iPhone 7 telefonda konuşurken cızırtı!

Bu konuyu okuyanlar

BuRaCH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba arkadaşlar , 15 gün önce Türk Telekom'dan aldığım iPhone 7 128gb black mat telefonum ilk aldığım günden beri telefonda görüşmedeyken cızırtı vs boğuk gidiyor karşı tarafa, aldığım günden beri Apple'yi arıyorum sorunu çözemiyorlar birebir değişimini istiyorum kabul etmiyorlar swap değişim istemiyorum 15 günlük telefon neden swap değişim olsun ki! 30 günü geçmeden iade hakkım var yasal olarak.. bu sorunla karşılaşan varmı acaba?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
merhaba arkadaşlar , 15 gün önce Türk Telekom'dan aldığım iPhone 7 128gb black mat telefonum ilk aldığım günden beri telefonda görüşmedeyken cızırtı vs boğuk gidiyor karşı tarafa, aldığım günden beri Apple'yi arıyorum sorunu çözemiyorlar birebir değişimini istiyorum kabul etmiyorlar swap değişim istemiyorum 15 günlük telefon neden swap değişim olsun ki! 30 günü geçmeden iade hakkım var yasal olarak.. bu sorunla karşılaşan varmı acaba?
operatörden kaynaklı olabilir başka bir operatör hattı tak dene.

BuRaCH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sim kartını değiştim yine aynı bundan önce 5s kullanıyordum hiç bir sıkıntı yoktu.

BuRaCH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeniledim yanı başka hat denemedim.

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Bende de bazen tıs gibi bir ses geliyor, bu sorunu yaşayan var mı? Türkiyeden alınma cihaz. Ses kalitesi gayet iyi ama

konukulas

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Telefonla konuşurken geliyor ahizeden..

EmreMer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet aynı sorun bende de var arkadaşlar. Telefonu yeni aldım bir hafta oldu. Telefonla konusurken cızırtı ve hışırtı geliyor.. karşı tarafı anlamakta bazen güçlük çekiyorum. Özellikle iphone 7 kullanıcıları bu konuya dikkat etmeli. Telefonda konusurken en yükses seste hoparlöre verdiğinizde cızırtı ve hışırtı sürekli duyuluyor.

EmreMer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İPhone 7 telefonla konusurken cızırtı hışırtı tıss gibi sesler geliyor.. ilgili sorun telefonla konusurken karşı tarafın sesini etkileyecek kadar şiddetli.. iphone 6 kullanırken boyle bir sorun ile karşılaşmadım. Bir hafta önce aldığım 128 gb iphone 7 jet black modelde bu sorun mevcut. Anladığım kadarıyla diğer arkadaşlarda da mevcut... sorun henüz keşfedilmemiş gibi.. yeni yeni keşfedenler olarak çözüm olarak ne yapabiliriz ? Site yetkilileri konuyu incelemeli diye düşünüyorum.. eminimki bir çok iphone 7 kullanıcısında aynı durum mevcut fakat farkedilemedi diye düşünüyorum.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Allah allah bu nasıl bir şey böyle saçmalığa bak.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Benim ses kesilmesi oluyor 0.50 sn sonrası

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Kendime görre uzun bi süre iphone 7 cihazını Türk Telekom operatörüyle kullandım fakat belirttiğiniz gibi herhangi bi sorunla karşılaşmadım.

empire78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bende daha dün aldım apple mağazasından. iphone 7 mat siyah 128 GB. bugün ilk defa konuştum, konuşurken karşı tarafın sesi daha kalın ve boğuk geliyor. fakat kulaklığı taktığımda ses normal geliyor. daha hoparlörü denemedim akşam deneyeceğim. değişim yapıyorlar mı yenisiyle ?

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
bende daha dün aldım apple mağazasından. iphone 7 mat siyah 128 GB. bugün ilk defa konuştum, konuşurken karşı tarafın sesi daha kalın ve boğuk geliyor. fakat kulaklığı taktığımda ses normal geliyor. daha hoparlörü denemedim akşam deneyeceğim. değişim yapıyorlar mı yenisiyle ?
Eğer apple mağazasına gidip değişim isterseniz sorgusuz sualsiz yapabilirsiniz 14 gün içersinde değişim veya ücret iadesi var.

empire78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Eğer apple mağazasına gidip değişim isterseniz sorgusuz sualsiz yapabilirsiniz 14 gün içersinde değişim veya ücret iadesi var.
iki gün önce gittim, anlattım derdimi . önce test ettiler normal dediler bende seste gariplik var dedim . yenisi ile değiştirdiler. yeni aldığımda aynı boğuk ses geliyor neyse alışırım dedim. bugün de telefon çaldı, 2 saniye sonra çalma durdu 3 saniye cızırtı çıktı sonra çalmaya devam etti. yine mesaj gelince çıkan seste de aynısı oldu. şimdi test ediyorum bakalım sorun devam edecek mi yoksa yine değiştirecem ama 7 serisinden soğudum açıkçası biraz. telefon ucuz olsa bu paraya bu kadar diyeceğim ama fiyatları biliyorsunuz.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
iki gün önce gittim, anlattım derdimi . önce test ettiler normal dediler bende seste gariplik var dedim . yenisi ile değiştirdiler. yeni aldığımda aynı boğuk ses geliyor neyse alışırım dedim. bugün de telefon çaldı, 2 saniye sonra çalma durdu 3 saniye cızırtı çıktı sonra çalmaya devam etti. yine mesaj gelince çıkan seste de aynısı oldu. şimdi test ediyorum bakalım sorun devam edecek mi yoksa yine değiştirecem ama 7 serisinden soğudum açıkçası biraz. telefon ucuz olsa bu paraya bu kadar diyeceğim ama fiyatları biliyorsunuz.
Güncellemeleri bekleyin bakalım iki cihazda varsa demekki güncellemeler ile alakalı

ramazan atar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim başımada geldi aynı olay 2. gün servise yolladım. bir şey yok diye geri gönderdiler. yazılım yükledim. sorun hala düzelmedi. Apple store gideceğim bilaç gün sonra randevum var ama orada da değişim yapmazlar diye korkuyorum. siz ne yaptınız?

BuRaCH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
benim başımada geldi aynı olay 2. gün servise yolladım. bir şey yok diye geri gönderdiler. yazılım yükledim. sorun hala düzelmedi. Apple store gideceğim bilaç gün sonra randevum var ama orada da değişim yapmazlar diye korkuyorum. siz ne yaptınız?
Kardesim ben hallettim. Cihazı apple servisine yolladım cihaz kusurlu çıktı fabrikasyon hatası gibi bişey, Reciver arızası olduğunu söyledi yenisiyle değişimi yapıldı şuan sorunsuz kullanıyorum artık. Sana tavsiyem apple müşteri hizmetlerini ara kıdemli teknik personel ile görüş onların takibiyle servise yolla sorununu çözeceklerdir. Şahsen benimki öyle oldu ama biraz zahmetli geçti 10 a yakın kıdemli teknik servis personeli değiştirdim.

habil789

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardesim ben hallettim. Cihazı apple servisine yolladım cihaz kusurlu çıktı fabrikasyon hatası gibi bişey, Reciver arızası olduğunu söyledi yenisiyle değişimi yapıldı şuan sorunsuz kullanıyorum artık. Sana tavsiyem apple müşteri hizmetlerini ara kıdemli teknik personel ile görüş onların takibiyle servise yolla sorununu çözeceklerdir. Şahsen benimki öyle oldu ama biraz zahmetli geçti 10 a yakın kıdemli teknik servis personeli değiştirdim.

bendede telefonu yeniden başlattığımda ilk çağrı yaptığımda ara tuşuna bastığımda ahizeden pıt diye ses geliyor. 2.kez yolladım sorun bulamadılar pupa kvk ya yolladım 3.kez teknik destek apple dosyamla ilgileniyor bakalım ne olacak. Sorun bulunamadı deyip yollamışlardı.