilk üç 4 dakika çok hızlı geliyor sonra yavaşlamaya başlıyor kafayı yiyecegim bu sorunu nasıl çözebilirim başka yaşayan kullanıcı var mı
Arka planda uygulama yenileye girip whatsapp in acik olduguna emin olun.hattin kotu cektigi yerler haric oyle bisey olmasi mumkun degil.

Acil yardım lazım

7 plus malum 3.-3.5 saatte doluyor

12w luk orjinal ipad şarjı kullansak zararı ne olur.

Not: sitelerde çok araşturdım yıllardır kullandığını söyleyip zararı yok diyenler çok fazla sadece birkaç kişi zararı var batarya ömrü öldü demiş AMA ZATEN BATARYA NE YAPARSAK YAPALIM 1 SENE SONUNDA EN AZ %20 lik kayıp yaşıyor bunu ipad şarjına bağlamak yanlış!

Sizlerin fikri de önemli lütfen!

Acil yardım lazım

Not: sitelerde çok araşturdım yıllardır kullandığını söyleyip zararı yok diyenler çok fazla sadece birkaç kişi zararı var batarya ömrü öldü demiş AMA ZATEN BATARYA NE YAPARSAK YAPALIM 1 SENE SONUNDA EN AZ %20 lik kayıp yaşıyor bunu ipad şarjına bağlamak yanlış!

Sitesine bakarsan uyumlu cihazlar arasinda iphone un oldugunu gorursun.zarari olsa apple kendi sitesinde teshir etmez.

Acil yardım lazım

Hocam seninde dediğin gibi 3.-3.5 saatte doluyor. Düz bir mantıkla ipad şarjı ile tam kapasite sınırını daha kolay aşarsın. Yani stok şarj aleti ile doldurduğun şarj 3 saatte dolduğu için telefonun şarjda kalma süresi artar kullanım süren kısalır > sürenin kısalması daha az şarja taktığın anlamına gelir > Daha az şarja takarsan tam kapasite sınırına daha geç ulaşırsın. iPad şarj aleti ile bu kapasite için örn. 500 kapasite sınırını daha kolay yakalarsın bunun haricinde bir zararı olmaz . Bende aynı şeyi yapıyorum gördüğüm tek yan etki şarjda iken daha fazla ısınma oluyor. Mantıken şarj slotunda ki dirençlerden daha fazla akım geçiyor.

stat counter