İphone 7 Ve 7+ Ekran Sarımtıraklığı Ve İşlemci Sesi

Bu konuyu okuyanlar

Can Paksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Merhaba Arkadaşlar Bugün İphone 7 Ve 7+ Satışa Sunuldu DonanımHaber Forumdaki İphone 7 Ve 7+ Kullanıcılar Kulübüne Baktım 6S Almak İstiyordum Ben Ancak İphone 7 Meyilim Vardı Ancak Kesin 6S Alacağım İphone 7 Ve 7+ Kullanamaya Başlayan Arkadaşların Çoğu Önceki Modellere Göre Ekranının Çok Sarı Ve Parlaklığının Düşük Olduğunu Söylemiş Bazı Arkadaşlar 4K Çekimde İşlemciye Yük Binmesinden Dolayı İşlemciden Ses Çıkıyormuş Ve Bu İşlemci Sesi Video Esnasında Mikrofondada Duyuluyormuş Ve Önceki Modellere Göre Daha Fazla Isınıyormuş Ve Kulaklık Sesi 6S Göre Daha Kötüymüş Telefon SDN Forum İphone 7 Ve 7+ Kullanıcılarındada Böyle Problemler Oldumu Acaba Merak Ettim...?o_Oo_Oo_O
OE6gL3.jpg

byserhatt

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Bu millet ne cahildir arkadaş.
Sarı ekran problemi ayarlardan düzeltilebiliyor renk filtresi ile. ayrıyetten kulaklık sesi aynı sadece girişi değiştirildi ısındığını hiç hissetmedim şahit olmadım. İşlemciden gelen sesi duymak için mikrofon dayaman lazım oraya
Not: İphone 7 kullanıyorum

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
:D sabah saat 04:45 uyumaya gidecektim uykum kaçtı gülmekten. ( byserhatın yorumundan sonra ) lap topta hard diskten ses duydumda telefonun işlemcisi nasıl bir ses çıkarır hala ona gülüyorum :))))

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
:D sabah saat 04:45 uyumaya gidecektim uykum kaçtı gülmekten. ( byserhatın yorumundan sonra ) lap topta hard diskten ses duydumda telefonun işlemcisi nasıl bir ses çıkarır hala ona gülüyorum :))))
Ses çıkardığı doşrudur ama öyle videoda sesi duyulacak kadar değil arkasına kulağını yapıştırman lazım :)

asprin

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Ses çıkardığı doşrudur ama öyle videoda sesi duyulacak kadar değil arkasına kulağını yapıştırman lazım :)
abi hangi elektronik cihaz yok ki kulağını dayadığında ses olmasın. beğenmediğin saatte bile bir çok ses mevcut :)
bu farklı bir durum.