İphone 7 ve 7 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu Önerileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

FoLLow

Doçent
Selamun Aleykum ;

İphone 7 ve 7 Plus Kılıf ve Ekran Koruyucu tavsiyelerinizi bekliyorum telefonu ağırlaştıran kılıflar tercihim değildir genelde şeffaf seviyorum ama ne kadar sağlam olur yorumlarınızı bekliyorum.

FoLLow

Doçent
Bunları gördüm konularınızı yakından takip ediyorum zatende bana tavsiye lazım ekran koruyucu + kılıf konuda belirttiğim gibi ağır kılıfları sevmiyorum şeffaf kılıflar daha hoş duruyor ama dayanıklılık konusunda ne durumda bilemem
Az önce 7 için spigenden ekran koruyucu aldım, daha öncede kullanmıştım. ttec ekran koruyucudan daha iyi olduğu kesin hatta testleri vardı. Tavsiye ederim

Armor gelirse kılıf tercihim de armor olacak benim siyah olan ilk defa kılıf alacağım bakalım :)

FOM

Profesör
Onursal Üye
Bunları gördüm konularınızı yakından takip ediyorum zatende bana tavsiye lazım ekran koruyucu + kılıf konuda belirttiğim gibi ağır kılıfları sevmiyorum şeffaf kılıflar daha hoş duruyor ama dayanıklılık konusunda ne durumda bilemem
Teşekkürler takip için :) Sigenin şeffaf kılıfı hem dayanıklı hem kaliteli zaten adi kılıflar arka boyaya zarar veriyor gold cihazlar mor renge dönüşüyor. Spigenin şeffaf olanı liquid crystal olanı hem dayanıklı hem kaliteli

Armor gelirse kılıf tercihim de armor olacak benim siyah olan ilk defa kılıf alacağım bakalım :)
Aynen, tam yazacaktim tough armor aldin mi olay biter diye. Ha uzun sure kullanirim dersen UAG da oneririrm. Ama 130 lira bir kilifa verilir mi bilmem.

Spigenin bir ok kilifini denedim. En beğendiğim tough oldu. Standi olmasi buyuk avantaj, hele buyuk ekranda video seyrederken buyuk kolaylik. Uag ise ince olmasina rağmen müthiş koruyor. Onu da 5ste kullaniyorum.

Amazonda ucuza bulunabilir belki hd spigen koruyucular ama stok bitmis komple. 1-2 ay shipping verdigi modeller var :flushed:

Kılıf konusunda çok kararsızım şu an fiyat farketmez şu aşamada bi kere alıncak sonuçta. o kadar paralar veriliyor. ama en iyisi hangisi hala karar veremedim

FoLLow

Doçent
Teşekkürler takip için :) Sigenin şeffaf kılıfı hem dayanıklı hem kaliteli zaten adi kılıflar arka boyaya zarar veriyor gold cihazlar mor renge dönüşüyor. Spigenin şeffaf olanı liquid crystal olanı hem dayanıklı hem kaliteli
Kalın kılıf sevmiyorum dayanıklılıkdada sorun olmucaksa alırım crystal onun dışında elma görünecek :D olmazsa olmazım sizin tercihiniz hangisi olurdu kılıfta bütçe sıkıntyım yok sonuçta 1 defa alınıcak bide büyük ihtimal iphone 7 alıcam plus değil

FoLLow

Doçent
Aynen, tam yazacaktim tough armor aldin mi olay biter diye. Ha uzun sure kullanirim dersen UAG da oneririrm. Ama 130 lira bir kilifa verilir mi bilmem.

Spigenin bir ok kilifini denedim. En beğendiğim tough oldu. Standi olmasi buyuk avantaj, hele buyuk ekranda video seyrederken buyuk kolaylik. Uag ise ince olmasina rağmen müthiş koruyor. Onu da 5ste kullaniyorum.

Amazonda ucuza bulunabilir belki hd spigen koruyucular ama stok bitmis komple. 1-2 ay shipping verdigi modeller var :flushed:
Beğendiklerini link atarsan daha iyi olur bütçe sıkıntı değil ama kalın kılıf sevmiyorum dayanıklılık konusunda dezavantajı olmucaksa fark etmez yani

FOM

Profesör
Onursal Üye
Kalın kılıf sevmiyorum dayanıklılıkdada sorun olmucaksa alırım crystal onun dışında elma görünecek :D olmazsa olmazım sizin tercihiniz hangisi olurdu kılıfta bütçe sıkıntyım yok sonuçta 1 defa alınıcak bide büyük ihtimal iphone 7 alıcam plus değil
Benim tercihim zaten kılıflarım spigen şimdi 3. kılıfı alacağım liquid crystal olanı hem şeffaf gösteriyor cihaza hem kaliteli hemde koruyor birde o inceliği gitmiyor cihazın.

Beğendiklerini link atarsan daha iyi olur bütçe sıkıntı değil ama kalın kılıf sevmiyorum dayanıklılık konusunda dezavantajı olmucaksa fark etmez yani
UAG henuz 7 icin olan modellerinin satisina baslamamis. Amazonda da spigen komple bitmis. Ben slim tr modelinin 2 pack( tek kutuda 2 tane slim tr oluyor) 60 a almistim kargo dahil. Simdi satis yok.

Tough kalinlastiriyor, slim armor var ama hic kullanmadim. 6s plus cok narindir. Tough olmasaydi paramparca olurdu alet. Note 4 , dusuyordu, pili mili dagiliyordu, toplayip kullaniyordum. Onu kilifsiz kullanirdim mesela, sadece ekran koruyucu vardi.

Uag hem ince, hem de cok saglam. Satici 7 nin satisa cikmasiyla dgitima baslar herhalde. Global sitesinden de siparis edebilirsiniz, hemen hemen ayni fiyata gelir ama trye gonderim var mi sormak lazim

stat counter