iPhone 7 varken iPhone 8 almaya gerek varm?

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bu senenin en çok sorulan sorusu olmaya aday...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yok tabi seneye İphone X alırsın ihtiyaçlarını karşılamış olursun

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Var tabiki yenisini en sonunu aldım diye hava atarsın. ver 3 bin tl daha al rahat et

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bu senin matti durumuna ve kullanımına bağla bence 6s varsa bile temiz yine bile 8 almaya gerek Yok 6s bile yapamadığı birşey Yok bence hatta 6 bile kullanıla bilir diye bilir varsa eğer kullanıcının elinde

Supergurc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şöyle ki; Apple serisinin yeni çıkardı A11 Bionic işlemcisi performans açısından çok başarılı bir işlemci olmuş. Aynı zamanda Artırılmış gerçeklik ve yeni kamera anlık ışık takibi vs. gibi yenilikler gerçekten çok çekici.

Ama bütün bu eklemeler iPhone'u çok iyi bir telefon yapıyor. Telefon yani... iPhone 6S'le de internette gezinebilir, sosyal medya takip edebilir, mesajlaşabilir, fotoğraf çekip ve tabi ki telefonla konuşabilirsiniz ve bütün bunları yaparken telefon sizi yarı yolda bırakmaz.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Şöyle ki; Apple serisinin yeni çıkardı A11 Bionic işlemcisi performans açısından çok başarılı bir işlemci olmuş. Aynı zamanda Artırılmış gerçeklik ve yeni kamera anlık ışık takibi vs. gibi yenilikler gerçekten çok çekici.

Ama bütün bu eklemeler iPhone'u çok iyi bir telefon yapıyor. Telefon yani... iPhone 6S'le de internette gezinebilir, sosyal medya takip edebilir, mesajlaşabilir, fotoğraf çekip ve tabi ki telefonla konuşabilirsiniz ve bütün bunları yaparken telefon sizi yarı yolda bırakmaz.
Aynen öyle yani yenisi tabi herzaman için daha iyi güncel olanı ama işin parasal yönü ve elinde temiz telefon varsa hiç gerek Yok boşa masıraf tamam güzel ama eğer parasal sıkıntısı yoksa her sene de değiştirir kişi ona birşey diyemem

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
Bence hiç gerek yok iPhone 4s ten geçen sene iPhone 7 plusa geçtim onuda 4 sene daha kullanmak istiyorum bi aksilik olmazsa telefon fiyatları bu kadar pahalıyken her sene telefon değiştirmek maddi durumun çok çok iyi değilse gereksiz bence

Reaksiyon puanı
2,554
Var tabiki hemen al kaçırma bikere yenisinde komple cam olmuş tasarım 3 ay kullan sonra onu da sat x al her zaman yeniyi al eskisine ne yapcan şimdiye kadar 7yi satmaman hata olmuş.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Gereklilik olarak gecis yapilmaz. Keyfi olarak gecis yapilir. Ip7'den, 8'e gecerseniz col buyuk bir fark yasamazsiniz. Benim tavsiyem illa degistircekseniz bir sonraki iphone'u bekleyin o zaman heh bak buna gecince vaya bisey degisti dersiniz. Bide maliyeti en cok arttiran unsurlardan biri kamera donanimi. 7'ile 8 aradinda kamera donanimi arasinda cok bi fark yok. 8'de en buyuk cikis cpu uzerinde yapilmis.

Bide eeeyyy apple sana sesleniyorum artik su baz modellerinde 4.7" den vazgec!!

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
ı7 çok güçlü bi cihaz kesinlikle gerek yok takıntın yoksa bekle 9 u

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Aynen öyle yani yenisi tabi herzaman için daha iyi güncel olanı ama işin parasal yönü ve elinde temiz telefon varsa hiç gerek Yok boşa masıraf tamam güzel ama eğer parasal sıkıntısı yoksa her sene de değiştirir kişi ona birşey diyemem
ben 2 senede bir telefon degiştırırım

hüdai

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence gerek yok çünkü 6s ve 6 işini görüyor bir insanın hem ortamda şeklim olsun diyorsan 7 ile arasında dış görünüş bakımından fark yok yani çoğu kişi onun 8 olduğunu bilmez şuan zaten x modeli göze çarpıyor hem ipone 7 ve 7plus ucuzladığı iiçin çoğu kişi bu 3 telefonu alacak 7 7plus ve x
X'e PARAN YETERSE !!

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Alınmaz. X alabiliyorsan eğer alabilirsin.