İphone 7 ve 7 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri

Bu konuyu okuyanlar

BedouinthePole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Iphone 6s için kırılmaz cam alsak 7yle uyum sağlar mı acaba?

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Sağlar ön panel tamamen aynı

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Spigen alcam zatende model önerisi :D şuan şeffafta karar kıldım gibi

@FOM şeffafta kirlenme oluyormu sen kullanıyordun yanılmıyosam

Kalitesiz kılıflarda sararma oluyor ama spigen'in ürünleri kaliteli sararma olmuyor. Kullandığım kılıflar da olmadı en azından.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
SDN 'nin videosunda yer alan kılıf bu ilk bende bunu alcaktım çok kalın geldi şeffaf almak daha mantıklı gibi

Siz 7 plusmı alcaksınız 7 mi ?
Evet o kılıf, benim içim çok kalın değil hatta bana güven verir o şekilde :) Bu arada nasipse 7 olmazsa 6S alacağım :)

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
İphone 7 32 gb almaya karar verdim turktelekomda 3149 TL peşin alıcam

iPhone 7 Kılıf, Spigen Neo Hybrid Crystal

iPhone 7 Kılıf, Spigen Tough Armor

sizce hangi kılıfı alıyım birde başka önerebilceğiniz kılıf varmı yorumlarınızı bekliyorum
Kesinlikle tough. Bir de UAK satisa baslayinca uag da tercih edilebilir. On yuze de sgpnin temperli koruyucularindan taktin mi tamamdir

Yalniz toughta apple logosu acikta oldugu icin oradan toz kacabiliyor. Telefoncularda arka kasa koruyucu jelatinlerden satiliyor veya sgpden de alabilirsiniz. Onla da arka kismi desteklerseniz logoya omurbillah bir seycik olmaz

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Ben direk düz aldıö kibar istedigim icin biraz daha kac gune geliyo kargo simdi verdim siparisi

Bende şimdi verdim yarın kargoya verirler kargo numarısı ile kargo takibi yapabilirsiniz onun dışında bende kibar severim fakat crystal ayrı bi güzellik katıyor ve arkadaki çıkıntı masaya koyuldugunda sabit tutuyor telefonu elinde durmasına gerek yok bunlar bi kılıf adına güzel şeyler sizin tercihinizide beğendim iyi günlerde kullanın

Son olarak renk seçimini naptınız şeffafmı yoksa siyahmı ? üstleri ve yanları

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Beyşer suan cok buyul yoklulta kaldım sarzımı ve kulaklıgımı aldım iceri geçtim film izlemek icin bir baktım giriş yok yeni aklıma geldi aliexpresden hemen aparar siparis verdik 20 tl istiyenleri bilgilendirmek istedim

vasilty

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Beyler suan cok buyuk yoklulta kaldım sarzımı ve kulaklıgımı aldım iceri geçtim film izlemek icin bir baktım tek giriş yeni aklıma geldi aliexpresden hemen aparat siparis verdik 20 tl istiyenleri bilgilendirmek istedim

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Beyşer suan cok buyul yoklulta kaldım sarzımı ve kulaklıgımı aldım iceri geçtim film izlemek icin bir baktım giriş yok yeni aklıma geldi aliexpresden hemen aparar siparis verdik 20 tl istiyenleri bilgilendirmek istedim

Ben şarjdayken hiç müzik dinlemem beni etkilemez şahsen :D

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben Spigen Ultra Hybrid kullanıyorum oldukça sağlam bisiklet kullanırken telefonla konuşuyordum yola oldukça sağlam köşeden düştü kılıfta hiçbir darbe yok. Kılıf şuan indirimde.